Siyah ekran zorluklar içinde Acer Travelmate düzeltme

Acer yolculuk eşini en yeni teknolojiler ve işyeri ve ev gereksinimleri karşılamak için göz alıcı türleri aslında bir karışım var. Kin önde gelen üstün mükemmel uygulama paketi ve donanım elemanları ile son derece tanınmış bir üreticiden gelen sorunları hatalarını siyah göster gibi olanakları tamamen ekarte değil. Bu güç motifleri biliyor musun senin laptop ile herhangi bir endişe içine çok daha karmaşık ve rahatsız edici dönüşüyor. Onların yol açar ile ilgili gerçekleştirmek için geldim, bir cevap keşfetmek zahmetsiz ve önemli ölçüde daha az zaman yoğun olur.
Bu yazı size nedenleri ve siyah Haritayı sorunları Acer seyahat arkadaşı ile dizüstü bilgisayar düzeltmek için hızlı çözümleri hakkında gerçekleştirmek izin için bir girişimdir.
Küçük konuştuk hakkında en yaygın nedenleri siyah gösteri hata o kurşun olasılığı daha yüksektir
Boğa Inappropriate ve güncel olmayan sürücüler boğa geçersiz kayıt defteri anahtarları virüs ve malware enfeksiyon boğa bozuk kayıt defteri boğa bozuk veya hatalı bilgi boğa.
Ne zaman senin göstermek hemen hemen yanıt vermeyen, zorlukları, dizüstü dönüşür normalde işlemek için basit değildir olarak düzgün siyah olur. Ama herhangi fazla açıklanan faktörlerden tarafından teslim edilmesi için ortaya çıkana kadar hiç söz konusu. Ekran siyaha döner ama sistem çalışmaya devam eder, söyledikten sonra bu ne aşağıdaki fikirler sorunları bulunan yardımcı olmasıdır.
Görüntü bağdaştırıcısı için uygunsuz veya güncel olmayan bir sürücü siyah ekran sorunu senin Acer yolculuk arkadaşı laptop güç bir neden olabilir. Güncel olmayan sürücüler normal olarak Windows ile aynı zamanda siyah ekran hata neden için sistem bilgi dosyaları olarak çakışıyor.
Uygun sürücüyü edinmek için kolay sistemi pencereleri kullanmak yapmak olacaktır güncelleştirme. Değil alabilirim diye Windows ile gerekli sürücüsünü güncelleştirdikten sonra üreticinin Web sitesi yoluyla gidin ve aşağı kabul edilebilir sürücüsünü yüklemek için tavsiye edilir. Uygun sürücüyü keşfetmek çok gerçekten çok iyi değilseniz, en yararlı şekilde bir yaklaşım tarayıcı veya en iyi duruma getiricisi kullanmak için olacak. Uygun sürücüleri bulma bir daha fazla konuşmak ve teknik yardım için görünür yapılandırmaktır. Onlar arasında ideal bir sürücü ve endişe az zaman kazanılması by çözmenize yardım edeceksin.
Hemen önce downloading ve yeni bir sürücü sana tuzak 1 tekniğin geçerli sürücüyü kaldırmak zorunda gerektirir. Bu 3 basit yöntemlerle yapılabilir
Başlangıç içinde belgili tanımlık sistem kapalı boğa ‘ güvenli Mode’bull kontrol dışarı doğru-den sonra tam hangi ‘ Aygıt Yöneticisi ‘ boğa ‘sistem özellikleri’ burada sen uninstall sürüş ‘Görüntü bağdaştırıcısı için’ zorla ve dizüstü bilgisayarı yeniden başlatın.
Sadece yaklaşım başlamanızı sağlar sonra sadece belirli bir kişi için bu görüntü bağdaştırıcısı yüklemek için istenebilir sonra yeni sürücüyü yükleyin. Bu şekilde sadece modası geçmiş sürücüler tarafından getirildi mavi Haritayı hatayı gidermek için bir konumda olacaksın.
Bozuk kayıt defteri ve kötü amaçlı yazılım endişe güç diğer olası nedenleri vardır. Bu ‘Güvenli modda’ Toplam izin verilmeyen gibi bir strateji geri yükleme için gözle bir senaryo bu tür iyi bir çözünürlükte değil. Altında sağlanan adımları kalarak tarafından zahmetsizce endişe işlemek için doable olduğunu.
Boğa içinde senin laptop başlamak ‘ güvenli Mode’bull faaliyet tarama tekniği en iyi duruma getiricisi ve tarayıcı malware kayıt defteri corruptionbull olarak da bulmak için istihdam bütün yöntemi için bir dizüstü bilgisayar laptop tarama yöntemi tam zaman yeniden.
Bu kötü amaçlı yazılım veya kayıt defteri zorluklar bir sonucu tetiklenen mavi ekran sorunu onarmak için gidiyor. Bu teknik sürücü tarama malware ve kayıt defteri sorunları için tarama takip. Bu planı inceden inceye gözden geçirmek ve en iyi duruma getiricisi uygulama koordineli olarak çalıştırır. Sizin yaklaşım tüm sürücülerin tarama ve onları güncelleme doğru hedefleniyor.
Birkaç bilgi teknolojileri sertifika var. Düzgün o iş geniş bir uzmanlık mi içinde farklı ITcertification çok sayıda makale yazdım. Bu yazıda ben nasıl sınavları geçmek ve nasıl onlar bu sertifikasyon sınavı öğrencilerin Illustrator sertifikasyon tıklatın veya onun OS X Lion Questionss soru onun büyük göz en son bilgi için sertifika alabilirsiniz öğrenciler rehberlik Senin parlak geleceği ve değerli için çok daha fazla veri touch için It sertifika bana ulaşmak.