Şimdi Nerede Olduğun Nerede Olmak İstediğini Tam Olarak Edinmek

Hayatınızı dönüştürmeye çalıştığınızda, gerçekleşen şey budur:
Halen CPR ile temasa girdiğim şeyde yaşıyorsunuzdur. CPR’niz şu anki Algılanan Gerçekiniz anlamına gelmektedir. CPR’nizde sahip olduğunuz şey sizin sahip olduğunuz şeydir, bildiğiniz şeyleri biliyorsunuz, yaptıklarınızı yapıyorsunuz ve tabii ki olduğunuz kişisiniz. Bu, gerçekliğinizdir, çünkü basitçe bu faktörleri algılarsınız. Bu sizin algınız ve pratik olarak başka bir şey değil.
Başka bir şey istiyorsun. Başka bir yer olmak istiyorsun. Değiştir, hayatında istediğin her şeydir. Bu, kilo vermek, daha sağlıklı bir yaşam tarzına sahip olmak, maliyenizi arttırmak, yeni ilişkiler kurmak ve bir dizi başka nokta oluşturmak isteyebilir. Bu başka bir şey, NDR’inizle bağlantı kurmam gereken şey. NDR, Yeni Arzulanan Gerçek’ini ifade eder. Bu NDR, tam olarak olmak istediğiniz yerde ve yaşamak istediğiniz şeydir.
CPR ve NDR arasında, İnanç Boşluğuyla bağlantı kurduğum şey. Bu, sizin nerede olduğunuzu algıladığınız yerin ve hangi yerde olmak istediğinizi veya NDR’nize ne gerek duyduğu alan. Şimdi, İnanç Boşluğu ne kadar önemli? Şimdi bu faktörlerin bir miktar bağlıdır. CPR’nizde ne kadar uzun yaşadığınıza, NDR’nizi gerçekleştirmek için ne kadar karmaşık olduğunuza, arkadaşlarınızın veya NDR’ye yönelik aile tepkilerinizin sizi ve başka birçok şeyi nasıl etkileyeceğini nasıl isteyeceğinize güvenir.
İnanç boşluklarınız, hayatınızda olmak istediğiniz benzersiz düzenlemelerden farklıdır. Örneğin, ayda 5000 $ kazanmanın, ayda 20 kilo vermesinden daha kolaydır ya da tersi. Sonuçta, inanç boşluğunu geçinceye kadar ulaşmak ya da içinde olmasını istediğiniz Yeni Tercih Edilen Gerçek’e ulaşmanız gerçekten zor olacak.
Hareket Zorluk Çekin:
İstediğiniz noktaları dikkate alın. Bir takım öğeler ve hellip olabilir Çok daha fazla gelir kazanın, kilo verin, romantizm elde edin. CPR’nizi hissettiğinizde ve NDR’nize ulaştığınızda benliğinizi ne duyuyorsunuz? Kendinize motive mi yoksa vazgeçiyor musunuz? Çok daha cesur düşünceler düşüncelerinizi girerse, bu düşünceleri kaldırmaya özen gösterin!
Noah & rsquos Not: Belief Gap’ınızın köprülüğü, nerede olmak istediğiniz olduğunuz yere gitmek için önemlidir.
PS. Şimdi ve rsquos mesajını beğendiysen aşağıda bir yorum bırak.
Sana inanıyorum!
Günümüzün ve rsquos yayınından memnun kaldıysanız, bu ve hellip gibi daha fazla içerik materyali istiyorsanız lütfen yorum yapın ve paylaşın.
Noah St. John, Afformansların Mucidi
Gerçek: Bol bir yaşam biçiminde yaşayabilir ve günde sadece 5 dakika içinde tam bir birey olmasını sağlayabilirsiniz. İşte & rsquos nasıl yaptım & hellip
AMAÇLAMAK İÇİN DOĞRU TARAFIN AFFORMATIONS: Kayıp Parça Bolluğu Elde Etmek İçin