Şimdi İdeal olduğunuzdan Tam olarak nerede olmak istediğinizi öğrenmek

Hayatınızı değiştirmeye çalıştığınızda, gerçekleşen şey budur:
Halen, CPR’nle temasa geçtiğimde yaşıyorsunuzdur. CPR’niz Varolan Algılanan Gerçekiniz anlamına gelmektedir. CPR’nizde sahip olduğunuz şey sizin sahip olduğunuz şeydir, bildiğiniz şeyleri biliyorsunuz, yaptıklarınızı yapıyorsunuz ve tabii ki olduğunuz kişisiniz. Maddeleri bu şekilde algıladığınız için bu sizin için gerçekliktir. Bu sizin algınızdan başka bir şey değildir.
Başka bir şey istiyorsun. Başka bir yer olmak istiyorsun. Değiştirmek hayatınızda istediğiniz bir şeydir. Bu kilo vermek, daha sağlıklı bir yaşam tarzı, maliyenizi arttırmak, yeni ilişkiler geliştirmek ve bir miktar başka öğe geliştirmek isteyebilir. Bu başka bir şey, NDR’inizle bağlantı kurmam gereken şey. NDR, Yeni Arzulanan Gerçek’ini ifade eder. Bu NDR, olmak istediğiniz yerde ve ne pratik deneyim istiyorsanız.
İPT ile NDR arasında sizin İnanç Uzmanlığı dediğim şeydir. Bu, tam olarak nerede olduğunuzu algıladığınız ve tam olarak nerede olmanız gerektiğini veya NDR’nizi elde etmek için nelerin gerekli olduğu alanı kapsıyor. Şimdi, İnanç Boşluğu ne kadar önemli? Şimdi bu bir takım şeylere bağımlıdır. Bu, CPR’nizde ne kadar yaşadığınıza, NDR’nizi elde etmenin ne kadar zor olduğunu, iyi arkadaşlarınızın veya NDR’nize yönelik hane halkı tepkilerinin sizi ve başka bir çok unsuru etkileyebilmenize nasıl bağlı olabileceğinize bağlı olacaktır.
İnanç boşluklarınız hayatınızda meydana getirmek istediğiniz çeşitli düzenlemelerden farklıdır. Örneğin, 5000 doları bir ayda daha fazla kazanmanın ayda 20 kilo vermesinden daha basit olduğuna ya da tam tersi olduğuna inanabilirsiniz. Sonuç olarak, inanç boşluğunu geçene kadar, gerçekleştirmek veya içinde olmak istediğiniz Yeni İstenen Gerçek’e erişmek çok zor olacak.
Hareket Zorluk Çekin:
İstediğiniz konuların farkına varın. Bir miktar öğe ve hellip olabilir Daha fazla para kazanın, kilo verin, romantizm keşfedin. CPR’nizi düşündüğünüzde ve NDR’nize geçtiğinizde kendinizden ne haber duyuyorsunuz? Kendinize motive mi yoksa vazgeçiyor musunuz? Daha fazla cesaret kırıcı düşünceler aklıma girerse, bu düşünceleri ortadan kaldırmaya dikkat edin!
Noah & rsquos Not: Belief Gap’ınızı köprülemek istediğiniz yerden nereye gitmek istediğinizin anahtarıdır.
PS. Günümüzde & rsquos mesajını beğendiyseniz bir yorum bırakın.
Sana inanıyorum!
Günümüzde hoşlanıyorsanız & rsquos yazma, lütfen yorum yapın ve paylaşın, bu gibi daha fazla içerik istiyorsanız & hellip
Noah St. John, Afformansların Mucidi
Gerçek: Bol bir hayat tarzı yaşayabilir ve tam bireysel olarak günde sadece 5 dakikada erişebilirsiniz. İşte & rsquos nasıl yaptım & hellip
AFFORMATIONS’ı deneyin: Kayıp Parça Bolluk Sahip Olmak İçin