Şimdi Doğru Olduğunuzdan Tam Olacak Olmak İstediğiniz İçin Edinme

Hayatınızı dönüştürmeye kalkıştığınızda, olanlar böyle olur:
Halen CPR adını verdiklerinde yaşıyorsunuz. CPR’niz Mevcut Algılanan Gerçekiniz anlamına gelmektedir. CPR’nizde sahip olduğunuz şey sizin sahip olduğunuz şeydir, bildiğiniz şeyleri biliyorsunuz, yaptıklarınızı yapıyorsunuz ve tabii ki olduğunuz kişisiniz. Bu sizin için gerçek sizin, çünkü bu nasıl algıladığınız konular. Bu sizin algınız ve başka hiçbir şey değil.
Başka bir şey istiyorsun. Başka bir yer olmak istiyorsun. Ayarlama, hayatında istediğiniz bir şeydir. Bu belki de kilo vermek, daha sağlıklı bir yaşam tarzı elde etmek, maliyenizi arttırmak, yeni ilişkiler kurmak ve başka şeyler de yapmak isteyebilir. Bu başka bir şey, NDR ile iletişim kurmam gereken şey. NDR, Yeni Arzulanan Gerçek’ini ifade eder. Bu NDR, olmak istediğiniz yerde ve yaşamak istediğiniz şeydir.
CPR’nuzu ve NDR’yı dahil ederken İnanç Gap ile temas kurduğum şey budur. Bu, tam olarak nerede olduğunuzu algıladığınız yer ve sizin nerede olmak istediğinize veya NDR’inize ulaşmak için neyin gerekli olduğu alan. Şimdi, İnanç Boşluğu ne kadar büyük? Şimdi bu puanların bir miktar bağlıdır. CPR’nizde ne kadar uzun yaşadığınıza, NDR’nızı almanın ne kadar zor olduğunu düşündüğünüze, arkadaşlarınızın veya aile bireylerinin NDR’ye karşı tepkilerinin sizi ve diğer pek çok yönünü etkilemesine nasıl izin vereceğinize güvenir.
İnanç boşluklarınız hayatınızda yaratmak istediğiniz çeşitli değişikliklerden farklıdır. Örneğin, ayda 5000 dolar kazanmanın ayda 20 kilo vermesinden daha kolay olduğunu düşünebilirsiniz. Sonuçta, inanç boşluğunu geçinceye kadar ulaşmak ya da içinde olmasını istediğiniz Yeni Tercih Edilen Gerçek’e erişmeniz oldukça zor olacak.
Hareket Zorluk Çekin:
İstediğiniz öğelere dikkat edin. Bir miktar madde ve hellip olabilir Çok daha fazla para kazanın, kilo verme, romantizm bulma. CPR’ye inanırken NDR’inize geçtiğinizde kendinizden ne haber duyuyorsunuz? Kendinize motive mi yoksa vazgeçiyor musunuz? Çok cesur düşünceler düşüncelerinizi girerse, bu düşünceleri ortadan kaldırmak için kendinize güvenin!
Noah & rsquos Not: Belief Gap’ınızı köprülemek istediğiniz yerden nereye gitmek istediğinizin anahtarıdır.
PS. Şimdilik beğendiyseniz, bir yorum yapın & rsquos message.
Sanırım sana!
Şu anda & rsquos makalesinden hoşlandıysanız lütfen bu ve hellip gibi ek içerik materyali istiyorsanız yorum yapın ve paylaşın.
Noah St. John, Afformansların Mucidi
Gerçek: Bol bir yaşam biçiminde yaşayabilir ve günde sadece 5 dakika içinde kapsamlı kişisel düzgün olabilirsiniz. İşte & rsquos nasıl yaptım & hellip
AFFORMATIONS’ı deneyin: Eksik olana bolluk kazandırmak