Senin İç Baştan Kız Başarılı Neşeleniyor mu?

iç eleştirmeninizi ideal şirket ortağınıza çeviren üç güçlü araç
Kişisel organizasyonunuzu başlatmak için seçimi yaptığınızda, muhtemelen üretken olma konusunda çok fazla yardım aldığınız doğru mu? Katı ipuçları, maliyetlerinizi gözler önüne serer, bir pazarlama stratejisi geliştirir, mümkün olduğunca önemli derecede orada olursunuz.
Ancak herhangi bir kişi sizi organizasyonunuzun karşı karşıya kaldığı en önemli ve en muhtemel tehdidin piyasada olmadığı konusunda uyartı mı, daha ziyade yaşıyor ve nefes alıyor mu?
Size iç hâkim ya da iç kızı tanımak istiyoruz (ya da İç Bully herkesi oradan çıkaralım). Kafanızdaki bu elverişsiz, kendinden sabotajlı, kendi kendine kritik ses “Size yeterince iyi değil”, “Eğer denerseniz muhtemelen başarısız olursunuz” gibi büyük yalanlar anlatıyor ya da “Eğer daha sert olmanız gerekiyor” Bu küçük işletmeyi her an sinek haline getirecekler. ”
İç Orta Kız / İç Bully, bağımlı, kusursuzca ve dilenci bir düşünür olan köpek gibi davranır ve tüm işleri kendi başınıza yaparsa ve dolar, zaman ve enerji yanlış alanlarda harcıyor köle şoförü, başarı esrarlığı. Bu, sizi her zamankinden çok daha az memnun ve etkili hissettiren eğilim içindir.
İşte en büyük stratejilere, en yıldız öğesine sahip olabileceğiniz gerçektir, ancak uygun zihniyet yoksa başarısız olursunuz ve yaklaşımda kendinizi tüketeceksiniz! Veya belki de şanslısınız ve hedeflerinize ulaşacaksınız ama gerçek anlamda hissettiremiyorsunuz ya da çalıştığınız neredeyse her şeyi sevebiliyorsunuz. İçinizde / Bully kutlamanızı soymaktan çok seviyor!
Zihniyetinizi sağlıklı bir şekilde korumanın en iyi yolu ve İçinizden Başar Kızlar / Arasalarınız, zehirli hilelerinizi bilmek ve arka cebinizde kendi çakışmalarınızla karşılaştığınızda kullanmak için bir panzehir bulundurmaktır.
17 yıldan uzun bir süre boyunca her kesimden bir girişimciyi koçluk ettikten kısa bir süre sonra, Inner Mean Girl ve Inner Bully’yi konumlarına yerleştiren süreçler yarattık.
İşte düşüncelerinizi değiştirip iyi sonuçlar elde etmek için 3’ümüz favorimiz!
# 1 Zehirli numara. karşılaştırma
Kendinizi deli gibi hissediyorsunuz, kendinizi daha zengin, daha uzakta ya da sizinle birlikte ek birlikte olan her biri ile karşılaştırıyorsunuz. Karşılaştırma Kraliçe / Kralınız, Aşağılayıcılık karmaşıklığını kullanıyor! Antidot: Kendinizi kıyasladığınız kişiyi iltifat edin. Derinleştirin ve ilhamı ortaya çıkarın. Evet, doğru, dışarı çıkın ve kişiye, kendilerinden ve yaptıklarıyla ne kadar ilham aldıklarını söyleyin. Oluşturacağınız yeni bağlantılara hayran kalacaksınız!
# 2 Zehirli numara. Gelecekte Açma
Başarı hurması, başınızı “Ben o amaca vurduğumda, o zaman memnun edeceğim” gibi yalanlarla dolduruyor! veya “6 rakamı (veya 7 rakamı veya çok daha fazlasını!) vurduğumda sonunda gevşeyebilirim.” İç Orta Kız / İç Bully, gelecekten çok hızlı bir şekilde çalıştığınızdan, bugün zevk almak için bitkin olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Antidot: sahip olduğunuz şey için minnettar olunuz ve günümüzde mutlu olunuz. Düşüncelerinizin geleceğini düşündüğünüzde ondan şükran ifadeleri durun, bırakın ve yapın. Şimdilik takdir ettiğiniz şeyleri yüksek sesle yazın veya söyleyin. Şu anın tadını çıkarabileceğinizi unutmayın!
Üçüncü Zehirli numara. Gerçekçi olmayan beklentiler
Gününüzü yeni başlattınız ve halihazırda başarılı olmak için güvenebileceğiniz bir kilometrelik bir Yapılacaklar Listesi’niz var. Derinleştiğinde hepsini başarmanın insanlık yapmasının gerçekten mümkün olmadığını biliyorum. Ancak bağımlısı görev yaparak sizi listeye alabileceğine ikna ettin. Böylece bütün gün patlayan bir enerji verici tavşan gibi çalışıyorsunuz ve 8’de geliyorsanız, yola koyduğunuz şeyin yarısına erişememişsinizdir. Başarısız olmak için kendinizi hazırladınız ve şimdi “Ben kaybeden biriyim” yalanı ile dövüyorsunuz. Antidot: Duraklat ve gerçek olsun. Başarılı olabilmek için aşırı hareket ederek kendinizi dolaştığını hissettiğinizde, duraklatın, derin bir nefes alın ve halen tamamlamanız için en önemli olan 3 şey üzerinde seçim yapın. Aklında, gerisini bir sonraki güne taşıyın. Bu günlerde ne kadar önemli olduğunuzun gerçek ve dürüst olmasını sağlayın. Düşünceleriniz üzerine yalnızca bu 3 sayıdaki konuyla kendinizi başarıya götürmeniz ve özel bir hayat kazanmak için zamanı geldiğinde garanti altına alınırsınız!
İşte gerçek şu ki, dünyaya iyi ürününüzle çalışmanız için bir tür özel ürününüz var. Ve eğer kendinizle ilgilenmezseniz, tek başınıza yapmaya kalkışırsanız ve yöntem boyunca zevk almıyorsanız, asla tam potansiyelinize ulaşabilecek durumda olamazsınız.
Sizleri bu panzehir girişimine teşvik etmeye davet ediyoruz, çünkü kendi İçsel Ortalama Kızınızı dönüştürmeye başladınız.
İç Orta Kız Reformumuz için 24 Eylül’de bize katılın. Ev sahipliği yaptığımız masrafsız açık mülk teması, Başınızda Kritik Sesinizi Kesin olarak Anılmayı Zannediyor … & Gerçekten Başarılı & Mutlu Hissetmeye Başlayın! İçteki Ortalama Kız veya İç Bully’u reforme etmek için üç sırrı öğreneceksin!
Innermeangirl.com’a kaydol