Senin Başarılı Kızın Başarılı Niyetini Aşıyor mu?

iç eleştirmeninizi en iyi ticari işletme ortağınıza dönüştüren üç süper güçlü araç
Kişisel küçük işletmelerinizi başlatma kararı verdikten sonra, muhtemelen başarılı olmak, uygun olmak için birçok öneri var mı? Masraflarınızı göz önünde bulundurun, bir pazarlama programı oluşturun, mümkün olduğunca önemli derecede kendini yerleştirdiğiniz gibi güçlü tavsiyeler.
Ancak hiç kimse sizi küçük işletmelerinizin karşılaştığı en büyük ve büyük olasılıkla tehdit altında olan pazarın dışında değil, alternatif olarak yaşamak ve içinde nefes almak için sizi uyarıyordu?
İç Hassas Edebiyen veya İç Krize İçinizdeki Kız’ý tanýtmak istediðimiz gibi tanýtýr mýyýz (oradaki tüm çocuklar için İç Bully). Kafanızdaki bu kendi kendine vazgeçilmez olumsuz sesiniz size “Yeterince iyi değilsiniz”, “denerseniz hemen hemen kesinlikle başarısız olacaksınız” gibi büyük yalanlar anlatıyor ya da “Eğer daha sert olmanız gerekiyor. bu işi sinek yapacak mısın hiç. ”
İç Ortalama Kız / İç Bully, köle sürücüsü, başarısızlık bağımlısı, sizi köpeği gibi çalışmaya devam ettiren, tüm işlevi kendiliğinden yerine getiren, yanlış yerlere dolar, zaman ve güç harcayan bağımlılığı, mükemmeliyetçi ve dilekçi düşünür yapan kişidir. Bu, kendinizi gerçekten daha az mutlu ve her zamankinden daha başarılı hissettiren sestir.
İşte en iyi taktiklerden en iddialı ürüne sahip olabileceğiniz gerçektir, ancak doğru zihniyetten hiç vazgeçerseniz başarısız olursunuz ve prosedürde kendinizi tüketeceksiniz! Veya muhtemelen şanslı olursunuz ve hedeflerinize ulaşırsınız, ancak bu kadar zor çalıştığınız her şeyi gerçekten de etkileyemez veya zevk alamazsınız. İç Orta / Bully kutlamanızı soymaktan çok seviyor!
Zihniyetinizi sağlıklı bir şekilde korumanın en iyi yolu ve İçinizdeki Kızlar / Arasmanalarınız, zehirli numaralarını bilmek ve arka cebinizde kendilerini keşfederken kullanmanız için bir panzehire sahip olmaktır.
17 yıldan fazla bir süre boyunca her kesimden gelen girişimcilere koçluk yaptıktan sonra, Inner Mean Girl ve Inner Bully’leri yerlerine koyan süreçler yarattık.
İşte düşüncelerinizi değiştirip iyi sonuçlar elde etmek için 3’ümüz favorimiz!
# 1 Zehirli numara. karşılaştırma
Kendinizi deli gibi hissederseniz, kendinizden daha etkili, daha uzakta veya daha fazla birlikte olan her biriyle karşılaştırırsınız. Karşılaştırma Kraliçesi / Kralınız Aşağılıklılığı karmaşık hale getiriyor! Antidot: Kendinizi kıyasladığınız kişiyi iltifat edin. Derinleştirin ve ilhamla karşılaşın. Evet, bu uygundur, dışarı çıkın ve bu kişiye, kendilerinden ne oldukları ve ne yaptıklarına ilham kaynağı olduklarını söyleyin. Ürettiğiniz yeni bağlantılara hayran kalacaksınız!
# 2 Zehirli numara. Gelecekte Açma
Başarma esrarı başınızı “Bu amaca vurduğumda sevinirim” gibi yalanlarla dolduruyor. veya “Altı rakamı (veya 7 rakamı veya daha fazlasını!) vurduğumda sonuçta gevşeyebilirim.” İçteki Oldukça Kız / İç Bully, geleceğe bu kadar hızlı koştuğunu ve bu günlerden zevk almak için çok bitkin olduğunu gösteriyor. Antidot: sahip olduğunuz şey için minnettar ol ve şu andaki içeriği al. Düşüncelerinizin geleceğini düşündüğünüzde, durun, bırakın ve 10 şükran ifadesi yapın. Şimdi takdir ettiğiniz şeyi yüksek sesle yazın. Anı nasıl seveceğinize dikkat edin!
Üçüncü Zehirli numara. Gerçekçi olmayan beklentiler
Güne yeni başladınız ve bugün yapmaya devam ettiğinizi düşünen bir mil uzunluğunda bir Yapılacaklar Listesi’niz var. Derinleştiğinde hepsini başarmanın insanlık yapmasının mümkün olmadığını biliyorum. Ancak yaptığınız bağımlılık sizi listeden alabileceğinize ikna etti. Böylece bütün gün deli olan bir enerji verici tavşan gibi davranıyorsunuz ve 18:00 saatine kadar yola koyduğunuz şeyin yarısına erişememiş oluyorsunuz. Başarısız olmak için kendinizi hazırladınız ve şimdi “Ben kaybeden biriyim” yalanıyla dövüyorsunuz. Antidot: Duraklayın ve orijinal yapın. Gerçekten kendini gerçekleştirmek için aşırı sürüşe kendinizi çektiğinizi hissettiğinizde, duraklatın, derin bir nefes alın ve şimdi tamamlamanız için en önemli olan 3 öğeye karar verin. Düşüncelerinizde kalanını başka bir güne taşıyın. Bugün ne kadar çok iş yapmanızın karşılığında doğru ve gerçekçi ol. Aklında yalnızca bu üç faktörle kendinizi sonuçlara getirmeye ve bireysel bir yaşam için de zaman ayırmaya güvendiğinizden emin olun!
İşte gerçek – harika eserinizle dünyaya vermek için bir tür hediye aldınız. Ve kendinize hiç dikkat etmezseniz, tek başınıza yapmaya kalkışırsanız ve yol boyunca yaklaşımı takdir etmezseniz hiçbir şekilde mümkün olana ulaşamazsınız.
Sizleri bu panzehir girişiminde bulunmaya davet ediyoruz, çünkü kişisel İç Orta Çocuğu dönüştürmeye başlayın.
24 Eylül’de bize katılın, Evde İç Kıskanç Kız Reformu Okulu ücretsiz olarak açık mülk iletişim başvurusunda bulunun, Başınızda Vital Sesi Terk Etmeye Başlayınca … ve Şimdi Gerçekten Sevinçlendirecek ve Memnun Olacaksınız! ! İçteki Oldukça Güzel Kız veya İç Bully’yu reforme etme sırlarını keşfedeceksin!
Innermeangirl.com’a kaydol