Samsung Top Loader Çamaşır Makinesi İçin Çamaşır Makinesi Kodları

Samsung Top Loader Çamaşır Makinesi İçin Çamaşır Makinesi Kodları

Telefon muhtemelen müşteriler için hücresel olarak en gelişmiş marka üretimidir. Bundan önce aynı perakendeciden iPhone4 için yepyeni knuckle çantası satın alabilirsiniz. Cep telefonunuzu sürekli olarak çantanızda ya da cebinizde taşıyanlar için, anahtarlar ya da diğer keskin nesneler tarafından kolayca kırılabilir. Web sitemizde kişisel Kişisel Telefon Kasanızı tasarlamak için tüm detaylı veriler bulunabilir. Bu telefon, günlük işlemlerinizi nasıl sürdüreceğinizi ve değerli bilgilerinizi nasıl saklayabileceğinizi gösterebilir. Hsu: Bu, sadece elektronik veya bilgi teknolojisi değil, birçok yaratıcı endüstri için ilginç bir test durumu olabilir. Teknik bilgilerle ilişkili patentlerin şu anda verilme şeklinin yalnızca uzun vadede sürdürülebilir olmadığına dair bir tartışma var. Faydalı patentler her zaman bir web sitesi haline geldi, kurumların patent alanında her bir saldırgan ve savunmacı olmaya çalıştıkları yer. İşaret ettiğiniz patent türlerinin, yardımcı program ve tasarım patentlerinin, bunların patent düzenlemesi yoluyla korunup korunamayacağına dair bir tartışma var. Apple’ın Samsung’un zihinsel mülkiyet haklarını ihlal ettiğini iddia ettiği iddiasıyla ilgili pek çok temel var: faydalı patent argümanları, ticaret kıyafeti argümanları, gerçekten gamı ​​koştular.

İnovasyon modamızda ve zihinsel mülk mevzuatımızda fark etmeye çalışıyoruz. Bilgi @ Wharton: Apple en azından şu anda mahkemede hukuk mahkemesi kazananı oldu, fakat mahkeme tüketici algısı konusuna ne oldu? Öte yandan, bu tür koşullar hukuk mahkemelerinde korunabilirlik açısından daha da keskinleştiğinden, izin verilenin karşı neyin netleşmeyeceğini hissediyorum. Bilgi @ Wharton: Bir etkinin muhtemelen Nokia ve Microsoft’un anında Samsung, HTC, Google ve Android tabanlı telefonların geri kalanını doğrudan yok edeceğini varsaymıyorsunuz? Bu makine, çok kolay bir kulaklık kullanıyorsanız ve telefonunuz cebinizde ise, sizi arayan telefonu görmek isteyebilirsiniz, yaşam tarzları meşgul olanlar için çok önemlidir. Bu koşullar, telefonunuza hak ettiği özeni gösterecek ve telefonunuzun çekici görünmesini sağlayacaktır. Bu açık patentlerin uygulanıp uygulanmadığı, bu moda pazarın geri kalanına, buzdağının sadece görünen kısmı olduğu için ürpertici bir işaret yollayacak.

Örneğin, “patent trolleri” veya patentleri bulundukları buluşları gerçekten kullanmayan bireyler, ancak yine de verilen patentleri ile ilgili hakları yerine getirmeye çalışırlar. Ve bu yasal hakların oluşturulmasının en iyi yolu biraz sorunludur. Ve neden Apple ve Samsung’un bu vakayı tüm stratejiyi nihai bir karara vararak aldıklarına şaşırıyorsunuz… çünkü muhtemelen bundan bir kaç yıl önce gelen tasarım eski olabilir. Bu argümana sempati duyuyorum, şu anda Apple o kadar kârlıydı ki, Samsung gibi şirketler geliyor ve basitçe çok fazla denemeden sonra yapılan her küçük şeyi alıyorlar dürüst görünmüyor. Matwyshyn: Bu, işaret ettiğim tartışma, şüphesiz korunabilir ilgi alanlarına sahip, birbiriyle örtüşen farklı yetki sınıflarına sahip olduğunuz. Ve bu dava, kurucu ortağı Steve Jobs’a göre orada kendini savunmaya çalışmak için bir çaba. Hsu: Her iki taraftaki argümanları ortaya koymaya çalışayım.

]. Samsung ve Apple’ın CEO’larını kişisel bir işe dönmeye teşebbüs etmeleri için seçmelerine rağmen, Apple’ın yaptıklarının sembolik değeri hakkında çok daha fazla şey var. Bence Apple, kullanıcıların yalnızca ürünün pişmemiş teknik beygir gücü ile ilgili olarak değil, bununla birlikte nasıl çalıştıklarını da umursadıklarını defalarca gösterdiğini düşünüyorum. Ancak Microsoft ve Nokia’nın bu özel durumdan faydalanabileceği bir alternatif penceresinin birazcık olduğunu düşünüyorum. Şimdi bu manzara biraz değişti. Şimdi dava kapandı, şimdi bataryaya giriyoruz. Telefonlar şu anda piyasada bulunan önemli ve üstün bir cihazdır. Apple telefonları ABD’de gerçekten iki numara olduğundan, bu bir numaralı alan için olacak. Bugün, Apple iPhone 5’in ikinci teknolojilerinin her birinde bunlara bir göz atarak tüm bu soruları yanıtlayacağız. Apple iPhone 5S batarya kutusu. Gençleri hakkında her zaman gergin olan baba ve anne için, gerçek ahşap olanları ayrıca edinilebilir ve bu da iPhone’unuzu gençlerin ellerinden kaymasını engeller.