Samsung Galaxy C7 Pro Sınırların Ötesinde

İngiltere’deki müşterilerimiz, Samsung Galaxy C7 Pro Cep Telefonu için bellek yükseltmeleri ve aksesuarları üzerinden tamamen ücretsiz teslimattan memnuniyet duyuyoruz. Ayrıca, uluslararası bir seçki sayısına ulaşıyoruz. Samsung Galaxy C7 Pro, Samsung’un üst orta sınıf çeşitliliğini daha da güçlendiriyor ve C7 Pro, Motorola Moto Z Play ve Vivo V5 Plus gibi özelliklere karşı ilerliyor. Kişiselleştirilmiş Samsung Galaxy C7 Pro cep kutularınız, baskı sonrası işlemler tamamlandıktan hemen sonra özel olarak tasarlanmış ambalaj kutularına çok özenle paketlenmiştir. Samsung Galaxy C7 Pro, 2016 yılının ortasında piyasaya çıkan Galaxy C7’in yenilenmesidir. Samsung Galaxy C7 Pro akıllı telefonu Ocak 2017’de piyasaya sürülmüştür. Samsung C7 Pro, Nisan 2017’de piyasaya sürülmüştür.

Samsung Galaxy C7 Pro, Samsung’un Constantly-On ekranında spor yapıyor ve Samsung Spend’i destekliyor. – Samsung Galaxy C7 PRO Şık Premium Mobil Başlattı. Samsung Galaxy C7 Pro Amazon’un en düşük değeri olan Ebay’daki Galaxy C7 Pro’ya kıyasla% 5 daha düşük (R. Samsung Galaxy C7 Pro’ya Altın ve Mavi renkler erişilebilir. Samsung Galaxy C7 Pro cep telefonunda ön ve arka kameralar, pil ömrü, dahili ve harici hafıza kilidi mobil renk ve diğer seçenekler gibi Samsung Galaxy C7 Pro’nun tam özellikli ve seçenekleriyle de karşılaşılıyor ve ayrıca

Samsung Galaxy C7 Pro cep telefonu profesyonelleri ve kullanıcıları tarafından yapılan 23 referans, video ve video gösteriliyor. Muazzam ön ve arka resimleri. Samsung Galaxy C7 Pro Cep Telefonunuz için Hafıza Kartı güncellemeleri veya Aksesuarları üzerinde çeşitli dağıtım alternatifleri sunuyoruz. Samsung Galaxy C7 Pro, 2.2 GHz Octa-core Cortex A53 ile güçlendirilmiş ve 4GB RAM ile birlikte geliyor. Samsung yeni orta segment Galaxy C7 Pro’yu Rz 27.999 fiyatı ile piyasaya sürdü ve bu dolaşım, Nisan 11.Samsung Galaxy C7 Pro işlemci 2.2GHz Octa çekirdekli işlemciden ve 4GB RAM’i destekleyecek

Bir hafta önce Türkiye ‘da başlatılan Samsung Galaxy C7 Pro, ülkedeki ilk güncelleştirmesini alıyor. Samsung Galaxy C7 Pro, Marketplace, Shoppers bakımı ve OnlineOnline Samsung Galaxy C7 Pro ve Bangladeş’teki tüm ülkeleri satın almadan önce. Samsung Galaxy C7 Pro, Türkiye’da Navy Blue ve Gold renk alternatifleri ile satışa sunulacak.

 

Samsung, Türkiye’daki Galaxy C7 Pro adını verdiği C serisine 27.990 R fiyat etiketi ile yeni bir akıllı telefon ekledi. Alınan özelliklerin çeşitliliği ile Samsung Galaxy C7 Pro’nun fiyatı hemen hemen hiç bir şey değil. Samsung Galaxy C7 Pro, Türkiye’daki web mağazalarında çeşitli Altın, Navy Blue renkleri ile sunuluyor.

Samsung, Türkiye pazarına yönelik Galaxy C7 Pro ürününün lansmanını duyurdu. Ancak Samsung Galaxy C7 Pro, Nijerya’da veya Kenya’da elde edilemez. Her zamanki gibi, Samsung Galaxy C7 Pro Dubai fiyatında bir göz atalım ve şartnamelere ulaşalım.

 

Türkiye’daki en düşük Samsung Galaxy C7 Pro maliyeti Rs’dir. 24 Haziran, Shopmonk’ta 13 Mayıs 2017’de. Samsung Galaxy C7 Pro’nun beş inçlik Super AMOLED ekranı iki.5D Gorilla Glass 4 koruması ile birlikte geliyor. Samsung Galaxy C7 Pro, Pakistan’daki Maliyet, Özellikler ve Görüşler. Samsung Galaxy C7 Pro (C7010 Çift SIM 64GB 4G LTE) Galaxy C7’in Korece üreticisinden yükseltilmiş halidir. Samsung Galaxy C serisi, Türkiyede C7 Pro’nun piyasaya sürülmesiyle daha da geliştirildi. Türkiye, Samsung Galaxy C7 Pro’nun resmi çıkış tarihi 11 Nisan 2017’dir. Samsung Galaxy C7 Pro fiyatının Pakistan, Karaçi, Lahor, İslamabad ve diğer şehirlerdeki en son güncellemelerini edinin.

Samsung Galaxy C7 Pro özelleştirilmiş ve kişiselleştirilmiş cep telefonu kapaklarınızı ve örneklerini yalnızca Printland and Printvenue’dan indirebilirsiniz. Samsung Galaxy C7 Pro, 13 Ekim 2017’de olduğu gibi mağazalara da dikkat çekiyor. Samsung Galaxy C7 Pro, 1080 x 1920 piksel çözünürlüğe sahip 5.7 inç Super AMOLED ekrana sahip.

Ocak ayında Çin’de Samsung Galaxy C7 Pro’nun paketini çıkarıp geçen hafta Türkiye telefon duyurduktan hemen sonra, C7 Pro şimdi sadece Amazon Türkiye üzerinden Türkiye’da 27.990 dolara satışa sunuldu. Samsung Galaxy C7 Pro’nun tasarımı ve yapımı, daha küçük genel boyuttan tasarruf ederek Galaxy C9 Pro’nun sahip olduğu özelliklerle karşılaştırılabilir. Samsung Galaxy C7 Pro, Arctic Blue, Pembe ve Altın’da Türkiye’da üretilebilir.

Samsung Galaxy C7 Pro’nun temel özellikleri açıklandığı gibi, bir beş-7-inç Samsung AMOLED gösterisi ve 4GB RAM ile birlikte geliyor. Samsung Galaxy C7 Pro ile Samsung Pay desteği de ekledi ve NFC yardımı ile güzel çıktı. Samsung Galaxy C7 Pro, şirketin Qualcomm Snapdragon 626 SoC’yi ilk kez piyasaya sürdüğü telefon. Samsung Galaxy C7 Pro akıllı telefonu, Nisan 2017’de Türkiye’da TL ‘nin bir maliyet etiketi ile piyasaya çıktı. 27,990 ve 7,7 inç’lik masif bir ekrana sahip 7mm ince bir gövde ile gelir; avuç içine sığar.