Sağlama Alışkanlığı Geliştirme

Geçtiğimiz birkaç ay içinde, hemen her hafta gelir sağlama alışkanlığını tasarladım. Yaşam deneyimimin kasıtlı bir parçası haline geldi. Bu tamamen yeni değil. Geçmişte, normal bir finansal plan sağladım. Ancak son zamanlarda bunu düşündüğümde ya da sorulduğunda daha çok şey oldu.
Verme alışkanlığı, verdiğim zaman akışı yarattığım bilgisine dayanır. Evrenin tüm doğal bolluğuna ve hareketine katılacağımız tüm konularda bir anlaşma yapıyoruz. Mesajı çok daha fazlasını elde edebileceğimiz eylemleri vasıtasıyla gönderiyoruz çünkü daha sonra çok daha fazla vereceğiz.
Hiçbir koşulda konsepti bu açıdan kesinlikle anlamadım. Eşit puanları sürekli duymuştum, edinmek için vermek zorunda kalacaksınız veya almaktan daha üstün. Ve bunun karşılıklılık yasasını harekete geçirdiğini biliyordum. Yaptıklarının, Memnuniyet Konuşması’nın, bu akışın bizden gelmesine izin vererek o bolluk için bir araba olmak istediğimizi bildireceğini hiçbir şekilde anlamamıştım.
Artık endişelenmeden bir şey istesek – sevgi ya da dolar – sisteme katılmak istemediğimiz bir mesaj gönderiyoruz. Karar yok. Bu seçeneği yeni oluşturduk.
Bu fikrin bazı varsayımları vardır. Birincisi, tüm konuların akıllı, bilinçli, sevecen bir kaynağı olduğunu ve ikisi, o gücü niyeti takip ettiğini. Gerçekliği öncelikli olarak niyetlerimize dayandırarak etkileyebilecek güçlü, yaratıcı varlıklar olduğumuzu varsayar.
Çoğumuzun birçoğuna karışık hisler ve inançlar var, ben dahil ettim. Ancak, bilgimde objektif olarak göründüğümde, sürekli teklif edildi. Conspiracy ile çalışıyorum – meleklerim, rehberlerim ve sevdiklerim, fiziksel ve fiziksellikten yoksun. Bunun da sebebi nakitin öncelikli olarak keyif aldığı gerçeğidir ve sınırlayıcı inançlarımızı temizlediğimizde ve kullanım amacımız takdir edildiğinde geldiğini varsayıyorum. Aşk, evrendeki kilit enerjidir ve dolarlar tek bir türdür. Ne kadar çok takdir edersek o kadar çok şey orada bize dönüşüyor. Bunun için gerçekten güvenilir kanallar haline geliyoruz. Oh ve asla endişe etmeyin, pek çok olasılık var. Her hafta, vermek istediğim miktarı alıyorum, kutsasın, sahip olmak zorunda olduğum kişiye açık olsun. Hayal kırıklığına uğramamışımdır ve verecek kadar harika hissettiriyor.
Peki, alt çizgi ne diyorlar? Nakit hakkındaki inançlarımızı netleştirmek için öncelikle gerçekten hoşuna giden net niyetleri belirlemek ve vermekte olan programa tamamen katılmayı kabul etmek. Tadını çıkar. Gerçekten kendinizi gerçekten çok sevilen ve bolluğa sahip bir evreni destekleyen son derece etkili bir maneviyat olarak görüyoruz. O zamandan beri sensin!