Sadece Her Yerde Eşleşemez

Hey, E463’ü aldım ve bununla ilgili birçok sorunum var, hepsi aniden çıktı. Pasif 3D (No Glasses): Pasif 3D’nin bu çeşitliliği pazara girdiğinden daha hızlı bir şekilde düştü, ancak yine de dolaşımda bir avuç sol var (insanlar tarafından satın aldıkları için talihsiz bir şekilde satılıyorlar). Sony dizüstü bilgisayarlar, bilge cep telefonlarından hemen sonra tüm dünyadaki en çok satılan ürün. Örneğin, Bravia 3D Televizyon reklamlarından Bravia Television ve 3D gözlüklerin bir tanesinde, yeni bir eğlence karşılaşmasına sahip olmak için ayrı bir 3D dünyasına aile üyeleri gereklidir. Sony KDL-32EX503 Sony’den gelecek nesil ve Bravia teknolojilerini içeriyor. Evet, Sony Bravia BR6 HDTV uzaktan kumandayı, PS3 Blue ray Diskleri ve oynatma, durdurma, duraklatma, hızlı ileri sarma ve diğer işlevler gibi DVD’leri oynatmak için kullanabilirim. Sony, yeni sensörün% 40 oranında ışığa daha duyarlı olduğunu söylüyor. AT “oldukça iyi” bir performans sergilediğinde, “oldukça büyük bir SOA” performansı önerdiğini hissediyorum. Entelektüel ev satmayan şirketler bile bazılarının mülkiyetindedir: Gizli soslar, Ar-Ge bilgileri, çözüm prototipleri, özel yazılım paketleri ve satıcı ve alıcı listeleri varsayalım.

Sony’nin mühendisleri bu kadar saplantılıydılar, hatta bu yöntemle stylus sürtünmeyi telafi etmeyi bile amaçladılar. Sony’nin widget’larına dokunmak için Applicast’ı uygulayan Sony KDL-37W5810 ile dünya çapındaki web sitesine de erişebilirsiniz. SonyLiv, görüntülemeyi artırmak için Airtel ve RelianceJio ile bağlantılarını kullanıyor. Hemen hemen her şey tamamlandığında, Blu-ray’ı istediğiniz formatta USB’ye yedekleme yaklaşımını tamamlamak için, Blu-ray üzerindeki Flash-Başlat dönüştürücüsüne Başla düğmesine basabilirsiniz. Kapat düğmesinin ardından bir ok olacaktır. Oldukça az sayıda başka marka var, buna rağmen CD çalarlar yapıyor ve Sony bunlardan bir tanesi. Sattığınız tüm TV’lerin tam istatistiklerine ihtiyacım var ve tüm bu arızaların sadece imalat hatalarına bağlı olmadığını kanıtlamam gerekiyor. Buna sahip olmanıza gerek yok. Ayrıca video dosyalarını dönüşüm için sisteme doğruca sürükleyebilirsiniz.

Bu farklı LCD’de kullanılan grafik işlemci, daha hafif video oyunları gibi daha fazla çalışmanızı mümkün kılar – Ben sadece en güncel oyunları yönetemeyeceği anlamına gelir – komplikasyonlar olmadan. Sevilen bazı cihazlar Amazon Kindle, Barnes & Noble Nook, Bookeen Cy-kitap, Condor e-Griver, Havon WISEreader, ICARUS Okuyucu, iRiver Story, Kobo Reader, Samsung Papirüs ve Sony Reader ve daha bir çok şey. Aynı zamanda uzun vadede bir şirkete hazırlanırsanız, logonuz için oldukça modern bir görünümden kaçınmanızı öneririm. Birçok HD kamera Rec.709 renk alanıyla sınırlıdır. RX100 kameralar (bu yazının yazıldığı sırada 1 ve 2. sürüm, yakında üçüncü bir versiyona dahil edilecektir) E-mount kameralardan çok çeşitli fotoğrafçılara hitap ediyor. Son akıllı telefon sürümü bu yıl Şubat ayında Xperia XZ2’nin piyasaya sürülmesiyle gerçekleşti. Bu telefon, çift lensli kameralar ve yüksek ekran-fiziksel oranlar sunan diğer amiral gemisi modellerinin önüne geçti. Xperia X10 – X10, muhteşem 4 inç kapasitif dokunmatik ekrana sahip ilk telefonlardan sadece bir tanesi.

Hafif telefonlardan hoşlanıyorsanız, Xperia Neo tam size göre. Bazı kişilere, 100Hz hareket başlangıçta biraz “pürüzsüz” gibi görünebilir, ancak ayarlama yaptığınızda, özellikle önemli bir ekranda 50Hz’lik bir TV’ye dönmek oldukça zor olabilir. Telefonlar ve diğer cihazlar da yeni bir cihaza doğru kullanılabilecek bir değer için işlem görebilmektedir. Hiçbir şekilde dikkat dağıtıcı veya kafa karıştırıcı değildir ve aynı zamanda, Ear Duo’yu, performansın gerçekleşmesi sırasında ofiste müzik dinlemek için harika bir cihaz haline getirme eğilimindedir. Yani, eğer akıl sağlamazsanız, büyük olasılıkla sizden almazlar ya da sizi kullanmazlar. Ardından bunu iPod’da çalınan ezilmiş, acı veren mantarla karşılaştırın. Yerleşik Freeview HD işlevi, kullanıcıları hayati ön ayarlı kutu veya ek kablolar gerekmeden HD kanallarına erişim izni verir. Komplikasyonların çoğu bataryadan, üfleme ekranından, ev düğmesinden, hacimden alıkoyma vb. Benzer şekilde akut buzz radyasyonu da yüksektir, ikamet günlerimizi kısaltmaktadır.