Sadece 1 muydu

Geri 70 ‘s, ben çok zaman vardı. O zaman, teknoloji Klima vardı onların ilk araç ailem gibi oldukça yüksek bir düzeyde olduğunu düşündük. O zaman sıcak, nemli merkezi New York’taydı. Önemli bir şey değildi ama değildi demek istiyorum. Bir otomatik olmak istemiyordu. Dışarıda olmayı tercih ederim. Büyüteçle karıncaları öldürmek bir araç ya da kamyon gezi alarak daha çok daha eğlenceli.

Tüm günümüz teknoloji kalmadan o zaman gerçekten yaratıcı geri kaldık. Şimdi, teknoloji bizim maliyet serbest zaman bir sürü kadar yiyor. Tıp doktoru için bekleyen artık sorun değil. E-posta kontrol edebilirsiniz. Ben alışverişe gideriz. Bir oyun oynayabilir veya Web’de gezinebilmeniz. Aklımda, gerçekten üretken olduğumu hissediyorum. Bir bakıma, ben.

Şimdi ve çocukluk arasında önemli bir fark vardır. Amerika’nın büyük 40 geri sayım her Pazar ne ortak müzik olduğunu görmek dinlemek için kullanılacak. Ben sevdim bir 45 kayıt satın aldığınızda, ağır çekimde oynayacaktı. Bana bir kayıt tüm şarkı sözlerini ezberlemeye olmadan satın almak için bir sebep yok oldu. Bunu my 20 ‘s kadar yaptım. Şimdi, sadece bunun için online tarama tarafından herhangi bir şarkı sözlerini alabilirsiniz.

Unutmayın hiçbir konumla Bisiklete binmek için gittiğim gün çok olmuştur. Yok bir tek beni götür ve beni tehdit için gidiyordu. Ben sadece olumlu yapmak o da çok uzakta evden gitmedi vardı. Eve dönmek için yeterli enerji zorunda kalıyorlar. Görülmesi gereken iyi olmadı senin bisiklet daha fazla pedal değil aslında nedeniyle bastırıyor. Sarp tepeler kadar Louisville’den geçiş yapabilir. Üniversite için erken kalkmak ve öğle yemeği paramı şeker dükkanında geçirmek tek kişi miydi? Ben değildi eminim. Şeker dükkanı okuldan iki blok oldu. Öğle Yemeği paramı biraz şeker çerez almak için en az yarısını alır. Biraz şeker ve yemek için gelir ticaret için bir konumda olduğunu. Yani, yine de benim şekerim çoğunluğu takdir gerekiyor.

Bir zamanlar tam olarak nerede ben altı haftalık dönemde 100’den fazla kitap okudum. Bir yarışma olup olmadığını hatırlamıyorum. Geleceğimi ev ve benim ev ödevi ilk bitirmek. 3 Kütüphane kitap vardı. Okumaya başladı. Onlar karmaşık kitaplar olmasaydı. Bunların çoğu otobiyografi popüler insanlar üzerinde olmuştu. Çok popüler ve tarihsel millet o zaman dilimi süresince hakkında keşfetti. Şimdi, ben taşımak sadece gerçekten sert kapak kitap İncil’imi var. Tüm diğer kitapları benim Ipad üzerinde çalışma.

Ben 70 ‘s basit işaret taşıyan eğlenceli bir sürü vardı kesinlikle söyleyebiliriz. Ayrıca çağdaş teknolojileri severim. Onlar yapılır gibi yeni araçlardan bazıları için sabırsızlanıyoruz. Biraz-in onları satın almak için bir süre daha beklemek zorunda. Ben sadece 1 değildi ama onların 20 ‘s ve 30 ‘s bu günlerde insanlar tarafından etrafım biliyorum.
Başarı inanç, Aile ve arkadaş dayalı inanıyorum. Sacramento araç ya da kamyon kaza avukat gerekli besinleri bilgisayar sistem onarım Sacramento