Paranızdan Kendinizi Nasıl Bağışlayacağınızı Öyleyse Anında Ömrünüze Daha Fazlasını Çekebilirsiniz

Kendimi mali durumumdan nasıl affederim ki bir kez daha almaya başlayabilir miyim? Laurie’den
İçinizde enerjik bir şekilde tuttuğunuz, geçmiş finansal borçlarla ilgili bağışta bulunmadığınız gibi, şimdi ve gelecekte kesinlikle hak ettiğiniz şeylerden sizi etkileyecektir.
Kendimi biriktirdiğim borca ​​dayanarak ve bu hatayı ürettiğim için ne kadar aptalca düşündüğümü hatırlıyorum. Sonra düşüncemi değiştiren çok derin bir şey duydum ….
Geçmişiniz, bu günlerde kim olduğunuzu göstermez; önceki yaşamınız geleceğinize eşit değildir.
Bu, beni daha önce yarattığım borcun, o anda düşünmediğim ve hissettiğim ve şu anda kim olduğumu hissetmediğim bir şey olduğunun farkına vardım. Bu, esas olarak enerjimi arttırmamı sağladı, çünkü bana güçlendirme hissi verdi.
Daha sonra borcumu ödemek üzerine odaklanmamak için bir sonuç ürettim çünkü bu, kıtlık enerjisine giren LACK’e odaklanıyordu. Yaptığım şey, Para Oluşturma üzerine yoğunlaştı! Vay be, bu şaşırtıcı derecede etkiliydi; çünkü bağışladığım ekonomik yükü bırakıp izin verdim ve etkili bir titreşim üretti.
İşte tam olarak hayatınıza daha çok şey çekmek için önceki borcunuzu affetmek için yapmanız gerekenler:
 1. Borcunuzla ilgili hislerinizi boşaltın (üzülmek veya ağlamak zorunda kalırsanız, ardından devam edin!)
 iki. Kendinize şunu söyleyin: “Geçmişim geleceğime eşit DEĞİLDİR”
 üç. Ek nakit yaratmak için stratejilere odaklanın. Sonsuz olasılıkların bir listesini yapmaya başlayın. Bunu yaptığınızda, bana güvenin, doların gelmesini mümkün kılan yapıcı bir titreşimle baş etmeye başlayın!
 4. Her ay daha fazla% 10 refah akışınızı artıracağınız zaman sıkışmış enerjiyi serbest bırakmanın dikkatli gücüne odaklanacağınız enerjik bir hedef belirleyin.
Yaratıcı olun ve eğlenin! Hepsinden önemlisi, kendinize eski sizi affetmeye hazır olduğunuzu ve yeni müreffeh olanı ağırladığınızı söyleyin. Seni sevmem ne olursa olsun, sana geri dönecektir MÜLTİM-DOĞUYORUM!