Para Fonu’nuzu Artırın ndash Çok daha fazla refah yaratmak için ebb ve akış ile nasıl gerçekleştirileceksiniz.

Maliyetinizde yetenekli ve yetenekli misiniz? Gelir akışınızı artırmak ister misiniz? Nakit akışı istediğimiz gibi değilse veya faturalar yığılmış gibi görünüyorsa ve içeri girmekten başka çıkarsa olasılıklar var demektir! Bu iki unsur serisi, tamamen doğal bir gelir akışı ve gelir akışımızı artırmak için onunla nasıl çalışabiliriz.
Hareket ve akış ve hellip açıklama yapayım. Fonlar güç, gerçektir Her şey enerji ve tüm güç dalgalar ve döngüler halinde hareket eder. Okyanusun hissedin, gelgit içeri girip çıkmakta, hareket etmektedir. Okyanus dalgaları, gelirle aynı güç akışına sahip olan doğal bir ritime uyarlar. Gelir akışıyla başlamak üzereyken hayatınızın her yerinde gelir ve bolluk üretmek için daha az zor ve keyifli olduğunu ortaya çıkarırsınız.
Yetişkin hayatım boyunca para ile yukarıdan aşağıya inmiştim, ya bol bol var ya da hiç yok gibiydi. Bir sürü inanç ve dolarla ilgili beklentiler üzerinde çalıştım ancak ekstra harcama yaparken ne yapmaya başladım merak ediyorum, bunu çekmek için ne yaptım? Dalgalanma ve dolaşım ilkesini açıkça ortaya koyan Orin ve Daben’in geliştirdiği Dolarları okurken ciddi anlamda üretti. Orin ve Daben, akışın 4 durumunu,
& boğa Sakin – eşit oranlarda giriş ve çıkış,
& boğa Akışı – daha fazla gelir artırabilir
ve boğa Ebb – ek dolardan
& bül Düz – Giriş veya çıkışta para yok
Öyleyse, hayatınızdaki geliri artırmak için bu akışla nasıl çalışmayı öğrenebilirsiniz?
Düşüncelerinizi ve duygularınızı yönetin. Zorluk, düşüncelerinizin dolar akışıyla yukarı ve aşağı gitmesine izin vermemektir. Bankanızdan bir sürü doların çıktığı ve küçüklerin gireceği bir zaman yaşarsanız, hakim olmak yerine gözlemleyin. Bunun tüm doğal nakit akışı olduğunu bilirsiniz. Panik yapmayın ve hayatta kalma moduna geçin. Bunun sadece geçici olduğunu ve neye ihtiyaç duymadan neye odaklandığınızı bilmeniz yeterlidir.
Bildiğiniz gibi, para ve rsquos istediğiniz kadar akmayan veya oynamak için gerçekten mükemmel bir oyunu oynamak için tasarıyı alan fatura alıyorsanız & ldquoWhat eğer up & rdquo (Binbaşı Kenar Koçluğu) ne sıklıkta & ldquowhat & rdquo, ancak genel olarak, faturalarımı harcayabiliyorsam ne yapacağımıza benzer bir şekilde mi kullanıyoruz? Mülkümü bıraksam ne olur? Ya J-O-B’ye dönsem? Peki biz burada ne üzerinde duruyoruz? Bu & rsquos uygun & özellikle ne yapmak istemiyorum hellip. Dolayısıyla onu yaklaşık & ldquo olarak değiştirin. Eer faktörler spesifik olarak olsaydı nasıl olmasını istedim? Tam ücreti önceden bildiren yeni müşteriler akını edinirsem ne olur? İstediğim şeylere odaklansam, fonlar tekrar içeri girmeye başlarsa ne olacak? İstediğiniz şeylere odaklanırsanız ve düşünceleriniz ve duygularınız yoluyla gerçeğinizi üretirken, akışın durumuna daha çabuk geri döndüğünüzü keşfedeceğiniz zamanı değerlendirerek zaman ayırırsanız.
Para Artırma Serinizi Artırmanın ikinci bölümünde, dolarınızdaki bir dolaşmanın yaşanmasının bize refah kuralınızın kilidini açma anahtarı ve ayrıca fon akışınızı artırmak için evinizdeki ve bedeninizdeki gücü nasıl yöneteceğinizi keşfedeceksiniz.
Bir dahaki sefere kadar sana büyük aşk ve önemli iyi sonuçlar istiyorum
Emily