Özel Deri Cep Telefonu Kılıfları

Özel Deri Cep Telefonu Kılıfları

Deri alırsanız, seri üretilen plastik bir şey satın almazsınız; bir yöntem beyanı satın alıyorsun. Akıllı bir telefon alırsanız veya bir tane arıyorsanız, cevap size yardımcı olabilir. Silikon, telefonunuza bir miktar yastıklama efekti verir, ancak inceliği inceliği en iyi güvenliklerinden biri yapmaz. İPhone 7 Plus, kullanıcılara arkasındaki çift kamera içeren ve kabaca 1/2 inç büyüklüğündeki digicam bölmesine neden olan tüm iPhone’lardan ayırt etmeleri için kolay bir yaklaşım sunuyor. Netflix şimdi müşterilerine tam boyutlu akış özellikleri sunuyor. Kullanıcılar şık tasarım, işlemci, gösteri ve farklı nedenlerden dolayı Apple cihazlarını kullanmayı çok seviyorlar. Apple size bir telefonun çok iyi görünmesini sağladığından emin olur, birçok kişi yalnızca bu nedenle satın alır. Bu cep telefonunun 1300 mAh bataryası, GSM topluluğunun konuşma süresi 490 dakika, bekleme süresi 480 saattir. Yazıcıya benzeyen özellikler, yüksek baskı kalitesi, değer ve diğerleri hakkında tam bilgi sağlar.

Kalite, özellikle bir Huawei Sonic aksesuarları kapağında etkili bir özelliktir. İPhone’unuzdaki harika bir tutuşun korunmasına ilişkin gerçek bir klutzsanız, kesinlikle bir koruyucu kılıfla korumanız gerekecektir. Nice iPhone 5 kabuğu ürün çeşitliliği arasında en ince olanı ve 5 şık renkte geliyor. Hepsi ince ve esnek, tamamen uyuyor ve bir isim verildiğinde cep telefonunu yeterince hızlı bir şekilde kaydırıyorlar. Cep telefonu resmi, cep telefonunu yaratıcı bir görevin bir parçası olarak kullanmanın birçok farklı yönteminden oluşur. Video işlevinde sohbet etme gücüne sahip bir telefon olarak kullanıyorsanız, basit bir tasarıma sahip olmalısınız. Daha iyi bir anlaşma yapmak için pazarlık etmeyi düşünün Aylık cep telefonu sözleşmelerinde Haggling sadece ödediğiniz fiyatı düşürebilir. Web bağlantısı olan her yerde, yakınınızdaki Starbucks’tan şehir kütüphanesine kadar Skype’ı kullanabilirsiniz. Günümüzde çoğu insan internet alışverişinden faydalanmaktadır. 2 telefon interneti yapılandıramıyor. Reson nedir ya da doldurması gereken kişi nedir?

30 saniye bekleyin, ardından cep telefonunuzun tanınması durumunda USB kablosunu tekrar bağlayın. Bluettoth ses sistemi ve USB otomotiv şarj cihazları ayrıca iphone’unuzun performansını artıran farklı aksesuarlardır. Sahip olacağınız iPhone aksesuarlarının ilki, sürgü kasası. Her durumda ayrıca yükseltilmiş ses ve enerji düğmeleri, rahat bir silikon gövde ve ses sistemi, kamera ve elektrik prizi için açıklıklar bulunur. Silikon ile ilgili en iyi şey kavrama enerjisidir. Önemli faktör, bu şeylere çevrimiçi olarak makul bir fiyatla erişilebilir bir şekilde erişilebilir olmasıdır. Mükemmel uyumu elde etmek için mükemmel eşleşmeyi, değer seviyesini ve davanın garantisini düşünebilirsiniz. İPhone’un tekrar yanlarına, yanlarına ve köşelerine koruma sağlayan, zorlu kılıf veya basit jel kılıftır. Her bir dış ve iç koruma sağlayan başka bir ucuz koruma kılıfı, bir polikarbonat plastik dış kısmı ve şok emici bir silikon çekirdeğidir. Hafif ve dayanıklı, polikarbonat iPhone örnekleri yüksek etkili direnç sağlar ve ucuzdurlar.

Polikarbonat ile yapılan kılıflar açık veya renkli olabilir. Basit bir düzenden en sevdiğiniz rock grubuna kadar her şey sizin durumunuzda keşfedilebilir. Çok sayıda iphone deri kılıf Yalnızca yüksek kaliteli deri ile çalışan üreticiler var, bu nedenle kişisel özellikleriniz için tekil bir ürün bulursunuz. Özel tarzınıza ve isteklerinize en uygun olanı bulana kadar ulaşabileceğiniz çeşitli deri koşullarına bakmak için biraz zaman ayırın. Belkin, Griffin, Incase ve extra’yı hatırlatan tanınmış üreticilerin davalarından oluşan bir bolluk göreceksiniz. Ve bu benim iPhone 5S ile daha pahalı olandan daha iyi uyuyor. İphone için erişilebilen çok çeşitli deri tabanlı kılıflar vardır ve seçtiğinizlerden biri, cihazınızı nasıl kullandığınıza bağlıdır. Varsa taşma emniyet cihazını çıkarın, ardından su hortumlarını doğrudan üniteye bağlayın. Çıkarılabilir plastik eleklerin seçimi olabilir. Makul bir şekilde düşük, düz aylık bir ücret karşılığında, harika seçenekler ve uzun mesafeli servis – dünya çapında ulusal olmak üzere – çok sayıda plan arasından seçim yapma seçeneğiniz vardır.