Örnekleri taşıyan dizüstü mevcut eğilimler

Dizüstü dışarıda örnekleri şu anda taşıyan büyük bir çeşitlilik, bir seçenek yapmak zordur. Sadece senin göz yakalar ilk 1 seçmek veya indirimde tek bir seçmek için cazip olabilir. Ne fark eder ki? Tüm mağazalarda rafları dizilmiş sen gördüklerinizle aynı görünür. Rahat kullanım için sadece bir dava gerekiyorsa, muhtemelen her şeyi ile kurtulabilirsin, ama bir dava için ciddi çalışmayı gerektirir veya gösteriş yapmaktan gurur duyarız bir şık çantayı istiyorsan, o zaman biraz daha sert bakmak olması gerekir.

Dikkate almak istiyorum 1 sorunu olması gerekir taşıma çantası Dizüstü boyutudur. Kompakt bir mobil aygıtınız varsa, asla bunun için çok çok büyük bir dava elde etmek istemiyorum. Verilen bu ekran boyutu aralıkları için koşullar önemli ölçüde az 10 santim uzakta 17 inç ekranlar için satın alabilirsiniz sonuna kadar bilgisayarınızı bir eldiven gibi uyan bir şey ortaya çıkarmak zor değil.

Başka ne düzenli olarak dizüstü bilgisayarınız veya diğer mobil iletişim aygıt taşımak zorunda gerekir hakkında düşünebilirsiniz sonraki faktördür. Mı ihtiyacınız olacak defterler, belgeler, yazı gereçleri ve laptop aksesuarları taşımak? Eğer öyleyse, o zaman taşıma çantası ile daha fazla bölmeleri ve cepler bu diğer öğeler için bir dizüstü bilgisayar almak. Sadece bir dizüstü bilgisayar çantası her küçük şey doldurma ile kaçabileceğini iken, yakında her şey birbiriyle taşıma çantası içinde karmakarışık sahip yorgun alacaksınız.

Bir dizüstü bilgisayar taşıma çantası amacı sen ile senin laptop taşımak için açıktır. Bunu büyük bir konfor olarak ulaşılabilir olarak yapmak istiyorum. Büyük olasılıkla bir ayarlanabilir omuz askısı ve taşıma bir anlaşma ile birlikte bir dava ile mutlu olacak. Dizüstü bilgisayarlar için sırt çantası hala yaygındır ve elleri senin laptop taşımak için şarj yol vermek.

Çok önemli ölçüde güvenliği hakkında endişeli değilseniz, o zaman orada yumuşak dizüstü örnekleri Sektöründen taşıyan yüzlerce vardır. Bunlar, ama sınırlamalar çok rahat kullanım için iyidir. Çünkü onlar yumuşak, asla senin elektronik aygıt maksimum güvenlik ile iklim ya da şok veriyorlar. Bir sağanak yakalasa elverişli bir konuma sahip birkaç dakika içinde bir laptop berbat edebilir. Davanızı düşürürsen, seni de zarar verebilecek veya her şeyi mahvettin.

Eğer bir profesyonel laptop çantası için avcılık, bir alüminyum dizüstü durumda satın alma dikkate alın. Alüminyum dizüstü bilgisayarınız için ideal koruma sağlar ve durumlarda diğer tür daha fazla ekstra nitelikli bir görünüme sahiptir. Giderek, alüminyum dizüstü taşıma koşullar tek karar iş kurumsal uzman ve onların şık görünür yapmak için onları öğrenciler ve moda ile favori bilinçli, de vardır.

En güncel dizüstü taşıma durumlarda alüminyum dizüstü durumda eğilimdir. Yumuşak durumlar gördüğünüz gibi sokakta bunlardan birkaçı olarak gördüğünüz asla iken, genellikle bunlar dikkate almak. Diğer koşullar sadece kalabalığa karışımı, düz-se bile alüminyum taşıma durumlarda rağmen çok aynı anda görüntü geliştirmek senin taşınabilir bilgi işlem aygıtından arzuları daha fazla koruma sağlamak için bak.