Onbir En İyi Samsung Galaxy S10e Cüzdan Kılıfları Alış (2019)

Onbir En İyi Samsung Galaxy S10e Cüzdan Kılıfları Alış (2019)

11 En İyi Samsung Galaxy S10e Cüzdan Kılıfları Satın Alma (2019)

S10e, o zaman Samsung’un ve Incipio, Otterbox ve Totallee gibi üreticilerin şık, renkli ve hatta LED donanımlı aksesuarlarını seveceksiniz. Beden Eldiveni, Otterbox, iLuv ve birçok ekstra dahil tüm ana üreticiler burada. Önceden belirtildiği gibi, Galaxy S10e’nin ekstra ilgi çekici seçeneklerinden biri, ironik bir şekilde daha küçük ölçümü olabilir. Galaxy S10e ayrıca, toz ve suya dayanıklılık için IP68 sertifikası olan Dolby Atmos ile birlikte AKG ayarlı stereo hoparlörler ve çok sayıda sensör içermektedir. Ürünle birlikte verilen ekipman arasında AKG ayarlı kulaklık, USB-OTG Tip-C ila Tip A adaptör, hızlı şarj cihazı, bilgi kablosu, SIM çıkarma cihazı ve garanti bilgileri bulunur. Salon ve spa yazılım programını sürdüren şirketler, alıcılarının tüm bilgilerini sunucularında yedeklerler; böylece cep telefonları kaybolur veya çalınırsa, veriler korunur ve stilist tarafından kolayca erişilebilir. Bu, tam bir çalışma günü boyunca rahatça alabileceğiniz için iyi olmaya devam eder, ancak kesinlikle 24 saat işaretini geçmek yeterli değildir.

Bir süre sonra verimliliğe gireceğim, ancak S10e alt modelinde bulunan 6 GB RAM’de bile olduğunu söylemek yeterli. Hala önemli bir indirimle tam amiral gemisi gücü elde ediyorsun. Yine de, cep telefonuna kişisel olarak ihtiyaç duymayan insanlar var. Herkes tüm Apple ürünlerinin pahalı ve hassas olduğunu bilir ve hatta Apple iPad 2 klavye kılıfı çok hassas ve pahalı olabilir. Çantada iPad’in boynunuzdan tutulması için kullanılabilecek oldukça etkileyici bir kayış var. Bu arada diğerleri, aksesuarların cep telefonunu kullanımı daha basit ve daha kullanışlı hale getiren temel yetenekleri sunduğunu iddia edeceklerdi. Aksesuarlara gelince sınırlandırılmazsınız ve LastPass veya bankacılık için kullanılan uygulamalar gibi uygulamalardan hemen faydalanabilirsiniz. Mükemmel ses kalitesini ve kulak güvenliğini sunan pek çok kulaklık çeşidi vardır.

Tech Advisor’daki yeni Samsung telefonlarını ön brifingde fark eden meslektaşımız, S10e’nin yapım kalitesinin temelde, “fiyat aralığı cep telefonu gibi hissetmediğini” vurgulayan diğer S10 telefonları ile aynı olduğunu söyledi . Tasarım ve yapı kalitesiyle ilgili olarak, yalnızca küçük değişiklikler hakkında konuşuyoruz. S10’u genel bakış aralığımda birkaç kez düşürdüm, halbuki çok daha az, ancak S10e hiçbir şekilde aynı dezavantajı olmadı. Yeni ekranla ilgili hoşlanmamak için çok az şey var – Eğer Infinity-O günden güne dikkatini dağıtmazsa ve bahsedildiği gibi, S10 ile daha fazla görüşme vaktimiz olduğunda bu gözden geçirmeyi değiştirirsek. İlk kez, Samsung’un amiral gemisi olan Galaxy S hattı, bu 12 ay içinde gadget’ın üçüncü bir türevini içeriyordu. Peki, Samsung Galaxy S10 Plus boyutuyla başa çıkabiliyorsanız, ekstra pil ömrü, daha büyük ekranı ve oyun için daha iyi verimliliği nedeniyle 1 numaralı seçimimiz – ve değer artışı o kadar da kötü değil.

Galaxy S10, Galaxy S10 Plus veya Galaxy S10e için bir kasa satın almak mı istiyorsunuz? Apple, iPhone’da on yılını iPhone X ile (X’in 10’a eşit olduğu) kutladı ve Samsung bu yıl S10, S10 Plus ve S10e ile on yılını kutladı. Ses düğmeleri ve Bixby düğmesi her zamanki Galaxy S10 kadar dokunsaldır ve alt kısımdaki USB-C bağlantı noktası ve hoparlör aynıdır. Bezel, geniş olmadığını söylememize rağmen, bu ekranın üst ve arka tarafını gösterir. Samsung’un standartlarına göre, Galaxy S10e’nin girişindeki Dynamic AMOLED ekran özel bir şey. Hindistan’da, Samsung’un yerli üretimi sayesinde, iPhone XR çok yüksek bir primle gelirken, değerini dolara yaklaştırabiliriz. Kısmen FHD şovu için Snapdragon 855’ten çok fazla kaynak almadığını, ancak her iki yöntemde de S10e’nin kompakt ve makul fiyatlı bir pakette çok fazla telefon olduğunu hayal ettim.

Bu, herhangi bir iPhone’un yalnızca kullandığınız pin numarası kadar güvenli olduğunu belirtti, Face ID’yi kullanan bir seviye yok ve pin kodunuzun 0000 olması durumunda telefonunuzu düşünmek korunuyor; cep telefonu. Gösterinin hiçbirinde kavisli cam alamazsınız, ancak bana bir profesyonelden ziyade bir profesyonel olduğunu söyleyenler için. İPhone XR aynı fiyatı öneriyor, ancak bu model S10e tarafından sağlanan 128 GB’a karşı 64 GB depolama alanıyla geliyor (aynı zamanda bir mikro SD kart yuvası aracılığıyla daha fazla depolama alanı ekleyebilmenize izin veriyor. Apple’ın üç tane verebileceği söylentileri var.) 2019 iPhone’un tekrar kameraları Apple Store bir yıl içinde size bir alternatif verecek, ancak Apple Care’i satın almanız dışında, daha sonra kötü bir durum içindesiniz. Herkes bu şekilde hissedemez ve ne yazık ki, hayır Biri size doğru bir karar verebilir. Hemen satın alabileceğiniz bir avuç seçenek var. Bu ikinci derinlik dijikamına sahip değilsiniz, bu nedenle bu etki tamamen yazılımdır. Tabii, LG telefonlarında ultra-büyük dijital kamera lensleri kullanılmaya başlandı. Yıllar boyunca, en son zamanlarda LG V40, ancak Samsung’un kameraları düşük ılımlı koşullarda daha da sabit.