Okullarda Teknolojileri Geliştirme ve Sürdürme Konusunda Fikirler

Okullarda Teknoloji Nasıl Oluşturulacağı ve Sürdürüleceği İpuçları
 
Sanayileşme nedeniyle dünyayı kuran eğitim sistemleri, öğrencilerin genel performansını artırmaya yardımcı olmak için teknolojinin kullanımına yöneliyor. Teknoloji tarafından kolaylaştırılan yeni uzmanlık ve yetenekler, şu anda üzerinde çalışmakta olduğumuz stratejilerde önemli bileşenler haline geliyor. Her ne kadar bir eğitim kurumuna yeni teknolojileri dahil etmek basit gözükse de, elde etmek için uygun donanım türünü belirlemek bir sorun haline geldi. Yeni teknolojilerin ilk edinimi, vitesin erişilebilirliğine ve onu kullanmak için gereken yeteneklere dayanacaktır. Yeni teknolojide alışveriş yapmak parkta yürümek değildir ve bazı başarılar sağlamak için epeyce öneri bulunmaktadır.
Üniversite Teknolojileri Planlı Edinimi
Küresel olarak bağlantılı bir dünyada gelişmek için uygun eğitimi öğrencilere sağlamak için, her bir öğretmen ve öğrenci için bağlantıyı gerçeğe dönüştüren altyapıyı tasarlamak, stil oluşturmak, fonlamak, elde etmek ve elde tutmak için doğru yollarla karşılaşmamız gerekir. Maliyet, ilk satın alma, bakım ve değişiklikleri adapte etmek için teknolojiyi güncellemek için düşünmenin önemli bir unsurudur. Ekipman alımı sırasında düşünülmesi gereken önemli noktalar aşağıdakileri içermektedir:

* Üzerinde fiyatlandırılmış olmasına rağmen karşılaştırılabilir bir garantiye sahip olacak orijinal değerden daha düşük maliyetle yenilenmiş vites satın almaya yansıtılmalıdır.
* Gelecekteki eksikliklerin önüne geçmek ve belirli bir kişi oranının malzeme için yeterli olmasını sağlamak için hedeflerinizi karşılamak için yeterli ekipman satın alın.
* Masrafın bir dönemden daha fazla yayılmasına izin vermek ve kurs sırasında bir “yenileme” sisteminin uygulanmasını sağlamak için vites kiralayın.
* Kısmi veya tam finansman sağlayan ilk fiyatını düşüren veya sağlayacak olan devlet fiyatlandırma planı aracılığıyla ekipmanınızı edinin.
* Deneyimli iyileştirme (PD) masrafı, başlangıçta dişli almanızı veya şu an sahip olduklarınızı güncellemeyi temel alır.
* Mesleki Gelişimin Geliştirilmesi Profesyonel gelişme, küçük yaştaki çocuklar için çalışmak üzere hazırlanan öğrenim ve yardım faaliyetlerinin devamlılık yolunda ve kariyerlerinde ilerleme kaydetmek için devam etmekte olan deneyimler gibi bir terimdir.
Odyssey karakter değerlendirmesi ile katmanlı 2015 araştırması, katılımcıların% 95’inin öğretmenlerin kalitesini okulları arttırmanın en iyi yolu olarak geliştirmeyi düşündüğünü ortaya koymuştur. Buna rağmen, öğretmenlerin yetenekli gelişimi genellikle dikkate alınmaz ve harcama bütçesi kesilen veya azaltılmış olan ilk öğedir. Neyse ki, deneyimli geliştirme, teknolojinin paketinde, yeni teknolojinin uygulanmasına ihtiyaç duyulmazsa başarısız olmasından ötürü öncelik taşıyor.
Genel Ücretleri Karşılamak
Fonların olmaması çoğu okul bütçesinin en popüler unsurudur. Öte yandan, sizinle ilgili topluluğu bir araya getirerek kaynakları en üst düzeye çıkarmanın ustaca yolları var.

* Yerel kolejleri ve çalışma kurumlarını gönüllüler veya hibeler için devreye sokun
* Bir yardım eli göndermek için vakıflara ve kâr amacı gütmeyen kuruluşlara başvurun.
* Uzman hibe teklifleri oluşturmak için bir hibe yazarı çalıştırın.
* Önerilerinizi ve planlarınızı, kurumsal sosyal görev konusunda yardımcı olmak zorunda kalabilecek bölgesel işletmeler ve endüstrilerle paylaşın.
* Okullarda Sürdürülebilir Teknoloji Sürdürülebilirlik, okulların diğer paydaşların yardımıyla zaman içinde uygulama ve ekipmanı başarılı bir şekilde korudukları ve besleyeceği yolları da beraberinde getirecektir. Sürdürülebilirliğin bir parçası olan bazı uygulamalar şunları içerir:

* Web müfredatında açık kaynak olan çevrimiçi dijital açık ders yazılımları.
Uzak sınıflarda öğrencileri net derslere erişimini kolaylaştırmak için mesafe mastering uygulamaları.
* Öğrencilerin denklemlerin ve matematiksel kavramların sayısal olarak girilmesini sağlayan Matematiksel Döküm bilgisayar yazılım planının kullanılması.
* Odyssey Karakterleri CourseHero tarafından – ki öğrencilerin milyonlarca çalışma notuna, öğreticiye ve ev ödevine erişmesine olanak tanıyan bir platformdur.
* Enerji slaytlarını kullanmayı öğretmek için tipik tebeşir panolarından alternatif olarak dokunmatik panoların kullanılması.
Ayrıca, öğretmenlerin kariyer gelişimine öncelik tanınırsa, teknolojilerin okullarla kullanımı ve entegrasyonu sadece müreffeh olacak. Yeni vitese öğretmenlerin yetiştirilmesi de öğrenciler tarafından daha kolay anlaşılmasını sağlayacak. Önce insanî yeteneği, daha sonra teknoloji donanımını geliştir.