Nokia Lumia 900 Sorunlarını Giderme

Nokia Lumia 900 Sorunlarını Giderme

Bir geliştirme çalışanıysanız ve iPhone’unuz her gün belirli bir kişiden söz etmekten daha fazla tehlikelidir, o zaman metal bir kasa almayı düşünebilirsiniz. Daha sonra, iPhone’unuzun alacağı yaşam tarzınızı ve kötüye kullanım şeklini değerlendirmek isteyeceksiniz. İPhone’u tasarlarken Apple, ağırlık için güç dengelemek zorunda kalabilirdi; daha az ağırlık genellikle çok daha az enerji demektir. Bir iPhone Bluethooth kulaklık seti, ikinci seçiminiz olabilir; bunun sonucunda, trafik kurallarını ihlal etmeden korumalı sürüşlerde kullanabilmenizi sağlar. Bu iPhone kapaklı telefon daha sonra düzenli bir şekilde girişinizde olacağından korumasını zahmet etmenize gerek kalmaz. İPhone’unuz muhtemelen sadece sizin kişisel olarak kişiselleştirdiğiniz en gelişmiş cihaz olsa da, kesinlikle en güçlü değil. IPhone üç sadece 133 gram iken, Phone 4 ise 137 gramda 4 gram ağırlığında. Bir iPhone durumda seçerken çok önemli bir konu, gerçekten hoşunuza gitmiş olmasıdır.

Bir iPhone4 kılıfını seçerken çok sayıda unsur var. Piyasada kesinlikle birçok iPhone örneği var, ancak bu iPhone muhafazalarının birçoğu karşılaştırılabilir. Fiyatlar düşük ve kaliteden ödün vermeyen olarak, Çin toptan iphone kılıfları sunan pek çok mağaza bulabilirsiniz. Bir vaka seçerken, sağlam ve sağlam bir tane de satın almanız gerekir (Case-arkadaşı ve Otterbox, kaliteli kasaları için tanınır). Bunlardan ilki, küçükten büyüğe dernek tehlikesiyle bağlantılı olarak satın alma yoludur: Apple Mağazası – Apple yetkili mağazası – üçüncü fırsat tekeli – yetkisiz perakendeciler – toptan satış (çoğunlukla çeşitli yöntemlerin alımı). Eğer bir iPhone’un yeni ev sahibi olursanız, o zaman öncelikle sizi kişiselleştiren ve gezegenin en temiz telefonunu kullananların saflarında yer aldığınız için sizi tebrik etmeme izin verin! İPhone’unuzdan sonra satın almanız gereken ilk şey koruyucu bir durumdur.

Düzenli bir işlev olarak iphone kılıfları istemeden zarar görmeye meyillidir ve böyle bir durumla karşı karşıya kalırsanız büyük bir aksamaya neden olabilir. Maksimum güvenliği hedefleyen iHangy tasarımları, minimalist gerçekten hissetmeyi sürdürürken ikiz korumaya odaklanmıştır. Ancak uzun mektuplar yazmayı veya iş için kağıtlar oluşturmayı düşünenler için, iPhone 4’ün daha küçük gösterisini yazmak bir süre sonra parmaklarınızı sıkabilir. Ancak, tek iphone kılıfınızı seçerken böyle bir mağazayı, iphone’unuz için en iyisini seçmek için bazı önlemleri almalısınız. İphone kullanan bireylerin sayısı son zamanlarda çok yönlü olarak yükseldiğinden, ideal bir aksesuar ve kılıf kapaklarını keşfetmek her zaman endişe vericidir. Katılıyorum ya da katılmıyorum, geri bildirimler doğru olduğu sürece, millet ne olduğu hakkında bir fikir edinebilir. Amazon’a benzeyen bir sitedeki müşteri yorumlarına hızlı bir bakış, kararınızı vermenize yardımcı olacaktır. Eğer iyi bakabiliyorsanız, çoğu iPhone durumu 1 telefonun ömrü boyunca en üst düzeye çıkar.

Bu esneklik, geleneksel bir iPhone kılıfının stilinde bütünlüğü koruyacaktır. Son derece uzun bir zaman alabilmeniz için son verebilecek bir vakayı keşfetmek için yorucu bir zamanınız olmaz. Birkaç yıl önce bir televizyonun ekran normlarının küçük ekranda büyüsünü göstermeyi başardığı zamanla, telefonlardaki 1080p full HD ekranlar oldukça yaygındır. Mobil bir anlaşma yapmayı düşünen müşterilere indirimli fiyatlar sunulmaktadır. Sonuç olarak, şu anda piyasada Windows, Android varyasyonları ve iPhone ile birlikte oldukça fazla cep telefonu sular altında kaldı. 3: Bu Çin toptan iphone kasalarını, nakliye ve nakliye sırasında kırılmaya karşı garantili olanlarını seçin. Şimdi çözebileceğiniz birçok iPhone örneği seçeneği var. Her farklı iPhone kullanıcısı şekli için ideal bir iPhone kılıfı var. İPhone’unuzdaki kişi ekranının korunması yalnızca bir ekran koruyucu kullanmanızın bir örneğidir. Bewakoof’un iPhone X mobil kaporta koleksiyonunu neden seçmelisiniz? Hücreyi arttırmak için daha önce parlatılmış bir sprint cep telefonunu yakabilir miyim? Cep telefonu altmış dört MB flaş anımsama ile birlikte geliyor ve mobil kişinin gelecekteki cep telefonu belleği genişletme planlarını kolaylaştırmak için bir microSD (TransFlash) kart yuvasına sahip.