Nokia Lumia 900 Sorunlarını Giderme

Nokia Lumia 900 Sorunlarını Giderme

Eğer bir geliştirme çalışanıysanız ve iPhone’unuz her zamanki kişiden çok daha tehlikelidir, o zaman kesinlikle metalik bir kasa almayı düşünebilirsiniz. Daha sonra, iPhone’unuzun alacağı yaşam tarzınızı ve kötüye kullanımın kapsamını düşünmeniz gerekir. IPhone tasarlarken Apple ağırlık için ticaret gücü kapalı olabilirdi; daha az ağırlık, bazen çok daha az güç anlamına gelir. Bir iPhone Bluethooth kulaklık seti, ikinci seçenek olacaktır, çünkü site ziyaretçilerinin kurallarını çiğnemeden güvenli sürüşlerde size yardımcı olacaktır. Bu iPhone kapağına sahip telefon, her zaman önünüzde olacağı için güvenliği konusunda sorun yaşamanız gerekmez. İPhone’unuz aslında sadece sizin kişiselleştirdiğiniz en ince aygıt olsa da, kesinlikle güçlü değil. IPhone 3 sadece 133 gram ağırlığındayken, Phone 4 ise 137 gramda 4 gram ağırlığında. Bir iPhone kılıfını seçerken önemli bir faktör, gerçekten hoşunuza gitmesidir.

Bir iPhone4 kılıfı seçerken çok sayıda unsur var. Piyasada kesinlikle birçok iPhone durumu var, ancak bu iPhone muhafazalarının çoğu karşılaştırılabilir görünüyor. Fiyatlar düşük ve kalitesinden ödün verilmediğinden, Çin toptan iphone kasalarını sunan pek çok mağaza bulabilirsiniz. Bir vaka seçerken, sağlam ve sağlam bir tane de satın almalısınız (Case-mate ve Otterbox yüksek kaliteli örnekleri için tanınır). Bunlardan ilki, küçükten dev birliğe kadar olan tehlike sorununa paralel olarak satın alma yoludur: Apple Store – Apple yetkili mağazası – üçüncü kutlama tekeli – yetkisiz perakendeciler – toptan satış (öncelikle bir çok yöntemin satın alınması). Eğer bir iPhone’un yeni gururlu sahipleriysanız, öncelikle sizi kişiselleştiren ve dünyadaki en akıllı cep telefonunu kullananların saflarına katıldığınız için sizi tebrik etmeme izin verin! İPhone’unuzdan sonra satın almanız gereken ilk şey koruyucu bir durumdur.

Günlük işlev olarak, iphone örnekleri istemeden zarar görmeye meyillidir ve böyle bir senaryoyla karşı karşıya kalmanız durumunda önemli bir aksamaya neden olabilir. Maksimum güvenlik için, iHangy tasarımları minimalist havayı korurken ikili korumaya yöneliktir. Ancak uzun mektuplar yazmaya ve hatta iş için kağıtlar oluşturmaya karar vermeniz durumunda, iPhone 4’ün daha küçük gösterisini yazmak bir süre sonra parmaklarınızı sıkabilir. Ancak, tek iphone kılıfınızı seçerken böyle bir perakendeciyi seçerken, iphone’unuzdaki en iyisini seçmenin bir yolu olarak bazı önlemleri almanız çok önemlidir. Son yıllarda iphone kullanan bireylerin sayısı çoktan arttığı için, ideal bir aksesuar ve kılıf kapaklarını keşfetmek her zaman endişe vericidir. Katılıyorum veya katılmıyorum, yorumlar doğru olduğu sürece insanlar ne olduğu hakkında bir fikir edinebilirler. Amazon ile karşılaştırılabilir bir sitedeki müşteri geri bildirimlerinin hızlı bir şekilde gözden geçirilmesi, kararınızı belirlemenize yardımcı olacaktır. Çoğu iPhone, 1 telefonun ömrü boyunca iyi bir şekilde halledeceğiniz zaman en üst seviyededir.

Bu esneklik, yönetici tarafından kurulan bir iPhone kasasının stilinde bütünlüğü koruyacak. Son derece uzun bir zaman alabilmeniz için son verebilecek bir vakayı keşfetmekte zorlanmayacaksınız. Birkaç yıl sonra bir televizyonun ekran normlarının büyüsünü küçük ekranda göstermeyi başardığı zamanla, telefonlardaki 1080p full HD ekranlar oldukça yaygındır. Cep telefonu anlaşması yapmayı düşünen alıcılara indirimli ücretler verilir. Sonuç olarak, şu anda pazar, Windows, Android sürümleri ve iPhone ile birlikte çeşitli cep telefonları ile sular altında kaldı. 3: Bu nakliye ve nakliye sırasında kırılma garantili Çin toptan iphone koşulları seçin. Artık karar verebileceğiniz birçok iPhone örneği seçeneği var. Her farklı iPhone kişisi için mükemmel bir iPhone kılıfı var. İPhone’unuzdaki dokunmatik ekranın korunması sadece bir ekran koruyucunun kullanılması durumudur. Bewakoof’un iPhone X hücre bacağını koleksiyonunu neden seçmelisiniz? Bir daha tekrar basmak için hücreyi güçlendirmek için parlatılmış bir sprint cep telefonunu yakabilir miyim? Cep telefonu altmış dört MB flash bellekle geliyor ve cep telefonunun gelecekteki telefon belleği genişletme planlarını kolaylaştırmak için microSD (TransFlash) kart yuvası bulunuyor.