Nokia 6 Kılıf

HMD Global bazı Nokia cihazlarını bir işlevli telefon da dahil olmak üzere pazar alanına getirmişti.

 

Nokia 6, Türkiye ve Nokia 3 ve Nokia 5’in yanı sıra bu ayın başında piyasaya sürüldü. Akıllı telefon – Nokia 6 ayı, 14 Temmuz’dan itibaren ön kayıt yaptırmak üzere hazırlanıyor ve Temmuz ayının sonlarında edinime hazır hale gelecek ve Türkiye ‘da Amazon Türkiye seçkin. Tech ile konuşan Türkiye başlatma etkinliğinde, HMD Worldwide, önümüzdeki günlerde Nokia’nın 6 Arte Black sürümünü Türkiye ‘a getireceklerini doğruladı, ancak kullanılabilirlik zaman çizelgesini onaylamadı. Nokia 6’da 4 gig RAM, 1.4 GHz Octa-Core işlemci ve 430 Snapdragon yonga seti olağanüstü değil.

 

Nokia 6 aynı zamanda bir grafik işlemcisi ve bir microSD kartı ile 256 GB’a kadar genişletilebilen 32 ve 64 GB dahili bellek barındırıyor. Giriş seviyesindeki Nokia 3 seçenekleri, MediaTek MTK 6737’den güç alan, Corning Gorilla Glass tarafından korunan 5 inçlik bir gösteri, 2GB RAM ve 16GB depolama ile birleşti. Hatırlanması gerekirse, Nokia 6, Qualcomm Snapdragon 430 SoC tarafından desteklenen ve 3GB RAM ve 32GB depolama ile birleştirilmiş beş.5 inçlik (1920 x 1080) bir ekrana sahip. Bu mikroişlemcili kart, 16MP’lik bir arka kamera ve 8MP ön kamera.

 

Nokia 6sı ayrıca çift SIM kurulumunu da oynuyor. Nokia 6 (TA-1000) alüminyum alaşımdan yapılmış, önü monte edilmiş bir parmak izi tarayıcısı olan ve konut düğmesi olarak ikiye katlanan, tamamen metal bir unibody tasarıma sahiptir. Nokia 5 ve Nokia 3, iki azalma ve daha küçük boyutta cihaz izleyecek. HMD, Google’ın işletim sistemi için yaptığı aylık güvenlik güncelleştirmeleriyle devam ettirmeyi ve yeni Android ile zamanında geçmeyi taahhüt ettiğini belirtti. Sürüm güncellemeleri.

 

Geçen sene Çin’de açılan Nokia 6lı, dünyada olacak. Microsoft’un Nokia’yı devraldığı gerçeğini hiç düşünmeden şirket, bilge telefon pazarlarına geri dönmeye hazırlanıyor. Nokia 6, doğrudan marka adı NOKIA olan HMD Global tarafından üretilen bir mobilin ilk lansmanı olacak.

 

Nokia’nın markası taşıyan daha sonraki nesil akıllı telefon cihazlarını üreten Finlandiyalı telefon üreticisi HMD Worldwide, mobil haber okuyucusu Ekartinaire Evan Blass’a göre, Nokia 3310 olarak adlandırılan yeni bir ahizeyi piyasaya çıkarmayı planlıyor. HMD Nokia alıcılarının Android’in telefonlarında gelmesini bekleyeceğini açıklamazken gerçekçi bir şekilde firmanın bu yılın ilerleyen resmi lansmanından hemen sonra bilgisayar yazılımını getirmesi biraz zaman alacak. Nokia 6 ürün, 3GB RAM ile birleşince daha düşük kaliteli Qualcomm Snapdragon 430 mobil platform tarafından destekleniyor.

 

Nokia 6’nın yanı sıra, 3 Alcatel telefonu gibi Alcatel Idol 5S (Başbakan üyeleri için 199.99 dolar), Alcatel A50 (Başbakan üyeleri için 99.99 dolar) ve Alcatel A30 PLUS ($ 79.99) gibi planda etkili bir şekilde başka telefonlar ekledi. Başbakan üyeleri). Nokia 6 2017, Nokia 6 2017’nin kutudan çıktığı 16 megapiksel kameradan ve Android Nougat’dan memnun. Nokia 6 2017 Smartphone Snapdragon 430 işlemci, dört GB RAM ve 64 gigabayt dahili bellek ile çıktı.

 

Sadece şimdiye kadar olmadığı kadar zengin bir akıllı telefon bilgisine layık görülen Nokia 6 Kılıf ürününü satın alın. Nokia 6, gösterinin altında uygun bir şekilde yerleştirilmiş parmak izi algılayıcı özelliğine sahip olup, güvenlik konusunu her şeyden önce önceliyor. Nokia 6, el altında hissettiren metalik bir alüminyum 6000 serisine sahiptir.

 

Arkada bir 16MP fotoğraf makinesi mükemmel otomatik odaklama, yüz tanıma ve çift tonlu flaş özelliklerine sahip. Bunların birleşimi, fotoğraflarınızı, çekildikten hemen sonraki yıllarca yakaladığınız unutulmaz anlara dönüştürüyor. Boyutları, biz affedeceğimiz 169g ağırlığında iken 8.4mm genişliğe sahip akıllı telefon ile sağlam yapı felsefesine sıkışan Nokia’yı beklediğimizden hoşlanmıyor.