Nerede olduğunuzdan şimdi nerede olmak istediğinizi öğrenmek

Hayatınızı değiştirmeye çalıştığınızda, gerçekleşen şey budur:
Halen CPR adını verdiklerinde yaşıyorsunuz. CPR’niz Varolan Algılanan Gerçekiniz anlamına gelmektedir. CPR’nizde sahip olduğunuz şey sizin sahip olduğunuz şeydir, bildiğiniz şeyleri biliyorsunuz, yaptıklarınızı yapıyorsunuz ve tabii ki olduğunuz kişisiniz. Bu sizin için gerçek sizin, çünkü bu nasıl algıladığınız konular. Bu sizin algınız ve pratik olarak başka bir şey değil.
Başka bir şey istiyorsun. Başka bir yerde olmak istiyorsun. Değiştirmek hayatında istediğiniz bir şey. Bu, kilo verme, daha sağlıklı bir yaşam tarzı edinme, maliyenizi geliştirme, yeni ilişkiler geliştirme ve bir dizi başka faktör de isteyebilir. Bu başka bir şey, NDR’inizle bağlantı kurmam gereken şey. NDR, Yeni Arzulanan Gerçek’ini ifade eder. Bu NDR, tam olarak olmak istediğiniz yerde ve yaşamak istediğiniz şeydir.
CPR ve NDR arasında İnanç Gap dediğim şudur. Bu, sizin nerede olduğunuzu algıladığınız yerden, ne olmasını istediğiniz yere veya NDR’ye ne gerek duyduğu alan arasındadır. Şimdi, İnanç Boşluğu ne kadar büyük? Şimdi bu bir miktar meseleye bağlı. Bu, CPR’nizde ne kadar çok yaşadığınıza, NDR’nizi gerçekleştirmek için ne kadar karmaşık olduğuna inandığınızı, NDR’ye karşı arkadaşlarınızın ya da ev içi tepkilerinizin sizi ve diğer pek çok yönünü nasıl etkileyeceğini bağlı olacaktır.
İnanç boşluklarınız, hayatınız boyunca almak istediğiniz değişikliklerden farklılık gösterir. Örneğin, ayda 5000 dolar kazanmanın bir ayda 20 kilo vermesinden çok daha kolay olduğunu düşünebilirsiniz. Sonuç olarak, inanç boşluğunu geçene kadar, gerçekleştirmek veya içinde olmak istediğiniz Yeni Tercih Edilen Gerçek’e erişmek gerçekten zor olacaktır.
Hareket Zorluk Çekin:
İstediğiniz öğelere dikkat edin. Birkaç faktör olabilir & hellip Daha fazla gelir kazanın, kilo verin, romantizm keşfedin. CPR’nizi hissettiğinizde ve NDR’inize ulaştığınızda kendinizi ne söyleyeceklerini duyuyor musunuz? Kendini motive mi ediyorsun yoksa vazgeçmiyor musun? Düşüncelerinizi ek caydırıcı düşünceleriniz girerse, bu düşüncelerden kurtulduğunuzdan emin olun!
Noah & rsquos Not: Belief Gap’ınızı kapatmak, nereden olmak istediğinize nereden gideceğinizin önemli bir unsurudur.
PS. Şimdi ve rsquos iletisini beğendiyseniz bir yorum yapın.
Sanırım sana!
Günümüzde & rsquos kısa makaleden memnun kaldıysanız, bu ve hellip gibi çok daha fazla içerik istiyorsanız lütfen yorum yapın ve paylaşın.
Noah St. John, Afformansların Mucidi
Gerçek: Bol bir yaşam stili içinde yaşayabilir ve toplam kişisel bakımınız günde sadece 5 dakika alabilir. İşte burada & rsquos nasıl yaptım & hellip
AFFORMATIONS’ı denemek için burayı sağ tıklayın: Bolluk Almak için Kayıp Parça