Ne zaman, neden ve nasıl OST’yi PST’ye dönüştüreceksiniz?

OST ve PST, MS Outlook’unuzun her ayrıntısını ve her ayrıntısını taşıyan iki ikiz dosyadır. Bunlar, büyük boyutlara kadar gelişebilecek ancak içerideki her Outlook verilerini alışveriş edebilecek tek önemli dosyalardır. Outlook’ta veri işaretçisi olarak gerçekleştirdiği gibi, PST zaman zaman dikkatli olmayı ister. Öte yandan OST dosyaları herhangi bir bakıma ihtiyaç duymaz ve Exchange sunucusunun olmaması durumunda çevrimdışı çalışmanıza izin verir. Exchange server’ın kullanılabilirliği hakkında, send / acquire komutu her tabloyu eşitler ve MS Outlook’daki tüm bilgileri sunar.

 Muhtemelen OST’den PST hakkında çok şey duymuşsundur. Ne zaman, niçin ve nasıl yürütüleceği uygulanabilir bir sorudur. Onlara tek tek bakalım.

 OST’yi PST’ye ne zaman dönüştürmek istiyoruz?

 Bize çevrimdışı çalışmamıza izin vermekten başka, OST dosyası oldukça önemli bir amaca hizmet ediyor. MS Outlook için bir yedek dosya görevi görür. Senkronizasyonda, postaların, eklerin, takvimlerin veya kişilerin olmasına bakılmaksızın her bilgi her biri aynı zamanda OST dosyalarına da kaydedilir. Outlook profili bozulmaya karşı kolayca savunmasızdır. Nedeniyle bozulabilirler.

 1.Abrupt programı ve sunucu kapatma

 OST dosyasının iki boyut arttırıldı.

 3. Depolama Aygıtındaki Çabuk Sektörler

 4. Tekniğe virüs saldırısı

 Bu tür öngörülemeyen olayların altında, MS görünümünde ekranda herhangi bir veri gösterilemez. OST’yi Outlook PST dosyalarıyla değiştirmek zorunda kaldık.

 Neden OST’yi PST’ye dönüştürmek zorunda kalacağız?

 Yolsuzluğun yukarıdaki koşullarından herhangi biri, başta PST dosyasını kesinlikle etkiler. PST dosyalarının kullanılmama eğilimi vardır ve tek umut OST dosyaları olmaya devam etmektedir. Tüm Outlook verilerinizi korumak için OST dosyalarına uyun, ancak burada engel oluyor. OST, genelde Outlook’ta okunamayan belirli bir profile veya Exchange Server hesap ayarlarına bağlıdır. Tek çıkış yolu, OST’yi PST dosyalarına dönüştürmek ve bunları tekrar kullanılabilir yapmaktır.

 Belki de OST’yi PST’ye dönüştürmek zorunda kalabilirsiniz:

 1.Eğer bir çok kullanıcılı MS Outlook ortamında
 2. Outlook müşterileri çevrimdışı olduklarında bile ağda MS Exchange OST dosyalarını hazırlarlarsa
 Üç Exchange Server zarar görmüşse ve OST dosyalarında depolanan bilgilere erişemiyorsanız
 4. OST dosyasına erişmek için bazı çıkış kaynaklı acilen acilen ihtiyaç duyuyorsanız

 OST’yi PST’ye nasıl dönüştürebiliriz?

 Bu son ve en hayati yönü de budur. OST dosyasını çevrimdışı modda açabiliyorsanız, daha sonra bir PST oluşturabilir ve temel olarak OST’nin içeriğini PST’den daha fazla kopyalayabilirsiniz. Ancak, bir sürüm uyumluluğu durumu varsa, Exchange sunucusu bozuk veya dosyalar hasar gördüyse, tek karar kurtarma aracının yardımıyla dönüştürmektir. PST dönüştürücüsüne OST kullanın ve sizin için tüm etkinliği gerçekleştirmesine izin verin.

 OST to PST dönüştürme çekirdeği, eklentiler, kişiler, takvim, dergiler, notlar, görevler ve benzeri e-postalar da dahil olmak üzere hemen hemen her bilgiyi kurtaran en önemli çözümdür. Ayrıca, OST şeylerini PST, DBX, MSG veya EML formatına kaydetmek için birden fazla seçenek sunar.

 İki seçenek, kurumsal lisans ve teknisyen lisansı sunuluyor. Çıkarılabilen ve tam sürümle birlikte kaydedilebilen tüm verileri tarayan ve gösteren ücretsiz bir deneme sürümü var. Microsoft Exchange sunucusu 2010, 2007, 2003, 2000, beş.5 ve 5.’in tüm sürümlerini ve MS Outlook – 2010, 2007, 2003, 2002, 2000, 98 ve 97’yi destekler.