NCAA 09 basketbol kadrosu dosyalarınızı düzenlemek nasıl

NCAA 09 basketbol EA dan en son oyun çılgınlığı ve herkes heyecanlı bir özellikle yeni özellikleri de liste paylaşımı. Yine de, eylemleri eşlediğinizden bu farklı özelliği için sonraki çalışması için almak zorunda bir çift vardır.

Nerede NCAA 09 basketbol takım kadroları almak için
Yapmak istemiyorsanız indirmek için herhangi bir manuel süreçlerinin kullanın veya NCAA 09 basketbol kadrosu dosyalarınızı düzenleme, sürekli çözümleri availing alternatif var bir oyun kadroları internet sağlayıcı. Burada bir kaç fantastik kaynaklar başlamak için bu çözümlerin misin.

Arama motorları
Biraz “NCAA 09 basketbol takım kadroları” arama motoru sorguda kutuları ve ne aradığınız için ideal yararları alırsınız. Öte yandan, sadece dikkatli ol, çünkü bazı sonuçlar ayna ve aldatmaca web siteleri olabilir.

Spor ve oyun forumları
Bu web sitesi neredeyse kesin liste düzenleme hizmetleri için en büyük kaynağı türüdür. Seninle, sadece biraz ekstra teknik cesaret, gibi oyuncular takım kadroları düzenleme için şahsen sorumludur ve onlar dışarı yardım memnuniyet duyarız. Sadece sormak gerekir!

eBay
Liste düzenleme hizmetleri için tamamen ücretsiz ne zaman sen almak onları–dan forum ama ne zaman sen onları eBay ve eşdeğer diğer Web siteleri keşfetmek değil olabilir. Yine de, uzman ve saygılı hizmet ile paranın karşılığını almak için gidiyoruz. Sadece hizmet için ödemek ve sen-ecek almak senin takım kadroları size geri bir veya iki gün içinde sevk!

Liste Download sağlayıcı
Son ama en az değil, bu kadroları kaynağına doğrudan gidebilirsiniz. Siparişinizi belirtmek ve size anında postalanacaktır senin düzenlenen kadroları olacak!

Nasıl kaydetmek ve düzenleme NCAA 09 basketbol takım kadroları
Kaydetme ve NCAA 09 basketbol takım kadroları düzenleme için bir adım adım kılavuz burada.

Adım 1 – senin birden parlamak götürmek olsun. Pc ile bağlanmak ve PS3 için bir klasör yapmak.

Adım iki – hazırlanan liste dosyanız var mı? Genellikle dahil bir SAVEDATA.zip vardır. Her küçük şey PS3 klasörünüzdeki kaydedin.

Adım 3 – Şimdi, anahtarı, PS3 oyun konsolu açın. Bazı liste için atadığınız kullanıcı adıyla oturum açın.

Adım dört – oyun konsolu içine USB takın. PS3’ın en önemli menüsüne baş ve baş oyun bölümüne kapalı. Sen kadar ilerleyin aşağı arasında kaydedilen bilgileri bölümüne gelin. Bu nerede senin liste dosyası yükleyebilir.

Adım beş – tam olarak nerede liste dosyanızı gelen belirtmek için USB aygıtında karar ve ardından liste için olması gerekir oyun-NCAA 09 basketbol-karşılık geldiğini gösterir.

İşte böyle! Oynamaya hazır mısın!