Nasıl yardım gecesine bir sanal özel sunucu musun

Ifade için dijital özel sunucu VPS duruyor. Bu program biri 1 çalıştırmak için windows 7, XP ve Linux bir anda onun bilgisayarı yeniden başlatmanız gerektiğini değil önerir kendi bireysel bilgisayar sistemi içinde çok sayıda çalışma taktikleri çalışmasına olanak verir. Dijital özel sunucu world wide web hosting tesisi için cihazın kullanım avantajları çok gelir. Gizlilik sunar kişi’nın depolanan veri dosyaları için Hayır emin olmak için kişinin web sayfasına erişim tek bir elde edebilirsiniz. Birbirleri ile sanal ortak olmayan sunucuya giriş ile 1 zahmetsizce PHP, MYSQL, apache etcetera gibi yazılım uygulamaları kullanarak kendi online web sitesi için tercih edilen değişiklik yapabilirsiniz.

VPS de tam el kişisel tercih edilen süre içinde sunucu planlarını ayarlayabilirsiniz ki kişi yönetmek. 1 sanal özel sunucu en önemli faydaları’de gerçeği bu birimin tümü RAM kolayca verir, hemen o bu talep her zaman doğru tüketici sunulan. Bir gezegen geniş net yükseltmek, onun kurumsal günümüze kadar net varlığı arayan bir tane genellikle world wide Web’in sanal özel sunucu barındırma faydaları getir. Gerçekten Neyse ki daha uygun olduğu. Kuruluşunuz bir VPS sunucu istiyor üzerinde göre iş yapar. Bu tesis bir anda iki web sitesi yüksek çalışabilir ve bu bilgisayar yazılımı bir sonucu ihtiyacına göre bant genişliği de özelleştirebilirsiniz bir üçüncü topluca bireysel olsun.

İlave bir avantaj, organizasyon barındıran bir dijital özel sunucu bireysel e-postalar, veri ve bilgi dosyaları tarafından gösterir çeşitli yedeklerini korur. Bir sonucu olarak dosyaları korumalı bir şekilde saklanan. Hosting VPS Internet aracılığıyla belirli bir kişi elini bakmak için tanıtıcı tutabilir veya aynı zamanda bakım dikkate almak için program tedarikçi sormak olabilir. Dijital halka açık olmayan sunucu barındırma gerçekten gerçekten aslında düşük maliyetli olduğu gibi kanal için tercih edilen bir seçenek küçük işletmeler ve kişi ölçekli olduğunu. Genellikle, sunucu sanallaştırma web sitesi üç çözümlerinde alır. An yöntemi par sanallaştırma adlandırılır, ancak oldukça ilk hareketin tam sanallaştırma adlandırılır, birlikte üçüncü yordamı normalde tutarı evinde from çalışma gerektirir OS sanallaştırma kabul edilmektedir yordam. Bir dijital cihaz normalde bir sanal platform veya ayarı nerede tam olarak işleyen sistemleri tek laptop ya da bilgisayar teknik üzerinde toplu olarak çalıştırmak bir birim oluşturur. Gerçekte, sanallaştırma ile popüler bir sunucu üzerinden bilgisayar sistemleri bir dizi çalıştırabilir.

Dijital bir sunucusu genellikle orada sadece son kullanıcılar uzmanlık ile birlikte hizmet verebilecek bir taahhüt sunucu her ne kadar web sitenize erişimini maksimum hız almak için senin ilerleme oluşturmanızı kolaylaştırır. Diğer Internet Web siteleri ile bir sunucu paylaşımı için olması gerekir ve bir sonuçlandırmak için on-line başarılarınızı içinde aynı şekilde bir aksaklık oluşturmak çeşitli zorluklar koyar bu biter. Bir VPS bedensel anımsama, disk özelliği, bant genişliği, CPU ayırma ve işletim sistemi gibi ödüller elde edeceksin.

Fiziksel anımsama veya RAM evin farklı uygulamaları işletim için kullanabilirsiniz gösterir. İçinde paylaşılan bir sunucu gerçekten olduğunu sadece tipik sadece istediğiniz gibi gibi çeşitli işlevleri çalıştırmak için daha büyük bir fiziksel bellek alanı almak mümkün olduğunu varsayıyorum. Senin VPS Görünüşe göre 4 GB veya çok çok daha fazla bir boşluk tüketen eğer senin adamış fiske vurmak lazım. Büyük çoğunluğu, VPS hemen hemen bir şey 40 GB yakın ve normal web siteleri yapılmış çoğunluk için 5 GB disk bölgesini sahip gibi görünüyor, bu önemli ölçüde bol alandır. CPU ayırma için çalışma değil ve sizin için hangi tür CPU ayırma tamamlandıktan tanımlamak gerekir. Bant genişliği belirttiğinizde dijital özel sunucunuz tarafından online hosting Internet web sayfanızda bir sürü değil, o zaman sen kararlı sunucunuza kaydırmaya için erişilebilir zamanı. Son olarak, bu işletim sistemi için gelince, VPS Linux varyasyonları üzerinde çalıştırmak toplu tarihlerde CentOS, Fedora, Debian ve Ubuntu.