Nasıl twain onarmak için dll hatası

Ek veya kullanılmayan işlemler ve uygulamalar PC temizlemek için senin pencere eşiği oluşum müdür hiç açtınız? Eğer sen-si olmak, o zaman adli işlemler sekmesini altında öğe ile neredeyse kesin biliyor musun “twain dll”.

Ama bu süreci nedir? Bilgisayarınızda ne işi var? Tehlikeli mi? Bu belirli yöntem silme veya senin laptop ya da bilgisayar hataları yol açacak? Sen hiç bu belirli dosya ile ilgili hataları karşılaştı varsa, o zaman aşağıdaki veri çalışmaya emin olun. Nasıl güvenli bir şekilde herhangi bir hatayı düzeltmek için ilgili ve tüm bu dinamik bağlantı kitaplık dosyası hakkında keşfedeceksiniz.

Nedir o?

Bu dll eğe hareketsiz görüntüler ile gerçekleştiren bir modülüdür. Normalde bilgisayarın kayıt defterinde “Twain kaynak yöneticisi tarafından”, “Bilinmeyen” olarak anılan olma onun yaratıcısı ile eklenen bir dosya olarak listeleniyor.

Bu bir başvuru işlem arabirimi içerir ve bilgisayarlara oldukça zararsız sayılan. Bu dosya bir yöntem süreç olarak sınıflandırılır. Sigara-program işlemleri genellikle önceden yüklenmiş uygulamaları Internet veya bellek cihazlardan indirilen geldi. Çoğu sigara yöntemi süreçleri zararsızdır iken çeşitli bilgisayar sistemlerindeki yayılan twain.dll virüsü hakkında rapor edilmiştir.

Bu yüzden bilinen dosya ile gelen virüs olarak da twain.dll thunking sunucu virüs adlandırılır. Bu virüs raporu, bilgisayar sistemlerinin verimli olarak önce yürütmek ve açılış ve kapanış pek programlarının fark edilebilir bir gecikme oldu deneyimli kullanıcılar. Kullanıcıların tek bir Windows iş yöneticisi kontrol üzerine, işlemler sekmesinde iki şey twain.dll 32-bit thunking sunucusu olarak açıklanan içerdiği tespit edilmiştir. Ne zaman belirtilen kullanıcı sade bir şekilde geri döner ve bilgisayar sistemi yavaş ve verimsiz yapılan virüs onun süreçleri yeniden.

Yukarıda açıklandığı gibi aynı zorluklar karşılaştığınız veya temel olarak güvenli oyun ve silmek belgili tanımlık twain.dll eğe–dan senin bilgisayar istiyorsanız, aşağıda sunulan aşağıdaki seçimleri okuyun.

Seçenek 1: kapatmak tüm koşma bilgisayar programı hızlı bir şekilde.

Bu onların bilgisayar sistemi tarafından bir virüs ya da malware Twain DLL kategori altında program girmiştir bildirildi kullanıcılar için özellikle önemlidir. Toplam bilgi bozulma ve kaybı önlemek için bir yedekleme sürücüsü gerçekleştir veya önemli belgeleri kaydetmek emin olun.

Seçim 2: bilgisayarınızın belleğini tam bir anti-virüs tarama çalıştırın.

Güvenilir bir virüsten koruma programının yüklü varsa, tespit ve gelen virüsler ve kötü amaçlı yazılım silme zorluklar olacaktır. Dizüstü bilgisayarınızı sağlam ve güvenilir bir anti-virüs sistem ile teçhiz tarafından sanal tehditlere karşı korunmaktadır emin olabilirsiniz.

Virüsten koruma planın dosyasına bağlı bir virüs bulunursa bildirirse, dosya yalıtmak veya anında onarmak için elinizden geleni yapın.

Üç seçenek: bir Windows Disk Birleştiricisi’ni kullanın.

Bilgisayarınızın hızını en iyi duruma getirme veya dinamik köprü Kütüphane dosya hataları giderici bir başka bir disk Birleştiricisi ile zor sürücülerini temizlemek için yoludur. Satın almak veya disk defragmenters indirmek ve onları kullanılmayan bilgileri hedeflemek parametrelerini ayarlamak. Plan daha sonra disk parçalanması yükünü hafifletmek ve dizüstü yukarıya onun oluşum DLL dosya tanıma ve konum dahil olmak üzere, hızlandırmak için izin.

4. alternatif: donanım ve sürücüleri güncelleştirin.

Her uygulama ve donanım bileşenlerinizin en son düzeltme eklerini veya içerik malzeme ile güncel tutmak önemlidir. Neden kullanıcılar DLL dosyası hatalarla yaygın nedenlerinden biridir gerçeği nedeniyle onlar donanım ve sürücüleri güncellemek başarısız oldu.

Donanım ve sürücüler düzgün çalışması için gereken düzeltme eklerini ve güncelleştirmeleri yüklemek emin olarak en güncel gelişmeler ile güncel pc sürdürmenin bir noktaya olun. Bu bildirimleri her zaman yeni yazıcılar veya dış zor sürücüler kadar ayarlama girişimi dinamik bağlantı kitaplık dosyaları eksik hakkında müşteriler için geçerlidir.

Seçenek 5: nasıl başarıyla sorun giderme kullanılacağını anlamak.

DLL dosyası sorunlarını donanım güncelleştirmelerini çok daha köklü şüpheleniyorsanız, sorun giderme seçimi, bilgisayarınızda kullanın. Tekniğin eksik dosyaları ilgili herhangi bir donanım veya bilgisayar yazılım sorunlar algılarsa haberdar olmak lazım. Dizüstü bilgisayarınızı ikilemi kaynağı belirleyemiyorum fırsatta kişisel bilgisayar bir yerel veya yetenekli bilgisayar tamir dükkanında kontrol alma dikkate almak.

Adım 6: net tamamen ücretsiz bir DLL dosyası aracı onarım indirin!

Zaman ya sabır kendini tarafından DLL zorlukları gidermek için varsa, World wide web hiçbir maliyet dll saptamak için bir araç arıyorum gerçekten düşünmek.