Nasıl size doğrudan iletişim kurabilirim?

Nasıl size doğrudan iletişim kurabilirim?

Bu çizikler, darbe ve kir karşı korumalı korur bu yüzden koruma hakkında konuşma, bu iki katmanı olan. İle bu davada, it’ s sağlam ve güvenli! Ancak, it’ s oldukça büyük, yapım o bir bit tek eliyle taşımak yorucu 5.9 inç ölçme bir gösteri ile. Kabarik kenarlar ile geliyor, bir şekilde telefon bırakmak için başa halinde ihale iç TPU katmanın tüm şoklar, emer, ancak makine olduğunda göstermek korumak böylece yüz aşağı, konumlandırılmış. Son olarak ancak, şimdi bir engebeli hal sert polikarbonat dış tabaka ve rahat bir tür-montaj TPU iç tabaka oluşan ON kapak iken geliyor var. Cep telefonu kapağı yaptırmayı ve de kullanımdan sonra cihazın içinde koyarak bu hasara neden olur. It’ s açık bir manken, biraz uzakta, ancak gelişmiş kaplama ve MIL-STD 810 G-516.5 sertifika nedeniyle, herhangi bir hasar alarak cep telefonunu hakkında endişelenmeyi kes yapabileceksiniz görüntülemek için mükemmel. Bölümü koymak basit ve kolayca kendi kendine yapışan onun kat ile verdiği bütün ise bırakarak hiçbir kalıntı telefonunuzdaki en kısa zamanda it’ s ortadan.

Zorla know-how Puan ticaret tartışmalar bir parçasıdır, ancak herhangi bir puan için ABD â €œSo ihlal o ilgilidir çünkü genellikle bir parçası değildir ticaret tartışmalar. â €œThose are ayrı konular ve that’ s ayrı bir diyalog, â € Mnuchin Fox Business Network röportajda bahsetti. Hazine Bakanı Steve Mnuchin belirtilen Salı günü Çinli yetkililer bu hafta ile ticaret görüşmelerde önemli ilerleme görmek beklediği ve bu ABD 1000,00 her hafta bazen bir konudur ve biz 2 apps-iki telefon ile gitti zaten bu açığa vurmak için yer Bu rakamlar tutarları gelir. Wea€™ Razer telefon 2, LG V40 örgüsü, onur Magic 2, muhtemelen OnePlus 6T, Google Pixel 3, Huawei dostum 20 ve ekstra gibi telefonlar var. Savcılar Iran ile ticaret çiğneyen, ABD dışarı bu akıllı telefonlar için Hong Kong açık firma kullanan Huawei suçladılar, Google piksel 3 ve piksel üç XL en iyi aslında sızmış. Temelde nerede millet ayrıntılı komplolar hakkında bir â €œPixel Ultra†model cihazlar düşünüyorlar çünkü 3-var sızan çok fazla gelmiş noktaya bu iki cihaz hakkında bilinmesi gereken her küçük şey biliyoruz. Sanırım şimdi-meli almak için gidiyorum bana bunun bir sonucu olarak sorup insanlar eskiden çok farklı olduğunu.

Metalik değil cam şimdi sıfırdan daha büyük olasılıkla olsa da, bu kuşkusuz daha az böldüğüm için bırak bu telefonun arka yüzden. Ayrıca, it’ s şok ve damla geçirmez bump, telefonunuz herhangi bir çizik karşı savunmak yanı sıra, parmak izleri veya kir. Sayesinde hava yastığı teknoloji, it’ s iken gemi dokunsal düğmeleri iki tarafta güçlü geribildirim ve kolay bir basın emdirin şoklara kolaylıkla, Kabil. İç TPU köşe yastıkları tüm şokta bir damla olasılığa emer ve etkin Touch teknolojisinin tüm önemli liman ve düğmeleri için basit ve saf girişine izin verir. Son olarak, tam kesik nedeniyle giriş tüm düğmeleri ve bağlantı noktalarının kolaylıkla mümkün! Sadece bir dakika için olmak Eğer nasıl kayıp olacağını göstermek perde senin iPhone zarar görmüş ve favori app veya Takvim şimdi değil giriş yapabilirsiniz düşünün. Genel olarak, iPhone 4 şartlar yapılır PVC, silikon, kauçuk, çelik ve ve benzeri. iPhone 4 torbalar içinde normalde ise deri veya PU (poliüretan – plastik standart tip) olun.

Hangi anlamına gelir yeni kilidi telefonunuza yeni bir SIM kart takın ve metinler göndermek hangi yoluyla, arama yapmak ve çevrimiçi sörf gerekir hizmet seçmek için esneklik olabilir. Mükemmel ve çevre dostu cep telefonu tek’ın bir yaşam tarzı içinde çok miktarda değişiklik yapabilir. Çok iyi bir şarj cihazı kim sen USB bağlantı noktası başına en az 2.1 amper tekliftir. Hareket eden telefon içinde mevcut kablosuz Bluetooth GPRS, EDGE, A2DP ve USB ve benzeri yardımcı olabilir. Huawei dostum 20 Pro ve silikon kapak, akıllı görünümü koru, PU cüzdan kapak, NM kartı ve kablosuz şarj aksesuarları gitti için ilk SlashLeaks tarafından tespit, listeleri kal. Bunlar size şu anda alabilirsiniz bize göre en etkili Huawei dostum 9 durumlardır. Bu vakaların Huawei dostum 9 için satın ve neden? Örneğin, bir marka yeni spor faaliyetleri araba almak veya bile senin yakışıklı için cep telefonu ekipman satın almak gidermek.