Nasıl bir Pc teknisyen olmak için

Bu yazmak-up ben laptop ya da bilgisayar teknisyen farklı türleri üzerinde gider. Ne tür gibi detay ve bunun için hak kazanmak için yapmak istiyorum her türlü hakkında bazı önemli gerçekleri açıklayacağım.

Pc teknisyen, Pc, Mac onarım ve veri kurtarma teknisyeni farklı türleri vardır. Bir Pc teknisyen bilgisayar ya da laptop tamir için eğitimli olan belirli bir olduğunu. Bu onarım bilgisayar yazılım ve donanım onarım olabilir. Bilgisayar yazılım onarım işletim sabitleme içerir teknik ya da uygulama ile ilgili sorunlar. Donanım onarımı öncelikle Pc veya dizüstü bilgisayar parçaları bağlıdır. Bireysel göstermesi gereken ne kadar kişisel bilgisayar eğitim üzerinde sınırlama yoktur. Azaltın tarafında o bir dizüstü bilgisayar ya da bilgisayar teknisyen diploma o zaman o başlamak varsa dizüstü bilgisayar teknisyeni olarak gerçekleştirin. Genellikle bir + sertifika (Microsoft bu ders içerir ve diğer sertifikalar) kişisel bilgisayar teknisyenler için görünüyorlar çoğu işveren tarafından gerekli resmi sertifikasıdır. Çoğu durumda bir not on artı bir bilgisayar diploma ya da artı bir sertifika yeterlidir.

Bir Mac teknisyen teknisyen diğer türüdür. Bu gün kullanılan başlıca iki plaka türleri arasında ayrım ver. 1 Windows ve belirli bir Macintosh. Microsoft windows yapar ve Apple Mac geliştirir Tüm işletim sistemleri (Windows 3.1, Windows 95, Windows 98, Windows en az, Windows 2000, Windows XP, Windows vista ve Windows 7) Microsoft tarafından oluşturulan windows plaka türler olarak. Diğer tarafta, panter, kaplan, Leopard ve snow leopard Apple mühendisleri tarafından yazıldı işletim sistemleri vardır. Apple çalışma tekniği yalnızca elma anlamına gelir onların kişisel donanım işi kendi kişisel bilgisayar makineleri onların plaka tipi ile kullanılacak olabilir olun. Windows çalışma programı Pc (kişisel kişisel bilgisayar), dizüstü bilgisayar ya da net kitap çalışır. Gerçekten hemen hemen hiç UNIX ve Linux gibi istihdam edilen diğer platformlar vardır. Bir Mac teknisyen olmak için belirli bir sertifikalı bir elma olmak zorunda. Kesinlikle uzmanlık hemen sonra sertifika gereklidir.

Pc teknisyeni Mac makinede kullanmayın bir eğilim ‘s. Bence bu makineleri tamir konusunda daha hassas ve duyarlı Mac makineleri nedenidir. Uygulama, Windows programı tamamen farklı bir platformdur. Diğer neden bu makinelerin masraf olabilir. Mac bilgisayarlarda yüksek fiyatlı ve kişisel kişisel bilgisayar teknisyenleri tehlike almak istiyor musunuz. Farklı bir nedenle bilgisayar parçaları gibi parçalar Mac bilgisayarlar için her yerde erişilebilir değildir.

Sonraki pc teknisyen bilgi kurtarma tech türüdür. En yüksek teknik iş bu. Uzman bu tür bir dizüstü bilgisayar ya da bilgisayarınıza geliştirmek için iki çok önemli yöntem vardır. İlk, 1 uzman uzmanlık örneğin açılış gerçekten sert götürmek depolama ortamının olması gerekir ve ne kadar zorlu disk veya veri depolama gerçekleştirmek için eğitim çalışmak. Bir sabit disk onarım kursu ya da sabit disk onarım kursu için veri kurtarma teknisyenleri için ihtiyaç vardır. Veri kurtarma iş kendine özgü çeşitli uygulama içerir. Zorlu bir disk uzman bilgi kurtarma dişli kullanımı hakkında eğitim. Bilgi kurtarma profesyonel teknolojileri bu tür kullanmak zorunda olacak. Kurtarma yaklaşım özellikle uygulama bu makineleri takip etmek temel değildir. Pc, Mac veya veri kurtarma teknisyen olup ne olursa olsun, 1 sertifikalı ve yeterli iş için yetenekli olmak zorunda.

Bu makalede teknisyenleri ne kadar birçok çeşidi vardır ve ne bir kişisel dizüstü bilgisayar ya da bilgisayar, Mac ya da bilgi kurtarma teknisyeni için gereklidir açıklanmaktadır.