Nasıl başkalarının bakarak durdurmak için kayıtlı şifreleri tarayıcınıza?

Eğer bir kişi oturum için hiçbir izin isteyen online posta hesabınızı bileşenini olduğunu fark nasıl tepki vereceğini? Bu durdurma Sence parola-in senin internet banka hesapları, posta hesapları ve diğer internet tabanlı sitesi hesap gizli tutulması gerektiğini? Evet ise, o zaman neden sen senin username ve parola sistemlerinize kaydederim. Tüm bu tür kurtarmak parola sırayla zarar verebilir ve kişisel bilgisayarınıza erişimi olan herkes için görüntülenebilir, net accounts komutunu veya kimlik hırsızlık sonucu.

Bu yazmak-up, nasıl başkalarının kurtarmak parola tarayıcınıza arama yapmasını durdurabilirsin ki hakkında ders alacaksınız:
1. zorunlu bir komut istemi mesaj yer

Kolayca web hesabı üzerinde herhangi bir imzalama rağmen “Bu parolayı akılda tutmak istiyor musunuz?” iletisini görüntüleyen bir zorunlu istemi istemek için tarayıcınızı ayarlayabilirsiniz. Bir kullanıcı tıklatırsa ‘ Hayır veya ‘Şimdilik’ çözüm sonra tarayıcının kesinlikle kendi kullanıcı adı ve parola üzerinde depolamaz. Bu yöntemi kullanarak, kolayca kararlarınızı kaydetmek veya parolalarınızı belirli o makinede değil kurtarmak için tarayıcı üzerinde empoze edebilirsiniz. Chrome’da bu ayarı etkinleştirmek için aşağıdaki adımları uygun:

1. tarayıcı araç çubuğunda ‘krom menüsüne’ gidin ve ‘Ayarlar’ çekme

2. tıkırtı üstünde ‘Gelişmiş ayarları, ‘Ayarlar’ bölümünün altındaki göster’

3. Şifre ayarlarınızı yapmak için ‘Şifreleri ve formları’ bölümüne girin

dört. ‘Internet türleri tek bir tıklamayla doldurmak otomatik doldur enable’ varsayılan olarak denetlenir. Chrome’un oturum her zaman şifrenizi kaydetmenizi ister istiyorsanız ‘web üzerinde girin parolaları kaydetmek teklif’ seçim seçin.
2. silmek tüm önceki kurtarmak parola

Eğer o zaman sen-meli var olmak getting birkaç kullanıcı adı ve şifre kurtarmak üstünde senin bilgisayar daha önce bu zorunlu komut istemi iletisi tekniği farkında değildi. Bunların tümünü el ile kaldırma yorucu ve zaman alıcı bir etkinlik olacak ama zahmetsizce basit önlemler altında (sadece Chrome müşteriler için) belirtilen bir avuç takip ederek bu tür bilgileri silebilirsiniz:

1. tarayıcı araç çubuğunda ‘krom menüsüne’ gidin ve ‘Ayarlar’ çekme

iki. Tıklayın ‘Gelişmiş ayarları, ‘Ayarlar’ bölümünde göster’

3. ‘Şifreleri ve formları’ bölümüne gidin ‘Yönet şifreleri kaydedildi’ tüm kullanıcı adı ve şifre üstünde senin makine sırasında kaydedilmiş olan tüm listesini görüntülemek için

a) tüm Windows, krom ve Linux aygıt müşteriler gerçekten onların fare web parola ortadan kaldırmak ve parola iletişim kutusunda uygun görünür ‘X’ düğmesini tıklayın istiyorum sitesine kullanmalısınız.

b) tüm Mac müşteriler parolalarınızı ekranda görüntülenen Keychain Access’i iletişim istihdam ederek ortadan kaldırabilir.
3. kara liste Düzenle

Eğer gerçekten benzersiz bir web sitesi de çok senin hakkında ayrıntılı bilgi içeren değil ve gerçekten kara liste kaldırılması gerektiğini, daha sonra hızlı bir şekilde hissediyorum tam aynı Chrome’da birkaç adım izleyerek yapabilirsiniz. Tüm özel, yetenekli ve ekonomik verilere kısıtlı bir erişim korumak için zorunlu komut istemi iletisi tekniği için tercih var.

Ne zaman sen tıkırtı üstünde ‘asla’ Bu site için komut istemi iletisinde düğme, krom otomatik olarak yordam kaydetme şifre atar ve o belirli Web sitesi yoluyla parola kaydederken listeye eklemek. Bu liste, yanında tabi aşağı belirtilen eylemleri zahmetsizce düzenleyebilirsiniz:

1. tarayıcı araç çubuğunda ‘krom menüsüne’ gidin ve ‘Ayarlar’ seçin

2. üzerinde ‘Show gelişmiş ayarları,’ tıklayın ‘Ayarlar’ bölümünde

3. tıklayın ‘Yönet şifreleri kaydedildi’ ve parolaları iletişim kutusunun altındaki “yoluyla kaydedilen” bölümünü aşağı ilerleyin

dört. Bu liste uzak almak ve satır sonunda ‘X’ düğmesini tıklatın istiyorum internet siteleri Seç

beş. Bir kez daha bu siteleri ziyaret ederek onaylayın ve sen-meli gerçekten görmek senin parola gerçek bir kez daha kaydetmeden önce sor.
dört. Bir verimli Şifre Yöneticisi’ni kullanın

Tüm senin parola korumak için kabul edilen üçüncü kutlama Parola Yöneticisi’ni kullanabilirsiniz. LastPass ve KeePass gibi işlev farklı browsers ile ve access kilitler a efendi parola sağlamak için senin parola oturum hesabınıza an.

Tamamen birkaç tarayıcılar efendi parola özelliği olamazdı ama zahmetsizce bunu senin kendi üçüncü taraf uygulama tarayıcının varsayılan şifre yöneticisi yerine kullanarak ekleyebilirsiniz. Parola yönetimi için bir üçüncü taraf program yüklemek istemiyorsanız, güvenlik sekmesinin altındaki seçim menüsüne giderek tarayıcının varsayılan parola müdür olanaklı kılmak.

Genellikle sen yukarıda ulaşmak mümkün hacker üzerinden tüm senin parola korumak için adımları işaret uyguladığınızdan emin olun. Google krom ve Online Explorer yapımında oturum açtıysanız yalnızca Parola veritabanı görüntüleyebilirsiniz gibi şifre tehditleri ile ilgili en iyi güvenliği vermek gibi tarayıcılar windows hesabı parolanızı kullanımı. Bu nedenle, sürekli sağlam a efendi parola bir temel dikkatli olun ve asla ama asla senin parola kimlik ekonomik hırsızlık olarak düzgün önlemek için ortak bilgisayarları kaydetmek.