Nakit Geçmişinizden Kendinizi Nasıl Bağışlayabilirsiniz, böylece Hayata Ek Ekstra Çekebileceksiniz

Kendimi maddi durumumdan nasıl affederim ki tekrar başlayabilir miyim? Laurie’den
İçinizde enerjik bir şekilde tuttuğunuz bir şey, daha önceki finansal borçlardan kendinizi bağışlamamak gibi, şimdi ve gelecekte gerçekte hak ettiğiniz şeyleri almayı ideal bir şekilde etkileyecektir.
Aklımdan, biriktirdiğim borçtan kendimi alıp düştüğümü ve bu hatayı ürettiğim için ne kadar aptalca davrandığımı düşünüyorum. Sonra düşüncemi değiştiren çok derin bir şey duydum ….
Geçmişte kimin olduğun değilsin … Önceki günün kimler olduğunuzu bugünlerde yansıtmıyor, önceki rütbesi de geleceğinize eşit değil.
Bu bana, geçmiş borçlarımdan aldığımın, o sırada düşünmediğim ve hissettiğim ve şu anda kim olduğumdan değil olduğunun anlaşılmasına neden oldu. Bu, gücümün bedelini ödemem için bana izin verdi, çünkü bu bana yetkilendirme hissi verdi.
Daha sonra, kıtlık gücüne giden YAŞ’a odaklanacağım gerçeğinden dolayı borcumu ödemeye konsantre olmamak için bir noktaya değindim. Yaptığım şey Gelirlerini Geliştirmek üzerine yoğunlaştı! Vay be, bu, affettiğim ve benim taşıdığım parasal yükü bıraktığım ve güçlü bir titreşim yarattığım için inanılmaz ve güçlü oldu.
İşte tam da hayatınıza ek çekmek için geçmiş borç kendinizi bağışlamak için yapmanız gereken:
 1. Borcunuzun etrafında duygularınızı bırakın (üzgün veya ağlamanız gerekiyorsa sonra gelin!)
 2. Kendi kendinize şunu söyleyin: “Benim önceki ben Geleceğime DESTEKLİYORUM”
 üç. Tekniklere odaklanın çok daha fazla para üretin. Sonsuz olasılıkların bir listesini oluşturmaya başlayın. Bunu yaptığınızda bana güvenin, geliri sağlayacak yapıcı bir titreşimle kendinizi hizalamaya başlayın!
 4. Yine de orada olabilecek sıkışmış enerjiyi serbest bırakmanın dikkatli enerjisine odaklanacağınız enerjik bir amacı belirleyin, ancak refah akışınızı her ayın% 10’u kadar arttırın.
Yaratıcı olun ve eğlenin! Hepsinden önemlisi, kendinizi, yaşlı bağışta bulunmaya hazır olduğunuzu bildirin ve yeni müreffeh sizi ağırlayın. Seni seviyorum ne olursa olsun ve sana geri dönecektir MUHTELİF EDİLDİ … Ben garanti ederim!