Nakit Akışınızı Artıracak ve Para Kazanmak için Daha Fazla Bir Refah Yaratmak İçin Nasıl Çalışacaksınız?

Maliyetlerinizde bilgili, inişli çıkışlı var mı? Para akışınızı artırmak ister misiniz? Olasılıklar, nakit akışı istediğimiz gibi değilse veya faturalar yığılmış gibi görünüyorsa ve gelmekten çok daha fazla şey çıktığında tüm vasıflı zamanlara sahibiz! Bu iki unsur serisi, doların organik akışı ve bununla gelir akışımızı artırmak için nasıl gerçekleştirebildiğimiz ile ilgilidir.
Hareket ve akış ve hellip açıklama yapayım. Nakit enerjidir, gerçekte Her şey enerjidir ve dalga ve döngülerdeki tüm güç hareket eder. Okyanusu düşünün, gelgit içeri ve dışarı akar, hareket eder. Okyanus dalgaları, dolar olarak aynı enerji akışına sahip tamamen doğal bir ritime sahiptir. Para akışıyla başladıktan sonra, hayatınızın her alanına para ve bolluk inşa etmek daha kolay ve çok daha keyifli hale gelecektir.
Tüm yetişkin hayatım boyunca para ile yukarıya ve aşağıya inip durdum, ya çok ya da hiç yoktu gibi görünüyordu. Gelirle ilgili birçok inancım ve beklentiler üzerinde çalıştım, ancak gelmekten çok daha fazla şey çıktığı zaman bunu çekmek için ne yaptım acaba? Dalgalanma ve dolaşım prensibini açıklayan Orin ve Daben’in geliştirdiği Dolarları Okumak, aslında anlam üretti. Orin ve Daben, akışın dört durumunu,
& boğa Sakin – eşit oranda nakit ve çıkış yapmak,
& boğa Akış – dışarıya daha fazla para kazanın
& boğa Ebb – ek fonlar dışında
& bül Düz – İçinde veya dışarda gelir yok
Öyleyse, hayatınızdaki geliri artırmak için bu akışla birlikte çalışmayı nasıl öğreneceksiniz?
Düşüncelerinizi ve duygularınızı yönetin. Zorluk, düşüncelerinizin para akışıyla yukarı ve aşağı gitmesine izin vermemektir. Bir sürü gelirin bankanızdan çıktığı ve küçük geldiğini biliyorsanız, hakim olmak yerine gözlemleyin. Bunun nakitin doğal akışı olduğunu bilirsiniz. Panik yapmayın ve hayatta kalma moduna geçin. Sadece kısa süreli olduğunu bilin ve ne olduğundan ziyade istediğinize odaklanın.
Bildiğiniz gibi, üzerinde yoğunlaştığınız şey, gelir ve rsquos’u istediğiniz gibi akmazken veya faturayı oynamak için hemen oynamasından hemen sonra fatura edinirken & ldquoWhat eğer yukarı & rdquo (Binbaşı Kenar Koçluğu) Nasıl Yapılırsa genellikle şunu soruyoruz: & ldquowhat & rdquo ancak genelde, faturalarımı ödeyemem ne olacak gibi bir şekilde mi? Ya evimi kaybedersem? Ya J-O-B’ye dönsem? Peki biz burada ne üzerinde duruyoruz? Bu & rsquos doğru & hellip tam olarak ne yapmak istemiyorum. Öyleyse çevirin & ldquoÖğeler tam olarak nasıl olmasını istediklerim olsaydı? Tam ücreti önceden ödeyen yeni müşteriler akını edinirsem ne olur? İstediğime odaklansam, gelir bir kez daha geri dönmeye başlarsa ne olur? İstediğiniz şeylere odaklanırsanız ve düşünceleriniz ve duygularınızla gerçeğinizi üretirken, akışın hızına geri döndüğünüzü bulacaksınız.
Geliriniz Akış Serisini Geliştirme’nin ikinci bölümünde, nakit paranızın azalmasıyla refah kodunuzun kilidini açma anahtarı ve evinizdeki gücü ve dolaşım hacmini artırmak için nasıl fiziksel olarak yönetileceğini bize nasıl bulacaksınız.
Böylece bir dahaki sefere kadar, büyük zevk ve büyük iyi sonuçlar istiyorum
Emily