Mükemmel, İstenmeyen veya Arzuladığınız Sininiz Nasıl Geride Kalacak | ÖNCE GÜZELLİK

Büyük, Kötü veya Arzu Edilen Günahınız Nasıl Yaşayabilir | ÖNCE GÜZELLİK
(görünüm geliştirildi.
yazıyı buraya yaz)
Merhaba arkadaşlar!
Bu mesajı tıkladığınızı biliyorum, çünkü gezegendeki şey buna benzer misiniz? Günahkararak nasıl hayatta kalabilirim? Ha? Günahın anlamını bilmiyorsanız, karışıklığınız daha da kötüleşebilir. Veya, günah işlemekten öleceğinizi bile biliyorsanız. Veya, kasıtlı günah işlemesinin sonucunun, yanıp tutuş kadar yıkıcı olduğunu bilmiyordunuz.
Bu yazıda, günahkarlanmaktan zevk alıp almayacağınıza bakılmaksızın, hayatta kalmak ve günahın üstesinden gelmek için üç yöntem sunacağım. * Feragat: Bu stratejiler kendi kendine yönetmeyi kullanırsanız size yardımcı olabilir. Ve esasen İsa’yı Rabbiniz ve Kurtarıcınız olarak kabul edersiniz. *
Sesli süslü hanımlar mı Tamam, hadi başlasın.
1. Teşekkür
Her şeyden önce, önceki ebedi yargılardan kurtulmak için, günah işlediğinizi kabul etmek zorunda kalacaksınız. Dönemi. Hepinizin günah işlediklerini duydunuz mu? Ve Tanrının şanından çabuk mu geliyorsun (YHWH)? Veya, Dünya’da çok iyi ve hiçbir şekilde günah işlemeyen doğruluklu bir insan olmadığını duydunuz mu? Evet, bu uygun olur, her insan bu bölünmede suçludur.
Şimdi, kasıtlı günahını inkar etmek zararlıdır. Evet, isterseniz günahın inkârıyla yaşayabilirsiniz, ancak şiddetle karşı tavsiye ederim. Günahın bir adam aracılığıyla dünyaya geldiği gibi, günah yoluyla da ölüme uğradıklarını duydunuz mu? Bu nedenle, günah işlediği için ölüm tüm insanlara yayıldı.
Fantezi? Um, günah ölümle eşit. Dönemi. Müjde: Yeshua Ha & rsquoMashiach (İsa Mesih Nazareth) günaha ve ölümün fethedilmesidir. Oh evet yaptı. Öyleyse, günahın hayatınızda varolduğunu kabul etmeye başlayın. Ve hepsini fetheden Tek A single’dan yardıma ihtiyacınız olacak.
iki. Aksiyon
Dahası, bir sonraki hayatta kalma sürecinin harekete geçmesi gerekiyor. Günahın üstesinden gelmek ve hayatta kalmak için uygulanabilir adımlar atmanız gerekir.
Şimdi, herhangi bir günahın üstesinden gelmeye çalışırken ağır dirençle karşı karşıya kalacaksınız. Hepimiz yapıyoruz. Ve kendi başınıza kasıtlı günahın üstesinden gelmeyi denerseniz başarısız olursunuz. Garantili.
Bunun parlak yanı, İsa’dan yardım istemeniz durumunda zafer kazanabilmenizdir. Tanrı’nın bize Rab İsa Mesih aracılığıyla zafer kazandırdığını duydunuz mu? Şaşırtıcı ha?
üç. Tutarlılık
Ayrıca, sonuç isterseniz sabit olmanız gerekir. Hayatta kalmayı ve kasıtlı günahın üstesinden gelmeyi istersen özensiz olamazsınız ve uyanıklığınızı bırakabilirsiniz. Mesih’ten yardım istedikten sonra size bir cevap verir. Hayatınıza cevabı uygulayarak tutarlı olun. Cevap bir ayet ya da birisi aracılığıyla olabilir.
Şimdi, isterseniz günah işlemeye devam edebilirsiniz, ancak şiddetle karşı tavsiye ederim. Seçenek sizinkidir.
Ana Takeaways
Artık hayatta kalmak ve üstesinden gelmek için teknikler için üç yöntem biliyorsunuz, fantastik, korkunç veya arzu edilen günah. Hızlı bir şekilde yer işareti koyun ve bu postayı yakın arkadaşlarınla ​​paylaşın, böylece bu iletiyi iç güzellik araç kitine eklerler.
Bu yazı, İç Güzellik’in bir parçası, Awayion’a yeni bir eklenti. Peki, çok daha güçlü dahili güzellik önerileri için bakmaya olumlu bak.
Harika, olumsuz veya arzulanan günahını yenmek için diğer stratejileri biliyor musun?
Swift takip edin ve Awayion & rsquos İç Güzellik perşembe günleri Pinterest Pano bu pin kaydedin: @Awayion
Pinterest’te Seyirci izleyin
Belki de Tanrı Zengin Bless, Aubrey
Yazım hatalarına rastlarsanız, bunun hepimiz için olduğunu bilin!