Mac’ın uygulama şalter için 5 yararlı öneriler

Mac bilgisayarınızda birden çok apps faaliyet alışkanlığı içine iseniz, Mac’in uygulama şalter senin için oldukça yararlı ve kullanışlı bir yarar yoluna girecek. Mac uygulama şalter aka komut + sekme size sorunsuz etkin veya açık uygulamalar arasında geçiş yardımcı olur. Ama sadece çok çok daha fazla yapılabilir gibi bu komutun işlevselliği için tam burada sınırlı değildir bu komutu uygulamadan. Dört ek komutları ile ortak çalışma, çalışma ve birden fazla uygulamalar aynı anda işleme sanatının usta için uygulama şalter kullanabilirsiniz.

İpucu belirli bir

Bu inşa içinde uygulama Mac Yardımı ile şu anda açılan uygulamalar içeren inanılmaz kolaylıkla ve pürüzsüzlük ile geçiş yapabilirsiniz. Bu komutu uygulamadan oldukça basit, sade bir şekilde basın istiyorum ‘Command’ temel tutun ve ‘Sekmesini’ çok önemli tuşuna basın. Bu-ecek göstermek-in şu anda açýk apps içinde Mac simgeleri ile bir satır yukarı App simgeleri ilerlemek için sadece ‘Sekmesini’ önemli tuşuna basmaya devam edin ve hangi hovering üzerinde vurgulanan belirli simge bulmakta app simgeleri arasında atlayacaktır. Açmak istediğiniz benzersiz app hangi (vurgulanan app) olduğunuzu düşünüyorsanız her zaman üstünde-e doğru serbest bırakmak ‘Command’ önemli karar verebilirsiniz. ‘Command’ tuşunu bırakmadan üzerinde ilgili app açılacaktır.

İki ipucu

Çok sayıda apps senin yağmurluk içinde açılmış olması ve açmak istediğiniz belirli uygulama yöntemleri için ideal ya da sola doğru bir adım olduğunu varsayalım. Ama kullanıcıların çoğu bildiğimiz, ‘Sekmesinde’ anahtar Hitting ileri gösterir, 1 üzerinde sekiz tabs-e doğru almak hedeflenen app atlamak zorunda uygulama şalter hareket ediyor. Yine de alternatif olarak, belirli bir atladı var Eğer bir belirli adım geri, sonra eylem ders olurdu geliştirmek içine daha hızlı.

Sadece ‘Komut’ önemli tutarak ve sonra tuşuna basarak geri gitmek üzerinde karar verebilir ”’ (Esc altında önemli önemli sadece).

İpucu 3

App şalter–dan bırakmanı de verir, mevcut açılan app. Temelde ‘Komut’ önemli tutun ve ‘Sekmesini’ app simgeleri daha fazla devam etmek istemiyorum 1 elde kadar atlamak için çok önemli basın uygulaması hakkında tek tek onları oldukça kapalı almak için gitmek zorunda değilsiniz. Fazla bu app simgesini almak, sadece ‘Q’ çok önemli basın.

İpucu 4

Sadece bir app çıkabilirsiniz gibi bir app satırda görüntülenmesini gizlemek için seçebilirsiniz. Bu oldukça apps–dan belgili tanımlık klavye gizleme hile karşılaştırılabilir. ‘Çıkış’ hüner gibi sadece belgili tanımlık App şalter başlamak ve gizlemek istediğiniz app ulaşana kadar apps vurgulayarak devam. Belirli app ulaşan ‘H’ çok önemli gizlemek tuşuna basın.

Beş ipucu

Bir app ile onun pencere simge durumuna küçültülmüş veya kapalı geçiş yapmak isterseniz, app Windows’u zahmetsizce irtibata geçebilirsiniz. Bunu yaparken getirmek belgili tanımlık App şalter ve şimdi ‘Command’ çok önemli, bırakmadan önce istenen app ulaşana kadar ‘sekmesini’ önemli vurmaya devam etmek için basılı tutarak ‘Seçeneği’ çok önemli. Bu girişim tarafından en değil çok uzun zaman önce simge durumuna küçültülmüş kadar tek bir getirebilir.

Yapma kullanımı bu yönergeleri ilginç uygulama şalter çok daha yararlı yapmak ve aynı zamanda, bilgi işlem ve Mac üzerinde tarama deneyimi geliştirmek Uygulama Switcher üzerine bu Mac ile oldukça hızlı ve hızlı çalışmasını yapmak eğilimindedir olarak güvenmek iyi bir işlevdir. Bu fikirleri kavramak basit ve pratik ile biraz bunlar göze çarpan kolaylıkla gerçekleştirmek için rahat dönüşecek.