Linux Sanal Özel Sunucu ve Windows Sanal Kişisel Sunucu Üzerine Karşılaştırmalı Bir İnceleme

Ajans verimliliğiniz için son derece daha iyi ve gelişmiş bir erişilebilirliğe sahip olmaktan da keyif almanız durumunda, sanal kamuya açık olmayan sunucu sizin tarafınızdan kişisel olarak denenmesi için mükemmel bir cevap olabilir. Halihazırda özellikle Linux dijital olmayan mahalle sunucusu hızlı bir statüye ve eğilime sahip olduğu her yerde, temelde çabucak, optimum uygun bileşenlerde zevk almak için uygulama planıyla toplu olarak çalışma tekniğini seçmeniz hayati önem taşımaktadır.

Paylaşılan gezegen genelinde web barındırma sunucusu ile uzmanlıktan faydalanmakla birlikte, herkes bıkmış ve memnun olmamıştır. Sizin için şahsen edinilebilen gerçek bir olanak olabilir Linux genel dijital kamuya açık olmayan sunucu deneyin. Çok daha iyi genel çok yönlülükten zevk elde etmenize ve kuruluşun operasyonel yönteminde yönetmenize izin verir. Çok iyi bir anlaşmayla çok daha düşük fiyatla erişilebilen sanal tekli sunucu, tek bir özel paylaşılanınız için karşılaştırıldığında çok daha güvenilir ve adanmış bir sunucu seçimi. İki tür ortak sanal ortak olmayan sunucu, yani Linux VPS ve Windows VPS ile karşılaşacaksınız. Her sunucu çeşidi, son derece özel olarak olumlu yönleri ve dezavantajları ile kurulmuş olsa da, Windows dijital sunucusu aslında Windows arabirimi ile başarılı bir şekilde eşleşen, iyi bir anlaşma olan ekstra uygun ve basit Planet Wide Web çevrimiçi çözümdür. Öncelikle, plan direktörlerinin uyum sağlaması ve bakımı için oldukça karmaşık hale gelmesi nedeniyle Windows dijital kamuya açık olmayan sunucunun, oldukça mükemmel bir güvenlik güvenliği sağlaması bekleniyor.

Ancak, sektörde mütevazi bir kuruluşunuz veya yeni bir şirketiniz varsa ve aynı zamanda harcama fiyat aralığınızla gözünüzü korumanız gerekecek olduğunda, Linux sanal ayrık sunucusu temelde parasal kurum için çok daha fazla seçenektir. Şüphesiz süper bir başa çıkma sağlayan bir sunucu, pazar için yeni olacak ve pazardaki yerini yenileyecek olan kadın ve erkekler için önemli bir seçim olanağı buluyor ve bu nedenle pazardaki yerini aşamalı olarak elde etmek istiyor; basit özelleştirme ile Linux sanal özelleştirilmiş sunucu oldukça yakalandı. vurgu. Açığa çıkma özel dizüstü bilgisayar veya bilgisayar yazılım programını sağladığı için, Linux VPS’nin pc yazılımı, bu ana makineye herhangi bir teşvik edici fiyatın masrafından neredeyse tamamen çıkmayacak ve ajans harcamalarını hızla düşürecektir.

Sadece değer etiketi unsuru içinde değil, Linux Dijital Özel Sunucu, Windows VPS’yi diğer özelliklerde düzgün bir şekilde ezmiştir. Önceden herhangi bir lisans ücreti almadan gelirse gelin ne olursa olsun, Microsoft, bir Microsoft maddesini elde etmek için bir masraf talep ediyor. Buna ek olarak, bağımlılık ve güvenilirlik unsuruyla ilgili konuşurken Linux, Windows dijital kişisel sunucudan elde edilemeyen% 100 çalışma süresi sağladığı için Windows’u temel alarak puan kazanıyor.

Sanal olmayan temel bir kamu sunucusuna karar verirken, şirketinizin taleplerini ve isteklerini anladığınızı garanti edin. Büyük bir şirkete sahip olmak gerçeğine rağmen, Windows sunucusu üretme eğilimi gösteriyor; bu nedenle çok daha fazla seçenek elde edebiliyor, Linux sanal kamuya açık olmayan sunucu, başlangıç ​​veya orta ölçekli bir şirket edinmek için olağanüstü bir seçim olabilir. Kuşkusuz, şaşırtıcı bir başa çıkma özelliğine sahip bir sunucu çok daha muhtemel ve girişim yönünde yeni olan ve dolayısıyla sadece pazarın içinde aşamalı olarak bir taban oluşturmak isteyen bir alternatif, Linux sanal olmayan genel kamu sunucusu. basit özelleştirme faaliyetleri nispeten vurguya sahiptir. Dizüstü bilgisayar ya da bilgisayar sistemi yazılım sistemi sunmak için Linux VPS’in bilgisayar uygulaması, ev sahibinin yoluna erişebilecek ve herhangi bir değere sahip olmayacak, dolayısıyla kurumsal işletme giderlerini sıçrayarak en aza indirecek.

Şirketinizin operasyonel yöntemi ile üstün üstün esneklikten memnuniyetinizi elde etmenizi sağlar. Elde edilebilecek çok fazla ekstra maliyet etkili tanıtım maliyeti, sayısal bireysel sunucu, paylaşılan yolda kıyaslandığında önemli ölçüde daha güvenilir ve özverili sunucu seçeneğidir. Dijital olmayan mahalle sunucusunun iki çeşitini (yani Linux VPS ve Windows VPS) karşılaşırsınız.