Likit Kristal Ekran Teknolojisini Anlamak

Likit Kristal Ekran Teknolojisini Anlamak

Öncelikle cep telefonunun eşleşmesine, tipine ve güvenliğine göre en erişilebilir Huawei P20 Pro örneklerinin altında keşfe çıktık ve listeledik. Buna rağmen, fiske anahtarını LifeCHARGE üzerinde bulunan minik açma / kapatma düğmesinden daha yönetilebilir buluyorum. Durumlar alternatif olarak oldukça daha kullanışlı olduğunu göstermektedir. Her ne kadar Huawei tüm P20 Pro akıllı telefonlarını kutusundan çıkarılmış bir durumda taşıyor olsa da, bu biraz daha güçlü ve daha yüksek güvenlikli. Apple ve Samsung’a benzer teknoloji devleri amiral gemisi cihazlarını geliştirmeye ve geliştirmeye devam ettikçe, geniş güvenlik sisteminin sorumlu akıllı telefona sahip olmasının çok önemli olmasının birçok nedeni var. Günümüzde cep telefonlarının basitçe iletişim cihazları olmayacağı, ancak çok pratik araçlara geliştirdikleri doğru bir şekilde belirlenmiştir. Uygun panelde, yedekleme bilgilerinin konumunu değiştirme veya seçme seçeneğiniz de vardır.

Bir akıllı telefon cildi, akıllı telefonun tasarımına çok daha az müdahaleci olabilir, yine de, P20 Pro için kendine özgü renk tonlarını kapatacak ve ek olarak oldukça daha az koruma sağlayacak. Ayrıca, bu durum hem giriş hem de arka kısımdaki cam çizilmelere karşı koruma sağlar. Bu, Smartphone’unuza bireylerin girişinde her götürdüğünüzde olmasını istediğiniz görünümü verecektir. Telefonunuzun görünümünü korumak istiyorsanız, elde edeceğiniz odur. Teknoloji meraklılarına, birkaç çalışmayı etkili bir şekilde yapma konusunda özel bir deneyim kazandırmak için çok güçlü bir model. Tırnak tırnağınızı veya düz uçlu bir tornavidayı klipsin altına kaydırın, ardından klipsi yavaşça biraz dışarı çekin, sonra bu bölümdeki plastik kutunun 2 tarafı arasında bir miktar ayrılmaya başlayın. Bunu öne çıkaran iki önemli şey var. Kesinlikle alışveriş yapmayı düşünmeniz gereken öncelikli konulardan biri.

Bir şeyleri bırakmakla yükümlü olanlar var. Şimdi, bunu yapabilmek için iki seçenek var, ya derileri ile birlikte ya da tam örnekleri ile gitmek. 320. Yani, çok yatırım yaparken, bir dava ile onu korumanın anlamı var. Öyleyse, bir fotoğraf aşığı inanılmaz bir Apple ekipmanı arayışı içindeyse, bu aksesuar onun kontrol listesini yükseltmeli. Sadece bir saniye ayırın ve ilk Apple gadget’ınızı satın aldığınız birincil süreyi unutmayın. Eşsiz dosyalama zamanında, Çin, bu pilin yaklaşık 75-80 p.c’lik miktarının yurtdışı pazarlara ihraç edildiği dünyanın en büyük üreticisi ve bu pilin ihracatçısı hakkında düşünülmüş. Diğerlerinden biraz daha şık olan Rugged Armor, P20 Pro’ya revize edilmiş bir görünüm sağlayan kişisel tasarım estetiğiyle geliyor. Bu kaynakların her ikisi de kırılgan olma pahasına oldukça hoş görünüyor. Evet, kılıflar ve kapaklar gadget’ın benzersiz görünümünü kaldırma eğilimindedir, ancak uzun vadede onu paramparça olmuş bir ekran olan çirkin çizilmelere, tortulardan ve Tanrı korusundan korumaya yardımcı olur.

Telefonlarının görünümünü korumaya ihtiyaç duyanlar için idealdir. Bu, telefon hizmetlerinden ödün vermeden inceliği korumak için tasarlanmış, kontrast renkli deri folyo kılıfdır. Mükemmel bir el hissi ve çok iyi bir kavrama sağlayan PU deriden yapılmış deri tabanlı bir fular. Ultra-skinny ve BW tarzı, bu cep telefonu tutmak için bir polikarbonat kabuk sağlayan birinci sınıf yüksek kaliteli PU deri tabanlı kapak kılıf olabilir. Dış kısımdaki yüksek kaliteli deri ve iç kısımdaki silikon iç kaplama, rahat bir el hissi verir ve ekranınızı istenmeyen çizilmelere karşı korur. Ayrıca, ne kadar terfi ettireceğinize bağlı olarak derecelendirilmiş olarak bir miktar bonusu da sunarlar. Ne kadar uğraştığından bağımsız olarak, hiçbir şekilde içerik materyali değildir. Aşırı yüksek kaliteli çizilmeye karşı dayanıklı TPU’dan üretilmiştir, bu Kugi’nin kasasıyla iyi bir el hissi ve hassas bir temas sağlayabilirsiniz. Bu, temas etmesi yumuşak ve tutması kolay olan silikon TPU’dan yapılmış TopAce tarafından tasarlanan net bir kaputtur. Tutması kolaydır ve kamera için kesin boşluklara cep telefonu kılıfından çıkarılarak kolayca erişilebilir.

Kurumsal toplantılarınız ve randevularınız için tablet almayı düşünüyorsanız, sizin için iyi bir şanstır. Bu davadan telefonu çıkarmadan hızlı erişim için digicam ve kontrol düğmeleri için kesin kesikler vardır. İki adet düğme bir tarafa oturmakta, ilave olarak bir kilitleme veya bekleme değişikliği olmaktadır. Çantada iki adet iç kart manşeti ve paranın korunması için bir cep bulunur. Omnia beyazının mevcudiyeti, firma tarafından 8 Giga bayt ile Omnia beyazı ve 16 giga bayt ile Omnia White tarafından iki firma tarafından ilan edildi. S-PVA panelleri, 8 bit renkte gerçek elektronikler kullandıkları için alternatif olarak renklendirme simülasyonu veya replikasyon stratejileri uygulamıyor. Tüm örneklerden, akıllı telefonlarının düşmeye ve zorlu kullanımlara açık olacağını bilen kullanıcılar içindir. Sadece sert bir fırçalama yapın ve bunu bilmeden önce çıkacaktır. Potansiyel müşteriler telefonlarına muazzam miktarda para harcadıklarından, daha uzun ömürlü olmalarını ve akıllı telefonları imalat ünitesinden ayrıldıklarında aynı çiziksiz durumda kalmalarını istiyorlar.