Likit Kristal Ekran Teknolojisini Anlamak

Likit Kristal Ekran Teknolojisini Anlamak

Şimdi telefonun eşleşmesine, modasına ve güvenliğine dayanan mükemmel Huawei P20 Pro örneklerini bulduk ve listeledik. Buna rağmen, flick swap’ı LifeCHARGE’da bulunan minik enerji açma / kapatma düğmesinden daha yönetilebilir buluyorum. Durumlarda daha sonra yine oldukça daha faydalı olduğunu göstermektedir. Her ne kadar Huawei, P20 Pro akıllı telefonlarını alanın dışında açık bir kasa ile gönderse de, bu biraz daha güçlü ve daha yüksek güvenlikli. Apple ve Samsung ile karşılaştırılabilir teknoloji devleri amiral gemisi araçlarını geliştirmeye ve geliştirmeye devam ettikçe, tatmin edici korumanın sorumlu akıllı telefon sahipliği için çok önemli olmasının birçok nedeni vardır. Şu anda, cep telefonlarının genellikle sadece iletişim araçları olmadığı, ancak çok pratik araçlara geliştiği tespit edildi. Uygun panelde, yedekleme bilgisinin yerleşimini değiştirme veya seçme seçeneğiniz de vardır.

Bununla birlikte, bir akıllı telefon cildi, akıllı telefonun tasarımına çok daha az müdahaleci olabilir, P20 Pro için, benzersiz renk şemalarını örtecek ve aynı şekilde daha az koruma sağlayacaktır. Ayrıca, bu kasa giriş veya tekrar cam çizilmelere karşı emniyet sağlar. Smartphone’unuza, kişilerin önünde her çıkardığınızda olmasını istediğiniz görünümü verecektir. Telefonunuzun görünümünü korumak istiyorsanız, bu alın. Teknoloji meraklısı bireylerin, oldukça az sayıda çalışmayı etkili bir şekilde gerçekleştirme konusunda özel bir deneyime sahip olmaları için önemli bir markadır. Tırnak tırnağınızı veya düz uçlu bir tornavidayı klipsin altına kaydırın ve ardından plastik kasanın iki tarafı arasında bir miktar ayrılmaya başlayana kadar klipsi yavaşça biraz dışarı çekin. Bunu öne çıkaran iki önemli şey var. Kesinlikle alışveriş yapmanız gereken ilk şeylerden biri.

Sorunları bırakmak için savunmasız olanlar var. Şimdi, bunu yapabilmek için iki seçim var, ikisi de derileriyle veya tam şartlarla. 320. Yani, çok fazla yatırım yaparken, bir dava ile onu korumak akıllıca olur. Öyleyse, bir fotoğrafçılık aşığı şaşırtıcı bir Apple aksesuarları arıyorsa, bu aksesuarın rekorunu kırması gerekir. Sadece bir saniye ayırın ve ilk Apple gadget’ınızı ilk aldığınızı hatırlayın. Orijinal dosyalama tarihinde, Çin, mallarının% 75-80’inin yurtdışı pazarlara ihraç edildiği tahmin edilen bu pilin üreticisi ve ihracatçısı olarak düşünülmüş. Diğerlerinden biraz daha şık olan Rugged Armor, P20 Pro’ya revize edilmiş bir görünüm veren kişisel tasarım estetiğiyle geliyor. Bu malzemelerin her ikisi de oldukça hoş görünüyor, ancak kırılgan olma pahasına. Evet, kılıflar ve kapaklar sistemin orijinal görünümünü alma eğilimindedir, ancak uzun vadede onu çirkin çiziklerden, gölgelerden ve Tanrı korusun, paramparça olmuş bir ekrandan korumaya yardımcı olur.

Telefonlarının görünümüne dikkat etmesi gereken kişiler için idealdir. Bu, cep telefonu kullanımından ödün vermeden inceliği korumak için tasarlanmış, kontrast renkli deri tabanlı bir folyo kılıf olabilir. Mükemmel bir el hissi ve harika bir tutuş sunan PU deriden yapılmış deri tabanlı bir kapaklı kukuleta kılıfı. Ultra ince ve BW tarzı, telefonu tutmak için bir polikarbonat kabuk sunan birinci sınıf bir yüksek kaliteli PU deri kapak kılıfıdır. Dış kısımdaki yüksek kaliteli deri ve iç kısımdaki silikon iç kaplama, rahat bir el hissi sunar ve ekranınızı istenmeyen çizilmelere karşı korur. Ayrıca, ne kadar terfi ettirdiğinize bağlı olarak derecelendirilen etkili bir hacim bonusu sağlarlar. Ne kadar çok denemeye bakılmaksızın, hiçbir şekilde içerikten yoksunlar. Aşırı yüksek kaliteli çizilmeye karşı dayanıklı TPU’dan üretilmiştir, bu Kugi’nin kasası ile iyi bir el hissi ve yumuşak bir dokunuş sağlarsınız. Bu, temas etmesi kolay ve doğrudan kavraması kolay olan silikon TPU’dan yapılmış TopAce şeffaf kaporta kılıfıdır. Tutması kolaydır ve dijital kameradaki kesin kesmeler, cep telefonu kılıfından çıkarılarak kolayca erişilebilir olacaktır.

Konferansları ve randevularınızı tanıtmak için kullanacağınız tableti kullanmayı düşünüyorsanız, mükemmel bir çekim olacaktır. Cep telefonunu bu durumdan çıkarmadan hızlı erişim için dijital kamera için hassas kesitler ve kontrol düğmeleri bulunur. İki adet düğme bir tarafa oturmakta, ekstra bir kilitleme veya bekleme düğmesi bulunmaktadır. Çantada iki adet iç kart manşonu ve paraları saklamak için bir cep bulunur. Omnia beyazının mevcudiyeti, firma tarafından sekiz Giga baytlı Omnia beyazı ve 16 giga baytlı Omnia Beyazı tarafından tanıtılmıştır. S-PVA panelleri gölge simülasyonu veya replikasyon metotları uygulamıyor, bunun yerine 8 bit renkte gerçek elektronik kullanıyorlar. Tüm örneklerin dışında, akıllı telefonlarının düşmeye ve zorlu kullanımlara maruz kalabileceğini bilen kullanıcılar içindir. Sadece sert bir ovalama yapın ve bildiğinizden daha erken çıkacaktır. Müşteriler telefonlarına çok fazla para harcadıklarından, daha uzun ömürlü olmaları ve akıllı telefonlarının üretim ünitesinden çıktıkları gibi çiziksiz kalmaları gerekir.