LG G7 Kılıfları

LG’nin amiral gemisi, yeni bir tahmini kamera özelliği ve işlenmiş Google Asistan düğmesi ile AI’ya odaklanıyor. G7, Snapdragon 845 işlemciye ve 1000 adete erişebilen altı adet 1 ‘Super Bright’ IPS ekrana sahip ve iPhone X gibi bir çentikle 19.five: 9 en boy oranına sahip. İki adet 16Mp kamera var. geniş açılı bir objektife ve LG’nin söylediği bir ‘Boombox’ hoparlörüne hiç bir zaman bir Bluetooth hoparlör daha fazla istemediğiniz anlamına geliyor.

Önümüzdeki ayın başında, ön siparişlerin Mayıs sonunda sona ermesiyle, en azından ABD’de yayınlanması planlanıyor. Yani, her insanın eline geçene kadar bu kadar uzun olmamalı. G7 ThinQ, LG’nin değerli akıllı telefonlar oluşturma konusundaki geçmişini sürdürüyor, ancak burada büyük olan şey, LG’nin çok daha fazla pazar payı almak ve mobil iş girişimini tekrar siyaha dönüştürmek için yeterince büyük bir etki yapıp yapmayacağıdır. LG en yeni amiral gemisi olan LG G7 ThinQ Kılıf piyasaya sürdü. Yedinci nesil G serisi akıllı telefon ve LG’nin en iyisi. Hareket halindeyken, LG, G7’nin çekirdeğini yapay olarak konumlandırır. Şirketin, Android Oreo güncellemesinden hemen sonra V30S’ye ve ayrıca V30’a ThinQ markasını sunmasının nedeni budur. AI bilgisinin kamera gibi G7’deki diğer bileşenlerle “inanılmaz derecede entegre” olduğu söylenir. Bu, cihazın bir başka önemli tanıtım noktası olacak.

Güncelleme (04/03/18): Bu yazımı LG G7 ThinQ Kılıf adıyla, adanmış AI düğmesini ve f / 1.fif diyafram kamerasını çevreleyen söylentilerle güncelledik ve LG’nin kullanıcıların görüşlerini ölçmeye çalıştık. çentik. LG’nin V30S ThinQ üzerindeki AI-powered kamerası (Kredi: Tom’s Guide) Bir açıklamada, LG, bu amiral gemisi kullanmak için daha az karmaşık hale getirmek için yapılan ses aktive araçlar ve yeni kamera fonksiyonları da dahil olmak üzere G7’de yeni AI yetenekleri sağlamaya söz verdi. . Bu nedenle, LG’nin yeni G7 ThinQ modelinin altında, genellikle çene olarak anılan, gösterinin altındaki büyük bir çerçeve var. ”Apple’ın iPhone X’in çenesi yok – ve bu, çentiğin tam bir açıklaması.

Apple’ın iPhone X’inden hiç kuşku duyulmayan tasarımına rağmen, yeni LG G7 ThinQ, geniş, canlı bir gösteri, en yeni özellikleri, Samsung’a geliri için koşabilecek bir kamera ve bazı şık yapay zeka işlevlerini canlandırıyor. destek tüm yuvarlak kullanıcı uzmanlığını geliştirir. Teknolojik olmayanlar için IPS, Galaxy S9, iPhone X ve LG V30 serisi gibi en üst düzey akıllı telefonlarda göreceğiniz OLED LG G7 Kılıf ekranlar için bir seçenektir. Yeni başlayanlar için LG mühendisleri G7 ThinQ’yu özel bir Google Asistan düğmesiyle yüklemeyi seçtiler.

LG’nin son zamanlarda piyasaya sürdüğü LG V30 ve LG V30S cep telefonlarının ilgili fonksiyonlarına sahip olduğu kadar G7 modellerinin de oldukça iyi bir model X -esque çentik tasarımı ve stili var. LG, G7’nin şovunun en yüksek kaliteli akıllı telefonlarla maksimum 1000 parlaklık değerine ulaşabileceğini, bununla birlikte G6’ya kıyasla enerji tüketiminin düştüğünü söylüyor. Ve sadece bir dokunuşla, ekranın parlaklığını geçici olarak artırarak, telefonun süper parlak modunu açabilirsiniz. Bir yana, G7 G6 kadar etkili bir şekilde üretilirse, belki de CR’nin en büyük akıllı telefonlar arasında etkili bir şekilde sona erebilir. Biz LG G7’yi elde edeceğiz ve en son teknolojiye sahip laboratuarlarımızda test edeceğiz. Temel halka satışa.

LG G7 ThinQ’da bulunan “ThinQ”, akıllı fotoğraf çekimi ve fiziksel Google Asistan düğmesi içeren akıllı smart’ları ifade eder (Kredi: LG). LG G7 ThinQ cep telefonunun diğer eşdeğer dahili bileşenler olan LG, ekranın maksimum 1000 adet parlaklığını, Samsung Galaxy S9 telefonlarının iddia edilen rakamının altında sadece bir gölge olarak gösteriyor. LG G7’deki en ilgi çekici iki özellik çentik ve Google Asistan düğmesidir.

Altı.1 inçlik QHD + Süper Parlak ekranlı LG G7 ThinQ, Snapdragon 845, 16MP çift arka kameralar, AI yetenekleri açıklandı. Görüyorsunuz, G7 ThinQ, Amerika Birleşik Devletleri’nde cihazlar satan bir tanınmış üreticiden bir iPhone X stili ön çentik ile ilk akıllı telefon. Notch vs Notch: LG’nin Yeni G7 ThinQ iPhone X’e kıyasla.

LG’nin iyi akıllı telefon sesine odaklanmasının mirasını taşıyan LG G7 ThinQ, özellikle yüksek empedanslı kulaklıklarla eşleştirildiğinde son derece zengin bir ses için bir Hi-Fi Quad DAC ile donatılmıştır. LG’nin akıllı telefonlarında rakipsiz bir ses bilgisi sunma konusundaki kararlılığını sürdüren LG G7 ThinQ, piyasada eşsiz bir kalite olan üstün ses yenilikleri sunuyor.