LG G6 Plus + Modelleri Geliyor

LG, Güney Kore için sadece LG G6 + ve G6 32 GB akıllı telefonlarını duyurdu ancak ülkede ne zaman üretileceğini henüz doğrulamadı. LG G6 + olarak adlandırılan bu yeni cihaz, size ek bellek ve dahili depolama alanı sunuyor. G6 amiral gemisini piyasaya sürdükten yaklaşık 3 ay sonra LG, akıllı telefonu bir avuç yeni uygulama özellikleri ile güncelliyor ve daha güçlü bir dizi setle yeni bir sürümünü başlatıyor LG G6 Plus

LG G6 +, gelişmiş güvenlik ve kullanıcı deneyimi ile gelecek ay başlayarak farklı pazarları vuracak. G6’nın Korece varyantı genelde 32 bit Hi-Fi Quad DAC ile gelişmiş ses sağlıyor olsa da, G6 + ‘nın tüm sürümleri bunu alacaktır. Yeni G6 + için, yerleşik depolama önemli bir yükseltme yaşıyor ve şu an 128GB, alternatif olarak ABD’de daha önce elde edilebilen tek çözüm olan 32GB’lık yetersizlik.

LG G6 + (veya Plus) adlı cihazın dahili depolama alanı 128GB’tır. Optik Astro Siyah, Optik Deniz Mavisi ve Optik Terra Altın’da erişilebilen turbo şarjlı LG G6 +, bazı ülkelerde kablosuz şarj ilavesi ile LG G6’nın tüm yenilikleriyle birlikte geliyor. Yeni LG G6 +, akıllı telefonda bulunan 32 bit Hi-Fi Quad DAC’den tam olarak yararlanmak için B & PLAY’den 128GB dahili depolama ve premium kulaklık kullanıyor.

128GB dahili depolama alanına ek olarak LG G6 +, tüm pazarlarda daha yüksek kaliteli dörtlü DAC özelliği gibi kablosuz şarj desteği ile birlikte gelecek. LG G6, piyasada halihazırda mevcut olan en etkili Android akıllı telefonlardan biri olarak kabul edilmekle birlikte, LG G6 + varyantıyla bile geliştirildi. Yeni LG G6 + modelinde, beş.7-inçlik 18: 9 ekran ve camın arka yüzeyi anlamına gelen mevcut modelle aynı vücuda sahip olacak.

Lg G6 + olarak adlandırılan akıllı telefon, mevcut modellere kıyasla daha büyük 6GB RAM barındırıyor. Bazı şık yazılım özellikleri de G6 + ‘ya dönüşmüştür. G6 +, benzer işlemci ve RAM miktarını G6’dan koruyor ancak hangi değişikliklerin dahili depolama alanı olduğu ve şu anda 128 gb üzerinde durduğu açıklanıyor.

LG, G6 Dubbed LG G6 Plus’ın (resmen LG G6 + ‘ya benziyor) yeni bir versiyonunu piyasaya sundu, telefon daha fazla RAM ve ek depolama alanı sağlıyor. DAC ile birlikte çalışmak için LG, G6 + ‘yı Bang Bangli ve Olufsen Play başörtüleriyle birleştirdi. Bununla birlikte, LG, Kore devi LG G6 Plus (veya resmen tanımlandığı gibi LG G6 +) olarak adlandırılan güncellenmiş bir modeli piyasaya sürdüğü için, orijinal ahizeyle tamamen mutlu görünmüyor.

Beklendiği gibi, 128GB dahili belleğe sahip yeni bir birinci sınıf LG G6 + konfigürasyonu Kore dükkanlarında, bazı “diğer ülkeler gibi, çok yakında başlıyor”. LG G6 32GB, Optik Astro Siyah, Optik Deniz Mavisi ve Optik Terra Altın’da olsa da, optik olmayan Terra Altın, optik olmayan Deniz Mavisi ve şu anda erişilebilir bir Mystic White modeli alacak. LG G6 + ve LG G6 32 GB’da sık kullanılan LG G6’da bulunmayan bir şey var. LG G6 +’ya Optik Astro Siyah, Optik Terra Altın ve Optik Deniz Mavisi gibi alternatiflerde erişilebilecek.

Her bir modelin 27 Haziran’da piyasaya çıkması bekleniyordu, ancak LG şimdi bunları LG G6 + ve LG G6 32 GB olarak piyasaya sürdü. İkincisi, LG G6 +, çok daha fazla dolap alanı ile geliyor ve çok daha fazla içeriğe uyması için 128 GB doğal depolama alanı sunuyor. Bu, işleri daha da karmaşık hale getirme eğiliminde ve çok daha rahat bir hale getiriyor ve LG G6 + ‘yı diğer rakip amiral gemileri ile aynı hizaya getiriyor.

İlk devre dışı bırakıldığında, yeni LG G6 +, Qi kablosuz şarj işlemini destekliyor, oysa mevcut modelin bazı sürümleri yoktu. LG G6 + orijinal LG G6’nın süper ücretli bir versiyonudur ve bu yeni telefon 6GB RAM ve 128GB depolama özelliğine sahiptir. LG G6 +, bu günlerde duyuruldu ve daha önce söylentilere benzer bir şekilde, yüksek çözünürlüklü ses, kablosuz şarj ve 128GB dahili bellek içeriyor.