LG G6 ve G6 Mini

LG G6’nın bu yıl Barselona’daki Mobil Dünya Kongresi’ne, hatta MWC 2017’den önce bile piyasaya sürüleceğini biliyoruz. Bu etki için, kaçak ve söylentilerle birlikte çok sayıda LG G6 görmüştük – Bu nedenle telefonun neye benzediğine dair bir fikrimiz var.

 

MWC 2017 gelirken LG, şirketin daha sonraki amiral gemisi akıllı telefon olan LG G6’yı tamamlayacak. LG G6’nın Şubat ayının sonunda MWC 2017’de piyasaya sürülecek bir sır değil, ancak amiral gemisinin telefonunun çeşitli türevlerini ima eden bir dizi marka tescili ile belki de yalnız olmayabilir. Öte yandan, LG G6, yüzde 80,7’lik bir gövde oranıyla 5.7 inçlik kompakt bir ekrana sahip.

Gerçekten bu noktada tüm spekülasyonlar, ancak diğer bazı ticari marka başvuruları G6 Hybrid, G6 Fit, G6 Sense, G6 Young, G6 Forte, G6 Prix’den oluşmaktadır. G6’nın daha küçük, ekstra kompakt bir sürümünün piyasaya sürülmesi, LG için mantıklı olma eğilimindedir. Bu, piyasada çok daha fazla seçeneğe sahip olarak, Samsung ve Apple gibi rakiplere karşı iş anlamına geldiğini göstermesine izin verecekti. LG G6 Forte, önümüzdeki zorlu bir telefon için bir kod adı, LG G6 Hybrid ise G6 ve G6 Lite Compact’ın bir karışımını, hatta belki de yarı modüler bir üniteyi ifade edebilir.

 

Her küçük şey, LG için güzel geliyor. Gecikmiş bir Galaxy S8’e ekleyin ve LG, 2017 başlangıcını kazanacak birinciliğe sahip olabilir. LG G6’nın sözleri başlangıçta 2016’da kapatıldı, yerel Koreli haber kaynağı Chosuncom’un bize verdiği bilgiye göre, LG G6’nın başlangıçta özellikli olması planlanıyordu. LG G6’nın 2017’de piyasaya çıkması planlanan gerçekler için sektör içeriden kaynak aktaran bir kavisli OLED ekranı. Bir Lite versiyonu aynı piksel boyutunu ancak yüksek piksel çözünürlüğünü ve güçlü CPU’yu koruyamazken, Compact Model muhtemelen daha küçük boyutlu bir ekranla oynayacaktı.

 

Eskiden, LG birçok başka amiral gemisi modeline varyantlar sundu, bunlar LG G5 SE, LG G3’leri (aslında bir mini G3) veya LG G Pro Lite’yi içeriyor. LG’nin Şubat ayı sonlarında Barselona’daki MWC fuarında G6 amiral gemisi açması bekleniyor ancak bu vesileyle piyasaya sürülen tek LG G6 Mini akıllı telefonu olmayabilir. Ayrıca, bir G6 Compact modeli daha küçük bir beş,5 inç ekranlı ve benzeri işlevlerde olabilir.

Neredeyse her kişi, LG G6’nın sadece küçük boyutlu ve çok daha yönetilebilir bir ekranla gelecek farkını eklediği için, G6 kompakt cihazın tam olarak karşılaştırılabilir olarak sunulacağını öngörüyor. LG dosyalama ticari markaları, yolda çok daha fazla G6 cihazının olacağını ima ediyor. LG, LG G6’nın geçen yıl LG G5’den daha iyi performans göstermesini istiyor.

LG G6’yı ilk aldığımız – siyah güzel, spec levha saygın, ekran parlak ve tür oldukça kompakt görünüyor.