Lenovo kavramı Merkezi B320

Lenovo IdeaCentre B320 23 inç masaüstü kişisel bilgisayar, Multi-değmek ve daha yüksek tanımlı video sunan ‘s. Ekran LED arkadan aydınlatmalı gösterisi ile 23 iches ölçer. Lenovo IdeaCentre B320 ile yerli kararlılık-in 1920 x 1080 piksel 16:9 geniş ekran en boy oranı sunar. Masaüstü tam HD pratik deneyimi sunmak için toplam yeteneğine sahiptir.
Lenovo IdeaCentre B320 ekran Multi-değmek etkin. Belirli bir düz ekran dokunarak masaüstü başa çıkabilirim. Yine de IdeaCentre B320 ile kablosuz klavye ve fare, bluetooth teknolojisini temel alır gelir. Lenovo IdeaCentre B320 three.4GHz hızı ile saat hızına sahip Intel Core i7-2600 dört çekirdekli işlemci tarafından desteklenmektedir. Intel Turbo Boost teknolojisi desteği ile işlemci 3,8 GHz hızında cloacked daha fazla olabilir. IdeaCentre DDR3 Populerlik RAM 6 GB bellek ile ek desteklenmesi halinde B320. Masaüstü SATA tip 1 TB kapasiteye sahiptir ve 7.200 rpm hızı ile çalışan sabit disk ile birlikte gelir. Optik disk sürücü CD ve DVD., yazmak için yeteneği / p >
Lenoveo IdeaCentre B320 içinde yer alan başka bir kritik özelliktir önceden yüklenmiş veya dahili Tv Tuner ve Internet cam varlığı. Masaüstü SRS sigorta primi sağlam üzerinde temel alan onun beş 3 watt hoparlör ile güçlü bir ses sunar. Bu öznitelikler IdeaCentre B320 yanında, aynı zamanda HDMI bağlantı noktası, iki USB üç vardır. bağlantı noktası ve dört USB iki. bağlantı noktası. Kablosuz bağlantılar için masaüstü her Bluetooth teknolojileri ve WiFi teknolojileri vardır. IdeaCentre B320 yüklü Windows 7 ev sigorta primi çalışma tekniği ile gelir.
Stil
Lenovo IdeaCentre B320 çerçevesiz tarzı oluşur. Böylece eklendi alan tasarrufu ve çekici ile masaüstü çok daha kompakt üreten görünür. Masaüstü residences plastikten yapılmış ve fırçalanmış metal sürgülü bir özellik bitirmek. Masaüstü bilgisayar cuttering kaçınarak AIDS kablo yönetim metodu ilerlemiştir. Daha da VESA montaj esnek masaüstü bir yere içinde belgili tanımlık alan oturun kullanıcılara izin verir.
İşlevselliği
Lenovo IdeaCentre B320 three.40 GHz hız ile saat hızına sahip Intel Core i7-2600 dört çekirdekli işlemci tarafından desteklenmektedir. Masaüstü ek 6 GB RAM bellek tarafından desteklenmektedir. Bu izin esaily müşterilerine birden fazla görevleri gerçekleştirmek. Lenovo IdeaCentre B320 da three.8 GHz çalıştırmak işlemciyi sağlayan teknolojileri dağılmasıyla… Turbo geliştirmek, birleştirmek.
Görüntü
Lenovo IdeaCentre B320 23 inç multi dokunmatik ekran ekran, 16:9 geniş ekran en boy oranı sunar vardır. NVIDIA GeForce GT 555 M tarafından desteklenmektedir grafik kartı 1 GB bellek, yerel çözünürlük 1900 x 1080 sunmak masaüstü ekran etkinleştirme. Gösterisi ekran daha fazla verimlilik ve tam HD bilgi sağlayan LED arkadan aydınlatmalı biçimidir.
Ek öznitelikler
Lenovo IdeaCentre B320 ile görme duyusuyla ilgili yuvarlak yüzey götürmek, dört USB iki gelir. bağlantı noktası ve iki USB üç. bağlantı noktası ile birlikte SD kart okuyucu, entegre 5. hoparlörler, SRS sigorta primi sağlam radyo sinyalleriyle iletilen enchancement teknolojileri tarafından desteklenir. 1 TB SATA formun zor sürücü, entegre webcam ve mikrofon.