Kusursuz, Korkunç veya Arzuladığınız Sininiz Nasıl Yaşayacak | ÖNCE GÜZELLİK

Büyük, Kötü veya Arzu Edilen Günahınız Nasıl Yaşayabilir | ÖNCE GÜZELLİK
(görünüm geliştirildi.
posta gönderin)
Merhaba, dostum!
Dünyadaki gibi bir şey olduğun gerçeğinden dolayı bu yazıya tıkladığını biliyorum? Günahkararak nasıl hayatta kalabilirim? Ha? Günahın ne düşündüğünü bilmiyorsanız, karışıklığınız daha da kötüleşebilir. Veya, günah işlemekten öleceğinizi bile biliyorsanız. Veya, kasıtlı günah işlemesinin sonucunun, yanıp tutuş kadar yıkıcı olduğunu bilmiyordunuz.
Bu yazıda günahkârda zevk alıp almayacağınıza bakılmaksızın, hayatta kalmak ve günahın üstesinden gelmek için üç yöntem sunarım. * Feragatname: Bu stratejiler kendi kendine çalışırken kullanmanıza yardımcı olabilir. Ve aslında İsa’yı Rabbiniz ve Kurtarıcınız olarak kabul edersiniz. *
Sesli süslü hanımlar mı Tamam, izin ver & rsquos başlayalım.
1. Teşekkür
Birincisi, daha önceki ebedi yargılardan kurtulmak için günahlı olduğunuzu kabul etmeniz gerekir. Dönemi. Hepsinin günah işlediklerini duydun mu ve Tanrının şanından (YHWH) kısa bilgi geldi mi? Veya, Dünya’da çok iyi ve hiçbir şekilde günah işlemeyen doğruluklu bir insan olmadığını duydunuz mu? Evet, bu ideal ve herkes bu bölümde suçlu.
Şimdi, kasıtlı günahını inkara etmek tehlikelidir. Evet, isterseniz günahın inkârıyla yaşayabilirsiniz, ancak şiddetle karşı tavsiye ederim. Günahın belirli bir adam tarafından dünyaya geldiği gibi, günah da günah yoluyla ölüm geldiği gibi, günah işlediğinden beri ölüm tüm insanlara yayıldığı gibi duydunuz mu?
Fantezi? Um, günah ölümle eşit. Dönemi. Müjde: Yeshua Ha & rsquoMashiach (İsa Mesih Nazareth) günaha ve ölümün fethedilmesidir. Oh evet yaptı. Öyleyse, günahın hayatınızda varolduğunu kabul etmeye başlayın. Ve hepsini fetheden Sadece 1’den yardıma ihtiyacınız var.
iki. Aksiyon
Ek olarak, bir sonraki hayatta kalma stratejiniz harekete geçmeyi gerektirir. Günahın üstesinden gelmek ve hayatta kalmak için eyleme geçirici eylemler gerçekleştirmelisiniz.
Şimdi, herhangi bir günahın üstesinden gelmeye kalkıştığınızda ağır dirençle karşı karşıya kalacaksınız. Hepimiz yapıyoruz. Ve, kendi başınıza kasıtlı günahın üstesinden gelmeyi denerseniz, başarısız olursunuz. Güvence verdi.
Bunun aydınlık tarafı, Mesih’e yardım istediğinde zafer kazanabilmen. Tanrının Rab İsa Mesih aracılığıyla bize zafer kazandırdığını duydunuz mu? Şaşırtıcı ha?
üç. Tutarlılık
Üstelik, fayda sağlamak isterseniz tutarlı olmalısınız. Hayatta kalmak ve kasıtlı günahın üstesinden gelmek istiyorsanız özensiz olamazsınız ve dikkatli olmaktan vazgeçerseniz. Mesih’ten destek talep ettikten sonra size bir cevap verir. Hayatınıza cevabı uygulayarak sabit olun. Cevap bir ayet ya da birisi aracılığıyla olabilir.
Şimdi, isterseniz günah işlemeye devam edebilirsiniz, ancak şiddetle karşı tavsiye ederim. Seçenek sizinkidir.
Önemli Takeaways
Artık hayatta kalmanın ve aşmanın, harika, olumsuz ya da arzu edilen günahın üç yolu biliyorsun. Hızlı bir şekilde yer işareti koyun ve bu postayı arkadaşlarınızla paylaşın; böylece, bunu kendi iç güzellik araç kitine ekleyin.
Bu yazı, İç Güzellik’in bir parçası, Awayion’a yeni bir ek. Dolayısıyla çok daha güçlü iç güzellik önerileri için bir ziyarette bulunacağından emin ol.
Üstün, korkunç veya arzulanan günahını yenmek için başka teknikler biliyor musun?
Çabuk olun ve bu pimi Awayion & rsquos İç Güzellik perşembe günleri Pinterest: @Awayion’dan ayırma ve kaydetme hakkına uyun.
Pinterest’te Awayion’a Yapış
Mayıs Allah Zengin Bless, Aubrey
Yazım hatası ederseniz, bunun hepimiz için olduğunu bilin!