Kitap Tasarımı: 30 Gün veya Daha Az Süreli Hayallerinizin Hayatı !: Olağanüstü Bolluğa Olan Sıradan Kişinin Kılavuzu

Bu kitaba genel bakış, Bolluk konusunu kapsayan bir serinin yönüdür. Hayatınızda ne kadar küçücük olduğunuz önemli değil, bolluğun en üst kalitesini tezahür ettirerek tam olarak kendinizi hissedebilirsiniz. Larry Crane, Bolluğun Resmi Rehberidir. Hayallerinizin 30 Gün veya Daha Az Sürede Hayatı:! Cindy Day’ın Olağanüstü Bolluğuna Olağan İnsan Kılavuzu, Bolluk Dersleri ile ilgilenen kişiler için değerli bir kaynaktır ve Amazon ve Barnes and Noble vasıtasıyla sunulmaktadır.
Bitiş yapmak için mücadele eden kendine rastlamakta mı, paranın hayatınıza girip çıkmayacağını mı görüyorsunuz? İnanıyormusun en kısa sürede peri masalı versiyonundan uzak bir ortaklık içindesiniz? İdeal işiniz veya kariyeriniz hakkında düşünmeyi bıraktınız mı, bunun gerçekçi ve ulaşılamaz olduğuna karar vermek? Bu kitap sizin için yazılmıştır!
Gerçek hayattaki örnekler kullanarak, bu güçlendirici ve eğlenceli rehber, bir şeyler gerçekleştirmenin nasıl mümkün olduğunu ve hayallerinizin hayatını dahil edeceğini gösterir. Bize hayatlarımızı nasıl kolayca değiştirebileceğimizi öğretiyor ve bize yapılan her şeyin arkasındaki etkili etkili güç olan Attraction Kanunu’nu açıklıyor. Hayallerinizin Hayatı & hellip ile, istediğiniz her şeyi üretmeye başlayabilirsiniz.
Hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek sırları ortaya çıkarın. Nasıl yapılacağını ve hellip yapacağını öğrenin

* İstediğiniz her şeyi üç basit önlemde geliştirin
* Hemen değiştir ve & ldquoluck & rdquo
* Büyük ortağın karşısına çık
* Sen ve rsquove’ların sık sık istedikleri kariyeriniz var mı?
* Zengin olmak
* Rüyalarınızın hayatını 30 günde ya da daha az sürede ikamet edin