Kıskançlık – bir önceki yaşam regresyon örnek çalışma

Bayan Morgan güzel bir kadındır. 45 yaş yaş, dalgalı saç ve sıcak akıllı gözler. Onun önceki evliliğinden bir 19 yaşında oğlu var. ve o 16 yıldır evli olan ve 2 çok daha fazla kız çocuğu babasıdır. Kocası onu çok seviyor ve o da öyle.
Sorun nerede? O oldukça iyelik olduğunu. ve yakışıklı ve tercih edilen ldquoHe. Her parti, sosyal durum, her yerde biz gitmek, dişiler ondan daha tüm daha fazla. Bal hakkında arılar gibi. Bu beni deli ediyor. Sürekli bile ona kur ve hayran kadın hayranları tarafından çevrili bir tur rehberi o. Ben ve rsquom sadık ve rdquo değil söyledi. ve sen-si olmak herhangi bir kanıt ldquoDo? ve rdquo sordum. ve ldquoNot ve rsquos gerçekten, sadece bir duygu ve rdquo. Belirli bir noktada o hissetti beri o ve ikisi de sefil oluşturma rsquos evliliği bitirmek için sundu.
Biz onların geçmişe görünmesini karar ipuçları bulmak ve şimdilik ders nedir gerçekleştirmek için birbirleri ile yaşadı. Gözlerini kapat, bir avuç derin nefes al, merdivenin gidin ve önceki hayatını Portal kapıyı aç sordum.
O kendini kadar İsviçre dağlarında bir kayak merkezi yer. Bir oğlu, kızı ve sevgi dolu bir koca evli bir kadınla. Onlar zevk almak–dan onların kaçış ve ne kadar şaşırtıcı, büyüleyici kocası bayanlar odak bir sürü alır.
Daha sonra dışarı onun Cenevre Üniversitesi Tarih profesörü olduğunu keşfettik. Onu daha fazla takıntılı bir kız. Yapabilir ve rsquot durmak o iyi ve dostça ona yaklaşan herkese gerçeği. Karısı kocası taciz, onu herkesin önünde utandırıyor ve onu uzaklaştırıyor. Onların bağlantı ekşi döner. Birbirine neredeyse daha fazla konuşuyorlar. Kendi oturma alanında, her okuma kişisel onların kitap içinde oturuyorlar.
Eninde sonunda midesinde tümör nedeniyle ölür. Onu daha yüksek anlamada aşağıdaki vücudu kocası buluyor yaşayan onu çok seviyordum ve o çok olasılıklar olmasına rağmen onu, hiç aldattın.
Sordum ne onun manevi ders oldu. Ona güveniyor ve takıntısı ile başa çıkmak için eğitim almak üzere olduğunu söylüyordu.
Bu gün ve onun geçmiş yaşam hayata rsquos karşılaştırarak, kocası gibi geçmişi ve okuma çok şey hakkında söyledi. O popüler ve yakışıklı. Onu kıskançlık bu sefer hakkında mellower ki o bu konuda çok daha az vokal, daha fazla katalizatörler.
Onun ders, güven ve zevk ve İsviçre gibi ilişkisini zehir onu kıskançlık değil izin vermek için aynıdır.
Onu kendime geldiğimde o şok oldu. O edemedim ve rsquot inanıyorum o benzer ders tekrarlar ve değil ve rsquot güven onun sadık sevgi dolu ve sadık bir koca. O minnettar ve konut gitmek, onun kalbini açmak ve başarılı bir şekilde, bu hayatta adlı ders ve ldquojealousy ve rdquo ile başa çıkmak için motive yaptı.