Kişisel Fonu Daha Önce Sahip Olduğunuz Fonlardan Nasıl Affedilirsiniz Anında Yaşamınıza Çok Daha Fazla Ulaşabilmeniz İçin

Kendimi mali durumumdan nasıl affederim ki bir kez daha almaya başlayabilir miyim? Laurie’den
İçinizde enerjik bir şekilde tuttuğunuz, geçmiş ekonomik borçlar için kendinizi bağışlamamak gibi, şimdi ve gelecekte gerçekte hak ettiğiniz şeyleri almanız sizi etkileyecektir.
Kendimi biriktirdiğim borcundan kurtarmayı ve bu hatayı ürettiğim için ne kadar aptalmış olduğumu aklımdan çıkarmam. Sonra düşüncemi değiştiren çok derin bir şey duydum ….
Geçmişte kim olduğunuzu bilmiyorsunuzdur. Geçmişiniz şu anda kim olduğunuzu yansıtmıyor ve önceki yaşamınız gelecekinizle eşit değil.
Bu bana, geçmiş borcumun, o an düşünmediğim ve hissettiğim ve şu anda kim olduğumu bilmediğim bir şey olduğunun farkına vardı. Bu, gücümü tamamen serbest bırakmamı sağladı, çünkü bana güçlendirme hissi verdi.
Daha sonra, borcumu ödemeye konsantre olmamam için bir nokta yaptım, çünkü bu, kıtlık enerjisine giren LACK’e odaklanıyordu. Yaptığım şey Para Üretme üzerine odaklandı! Vay be, bu inanılmazdı ve güçlü oldu, çünkü esas olarak benim taşıdığım ekonomik yükü affetme ve bırakma ve güçlü bir titreşim yaratma izni verdim.
İşte tam da hayatınıza daha çok şey çekmek için geçmiş borcunuzu bağışlamak için yapmanız gerekenler:
 1. Borcunuzla ilgili hislerinizi boşaltın (üzülmeniz veya ağlamanız gerekiyorsa devam edin!)
 2. Kendinize şunu söyleyin: “Benim önceki ben Geleceğime DESTEKLİYOR”
 üç. Yaklaşımlarınıza konsantre olabilirsiniz çok daha fazla gelir elde edebilirsiniz. Sonsuz olasılıkların bir listesini üretmeye başlayın. Bunu yaptığınızda, kendinize, paranın gelmesine izin veren olumlu bir titreşime hizalamaya başlarsanız güvenin!
 dört. Her ne kadar her ay% 10 daha fazla refah akışınızı artıracak olursa olsun, sıkışmış enerjiyi serbest bırakmanın dikkatli bir güce odaklanacağınız enerjik bir hedef belirleyin.
Yaratıcı olun ve eğlenin! En önemlisi, yaşlıları affetmeye hazır olduğunuza kendinizi haber verin ve yeni müreffeh olanı ağırlayın. Keyfinize göre kim olduğunuzun keyfini çıkarın ve sana geri döneceğim MUYUFLU .. Ben garanti ederim!