Kişisel Fonu Bağışlarsın, Hayatınıza Daha Fazla İlgi Çekebilmeniz İçin Geçmiş Olanlar

Kendimi yeniden finanse etmek için nasıl affedebilirim ki tekrar almaya başlayabilirim? Laurie’den
İçinizde enerjik bir şekilde tuttuğunuz bir şey, daha önceki ekonomik borçlardan kendinizi bağışlamamak gibi, şimdi ve gelecekte gerçekte hak ettiğinizi elde etmekten sizi ideal olarak etkileyecektir.
Aklımdan, birikmiş olduğum borçtan kendimi yenip bu hatayı oluşturmak için ne kadar aptalca davrandığımı düşünüyorum. Sonra düşüncem kayan gerçekte derin bir şey duydum ….
Geçmişiniz, bu günlerde kim olduğunuzu göstermez; önceki yaşamınız geleceğinize eşit değildir.
Bu ürettiğim, geçmiş borcumun, o sırada düşündüğüm ve hissettiğim ve şu anda kim olduğumu bilmediğim bir şey olduğunu anladım. Bu bana enerjimi boşaltmamı sağladı, çünkü bana güçlendirme hissi verdi.
Daha sonra, esasen kıtlık gücüne giden LACK’e odaklanacağından, borcumu ödemek üzerine odaklanmamak için bir nokta ürettim. Yaptığım şey, Gelir Üretme üzerine yoğunlaştı! Vay canına, bu müthiş ve güçlü, çünkü bağışta bulunmam ve bana yüklediğim maddi yükü bırakmamı sağladı ve oldukça etkili bir titreşim üretti.
İşte tam da hayatınıza daha çok şey çekmek için önceki borcunuzu bağışlamak için yapmanız gereken şey:
 1. Duygularınızı borçlarınızın etrafında bırakın (üzgün veya ağlamanız gerekip gerekmediğini belirtin, sonra devam edin!)
 iki. Kendinize şunu bildirin: “Geçmişim geleceğime eşit DEĞİLDİR”
 üç. Odaklandığınız yaklaşımlara çok daha fazla para kazanabilirsiniz. Sonsuz olasılıkların bir listesini üretmeye başlayın. Bunu yaptığınızda bana güven, gelirinizi gelire imkân veren olumlu bir titreşimle kendinizi hizaya sokmaya başlar!
 dört. Her ay bir ekstra% 10 refah akışınızı tırmandırırken aklınıza takılan herhangi bir gücü serbest bırakmanın dikkatli enerjisini yoğunlaştıracağınız enerjik bir amacı belirleyin.
Yaratıcı olun ve eğlenin! Hepsinden önemlisi, kendinizi eski sizi affetmeye hazır olduğunuzu ve yeni müreffeh olanı ağırlayacağınızı kendinize bildirin. Keyfinize göre kim olduğunuzun keyfini çıkarın ve sana geri döneceğim MUYUTLU .. Ben temin ederim!