Kılavuzu Pc teknisyen olmak için

Tüm görevleri ve en önemli en sıradan gelen ndash ve defa güvenilir makinenizi aniden yanıt vermediğinde bir felaket hiç hızlı bir şey değil ndash gerçekleştirmek için bilgisayar sistemlerinde bağımlılığının böyle. Şu anda, kim sadece pc diriltmek, ama aynı zamanda hayata başarısız kalp pompa tek bir kişi mi? Evet, uygun sanırım. Hiçbiri büyük eski dizüstü bilgisayar teknisyen dışında gerçekten.
PC teknisyen kim ne zaman zorlu bir disk çöker, veya bir uygulama program gets bozmak ya da kötü yine de, bir pc kötü amaçlı bir virüs tarafından enfekte olur günü kurtarmak savaşçısınız.
Ayrıca cyber dünya süper kahraman olmak istiyorsan, bir bilgisayar teknisyeni olmak için tam bir rehber burada. Biz çeşitli aşamaları üç bir pc tech olma sürecini aşağı kırılmış.
Hazırlık
Lise bir kişisel bilgisayar teknisyen kariyer için bir temel inşa başlamak zamanı. Ders matematik, Fizik, bilgisayar sistemleri ve bir dizüstü bilgisayar teknisyeni açmak önemli uzmanlık geliştirilmesinde yararlı olabilir hissediyorum diğer ders alıyorum.
Teknik cesaret binasında faaliyet yanı sıra, kişilerarası oluşturmak için bir görünüm, iletişim ve sorun çözme yeteneklerinin gerektiğini de.
İş profesyonelleri görüşme veya fonksiyon için gölgeleme meslek taleplerini keşfetmek gibi bu aslında sizin yapmak istediğiniz olup olmadığını anlamak için mükemmel bir yoldur. Yalnızca doğru veri varsa doğru seçim yapmak veya en az pahalı bir hata üretmeden uzak kalmak mümkün olacak.
Yetenek edinme
Bir dizüstü bilgisayar teknisyen kurslarına başladığınızda ikinci aşama başlar. Bu iş için eğitim ihtiyaçlarını büyük ölçüde değişir ve çoğunlukla sadece peşinde olduğunuz fonksiyonları üzerine bağlıdır. Bazı roller için İşverenler adaylar bir üniversite derecesi ile bazı pozisyonları postsecondary mesleki eğitim en az beklenen kimlik bilgisi olarak gereken işe tercih.
Üniversiteye gitmek ister ister toplam mesleki bilgisayar sistem teknisyeni kursu bir kariyer kolej bir karardır yapmak öncelikle, tek senaryo, ekonomik koşullar ve meslek umutları göre sende.
Ama hiç şüphesiz en etkili silah cephanelik olacak 1 bilgisayar teknoloji sektör dernek veya CompTIA A + sertifika bir faktördür. CompTIA A +, temel bilgi ve yetenekler bireylerin rolleri BT yardım için hazırlanıyor doğrulayan bir giriş seviyesi sertifikasıdır.
Sertifika verilen alan kadın ve erkek için puanları iki gerekli sınavlara geçiyor. Dizüstü bilgisayar teknisyen kurs büyük olasılıkla bu sertifika sınavına hazırlayacak olsa da, belki de bir anlayış merkezinde CompTIA A eğitim alarak çözüm keşfetmek istediğiniz. Kapsamlı sınav hazırlık için kullanabileceğiniz diğer araçları eğitim materyalleri ve e-anlama dersleri vardır.
Gerçek dünya pratik deneyim
Okul ve Başlarken sertifika olup hayati bir bilgisayar sistem teknisyeni olmak istiyorum ama hiçbir şey tüm şeyler bazı gerçek dünya uygulamalı endüstri bilgi gelip daha güçlü bir tat sağlayacaktır.
Her ne kadar bazı işlev bilgi kazanıyor iki yöntemi vardır size kapsamlı eğitim. Ödenmemiş stajyer pozisyonlar için varsa, küçük ölçekli firmalar ve başlamak-up uygulayabilirsiniz. Başka bir alternatif, özellikle erkek (veya kadın) dizüstü-fix bir dükkana ve ark arkadaşları, ev içi, Komşularınız için geliştirmektir. Daha gerçek sorunları gidermek gerçek erkek hem de kadınlar için çok daha fazla bulacaksınız.
Göz ardı etme, bilgisayar sistemi teknisyenleri için iş piyasası yer oldukça rekabetçi olabilir ve dışarı kalabalıktan uzak durmasını yerine içinde kaybolmak için enerji tüm şeyler yapmak zorunda.