Kapak ayrıca, ekranın çizilmelere karşı korunması için Kindle’ınızda çizilmeye karşı ekran koruyucu ile birlikte gelir.

Kapak ayrıca, ekranın çizilmelere karşı korunması için Kindle’ınızda çizilmeye karşı ekran koruyucu ile birlikte gelir. Dolayısıyla bu amaç için sert kabuklu bir kaporta sunan bir durum en iyilerden biridir. Köşe tamponlu bir kabuk kılıfı ve ekran koruyucusu öneririz. Telefonunuzun tekrar yerini alır, bu nedenle kalınlık söz konusu olduğunda fazla bir şey eklemez ve aynı zamanda ekranı çizmeden almamanız için korur, oysa iyi cep telefonunuza şık ve şık bir görünüm kazandırır. Makinenizin hem ekranını hem de arka tarafını kaplayan bu S4 kılıfı, cep telefonunuzu güzel bir görünüme kavuştururken, her türlü aksiliklere karşı korur. Telefonunuzun arkasındaki Apple ambleminin, zahmetli plastik kasanın arkasındaki pencereyle görülebileceğinden emin olun. Şimdiye kadar, telefonumun, bundan daha fazla x-treme gibi görünen zarflara sarılı kalsalar bile, kısa düşüşlerden sonra bile paramparça olduğunu gördüm, bu yüzden işini yapan çok az sorgu var. Bunu okuyorsanız, büyük olasılıkla bu ekran görüntüsünü alırken yaptığım kadar boş bir evin olmadığını varsaymakla korunuyor.

Bazı kişiler iPad mini’si için bir dava seçmeyi asla düşünmemişlerdir. Tıpkı Otterbox gibi bir çanta ya da başka bir güvenlik tarzı çantayla iPad mini’nizi düşürmek, tırmalamak, zedelemek ya da çektirmek konusunda endişelenmenize gerek yok, bu sebeplerden dolayı tüm açılardan onu koruyor. Bu örnekler, YouTube’u, Netflix’i ve hatta en sevdiğiniz spor personelini izlemek için mini’nizi doğru yere açtıkları standı sayesinde harika. Galaxy S4’ünüzde çizik ve darbelere karşı büyük bir koruma sağlar ve ince çizgisini korur; bu, neredeyse tüm örneklerin yapmadığı bir şeydir. İyi güvenlik sağlar ve aynı anda, cep telefonunun tüm bağlantı noktalarına erişimin yanı sıra, kesik olarak cep telefonunun özelliklerinden tam olarak faydalanılmasını sağlar. Bu, bu koşullara büyük güç ve sağlamlık kazandırır. Bu durumla ilgili diğer bir önemli faktör de, telefonunuzu kılıfından çıkarmadan kullanmanız gerektiği, çünkü tüm düğmeleriniz, ekranınızdaki, kameranızdaki gibi kulaklıklar ve şarj cihazı bağlantı noktalarına erişilebilir. Dışa bakan digicam içindeki çözünürlük yumruğunun, kullanıcıya bakan bir kameranın tanıtılması kadar güzel olması beni bu üründen gerçekten satın aldı.

Amp’d Mobiles’in öncü uzmanlığına hızlıca bir göz atalım: Metin ve çoklu ortam mesajlaşma desteği, canlı bir 256k renk tonu gösterisi, EV-DO aşırı hızlı bilgi erişimi, flash ve video yakalama ile yerleşik bir dijikam, push- konuşma / walkie-talkie işlevselliği ve dahili bir hoparlör. “İş” dediğimiz şeyin çoğu çok fazla metin girişi gerektiriyordu. Islak veya kuru bir uygulamayla gittiğinizde, koruyucu ekrana fiziksel olarak bağlanır (sırasıyla yapışkanlı ve sabunlu film yoluyla), böylece FPS çalışacaktır. Her makinede çalışmayabilir. Bu yüzden, bu metni okuduktan sonra, cihazınızdaki doğru alternatif için yerel toptan Samsung Galaxy S4 aksesuar mağazasını doğruladığınızdan emin olun. Bu da düşük maliyetli bir başka Samsung Galaxy S4 kılıfı. Zorlu plastikten yapılmış ve iç kısmında yumuşak bir silikon tabakası bulunan bu kılıf, herhangi bir şok ve çiziklere karşı iyi bir güvenlik sağlıyor ve temas kurduğunuzda gerçekten güzel bir his veriyor.

Ayrıca, maliyenizin sıkı olması durumunda, kullanılmış olanları iyi durumda sipariş edebilirsiniz. Bu durumda uygulama elde etmenin faydası, birçok kişinin akıllı telefonlar kullanmasının bir sonucu olarak, aynı anda partilere de ulaşabilmektir. Pürüzsüz yüzey kasayı cebinize kolayca koymanızı veya oradan çıkarmanızı sağlar. Bu, klavyenin içine rahatça sığmaya yardımcı olur. Cihazınızda klavye örnekleri satın almanız gerekiyorsa, bunları üreticilerden daima yeni bir model alabilirsiniz. Sonunda, bir kablosuz klavyeye sahip örnekleri de dahil edilmiştir. • Size daha önce hiç hayal etmediğiniz, yetenekli ve yetenekli bir görünüm sunar. Telefonunuzu her türlü dış yaralanmaya karşı koruyan ve telefona sofistike bir görünüm sağlayan deri tabanlı kılıf, deri cep kılıfı ve deri faset kılıfları vardır. Tahmin edebileceğiniz gibi, en pahalı koşullar hem dayanıklı hem de kullanımı tatmin edici olması nedeniyle deriden üretilir. Yani, ikamet edebileceğiniz ülkeden geliştiriciler kiralamak istemezsiniz.

Bazen ihtiyacınız olan tek şey, modeliniz hakkında çok şey konuşan parlak ve cüretkar bir durumdur. Ayrıca, gerçekten bir gün boyunca birkaç kez taşımak istediğiniz veya dış mekanlarda kullanmak istediğiniz taşınabilir bir sistem istiyorsanız, pille çalışan bir seçenek düşünün. Çeşitli telefon üreticileri KaiOS kullanıyor, çünkü seçim işletim sistemi, özel işletme yöntemleri oluşturmaktan çok daha fazla. Kişisel olarak kurmak için, kullanıcılar PC el kitabı kılavuzlarına bakarak PC sistemi için DirecTV uydu TV’yi ayarlayabilirler. Günümüzde, akıllı telefon veya cep telefonu kılıfları ve orada gölgelik bulabilirsiniz. Şık tasarım bu kapağı en iyi tarif eden şeydir. Bu metin farklı türleri bozacak ve yaşam tarzınıza en uygun iPad mini kılıfını seçmeyi kolaylaştıracak. Bu yüksek değerdeki vat miktarı, ünitenin en iyi ses kalitesini üretmesini kolaylaştırdı. Cihazınızı korumalı tutmak için, bu koşullar ayrıca en fazla güvenliği sağlayan üstün kaliteli kilitler kullanır. Yavaş hareket özelliği, gerektiği gibi yüksek kalitede büyük bir sıçrama aldı. Terlemeye karşı dayanıklı olmasının yanı sıra onu rahat ettiren ve ekranınızı görmenizi sağlayan plastik bir pencereye sahip olan neoprenden yapılmıştır. Bu, bir tanesine çok para harcamanız gerektiği anlamına gelmez, şu anda işi yapan ucuz vakaları keşfedeceksiniz.