İstediğim 20 İpucu 20 yaşındayken söylediğim şeyler

İyi sonuçlar, birçokları için zor bir hazine gibi görünüyor. Bunu başarmak için epeyce stratejimiz var, ancak çoğumuz kendimizi anlamaya çalışırken yakalanmış oluyoruz. Bu, gelişmek için gerekli olan & ldquoexperience & rdquo’yu kazanmak için çok fazla zaman kaybına neden olur. Geri arama, bir kişinin hayatta doğru olan zorlayıcı gerçeklerin bir listesini toplu olarak vermesini istiyorum. Benim için yapılmadığı gerçeği nedeniyle, sonuçlarım listesini & ldquotruths & rdquo’yu paylaşmak isterim.
1. İyi sonuçlar bir grupla daha kolay:
 Başarı bir vakum içinde tasarlanmamıştır. Birçok erkek ve kadının tek bir kişiye iyi bir şey elde etmesi için çabalarını gerektirir. En müreffeh erkekler ve kadınlar, nihai sonuca ellerinden gelen ortak, antrenör, takım arkadaşları ve iş arkadaşlarına sahiptir. Ayrıca, diğer bireylerin yeteneklerini ve çabalarını bir araya getirdiğimizde, muhtemel olan başarı seviyemiz önemli ölçüde gelişir. Marc Victor Hanson’un söylediği gibi & ldquoone plus 1, on bir kat yetenek ve yetenektir. Elinizden gelen en büyük insanlarla bir grup oluşturun.
2.Opportunities her yerde:
 Her yerde bir sıkıntı var, bir fırsat var. Dünya, çözülmeyi bekleyen zorluklarla doludur. İleriye doğru ilerlediğimizde, artık her gün engeller tasarlanıyor. Bu sorunları çözmek için inisiyatif kullanan erkekler ve kadınlar tarafından devasa servetler yaratılıyor. Toplum, birisinin üstün bir & ldquomousetrap & rdquo kurmasını ister ve o kişi sizsiniz. Yaşamınızda size verilen fırsatları görün.
& ldquoise & rdquo söyleyerek / ldquoo & rdquo diyerek hayatta çok daha fazla şey yaşarsınız:
 Bu Richard Branson’un söylediklerinden biridir. Korku hayatta güçlü bir etkendir. Genel olarak bizim için en iyi yararı olmayan kararlar vermemize neden olur. Sık sık hayatımızı yeni bir düzeye taşıyacak olan fırsatları azaltırız. Yaşama & ldquo’lar söylemek, onun harikalarına girmemize izin verir. Bununla birlikte ayakta durmakla ilerleyince elde ettiğiniz çok şey var. Kuşkusuz, örneklerde düşeceğiz. Fakat kayba uğradığımızın üstesinden gelmek bizi özgür kılacaktır. Hayatınızda sunulan imkanlara & ldquoyes & rdquo söylemeye başlayın.
four.Like gibi çekiyor:
 Fizik, aynı frekanstaki güç hakkında benzer güçten etkilendiğini anlatıyor. Bu bizim bakış açımız için doğrudur. İyimser tutum iyimser sonuçlar toplamaktadır. Negatif tutumlar da aynı sonuca ulaşır. Hayata ek yapıcı sonuçlar elde etmek için iyimser bir tutumla çok daha fazla zaman harcayın. Bu, hayatınıza istenen faydaları da beraberinde getirecektir.
Başarıya giden yol zaten açıklanmıştır:
 Tekerleği yeniden icat etmek zaman kaybıdır. Okulda okuduğumuzun aksine, kopyalama iyi bir şey. Erkekler ve kadınlar şu an sonuçların yolunu açmışlardır. Temel olarak, aşağıdaki davaya rağmen aldığı eylem ve işlemleri inceleyin. Her işletmenin başarısı için bir yöntem belirleyen bir modeli var. Yaşam ortaya çıktığı zaman oldukça kolaylaşır.
six.Have eğlenin:
 Yapmamız gereken her şeyin içine kapmak kolaydır. Sorumluluklar, elde ettiğimiz başarıyı daha da pekiştirir. Yaşamın her aşamasında eğlenceli olması önemlidir. Çok tipik olarak insanlar belirli bir yere varıncaya kadar sevincini ertelerler. Kendimize vakit ayırmak bütünsel olarak hayati önem taşımaktadır. Açıklaştır ve öğeleri daha az ciddiye al.
7.Geniş daha akıllı, sert değil:
 Hendek kazma işi zor ama iyi telafi edilmemiş bir ticaret değil. Dünya zihinsel enerjiyi fiziksel olarak olduğundan daha fazla öder. Kendinizi tamamen serbest bırakmak için yapmanız gereken noktaları sistematizasyon teknikleri oluşturmaya çalışın. Soylu daha da zekice, daha akıllıca çalışıyor.
8.Pozisyonlar mutluluğa eşit değildir:
 En zenginler normalde en mutlu değildir. Sorunların birikimi mükemmel. Bununla birlikte, önemli olanı akılda tutmamız zorunludur. & Ldquothings & rdquo’nun bize verdiği mutluluk kısa vadeli. Mutluluk içimizden gelen ve dışardan nadiren gelen bir devlettir.
9. Jones’u önemseyen:
 Joneses & rdquo’ya teşebbüs etmek için ne kadar zaman harcadık? Egolarımız genellikle diğer insanların görüşüne bağlıdır. Kişisel şahsen olun. Başkalarının sizinle ilgili neler hissettiğini görmezden gelin. Bizi gerçekleştiren gayretleri takip etmek en iyisi. Ayrıca, başkalarının istediği şeylere bir sürü şey katılıyor. Hayatınızı nasıl gördüğünüze göre ikamet edin.
On.Teşekkür etmek için sürekli olarak her şey vardır:
 Hayatınızda ne kadar istenmeyen sorunlar olursa olsun, genellikle minnettar olmanız gereken bir şey var. Şükran bizi sersemlerden kurtarmak için mükemmel bir araçtır. Durumların yapıcı yönünü araştırmak genellikle istenmeyen etkileri bir finişe daha hızlı getirir. Unutmayın, senden daha kötü olan birisi genellikle vardır.
11.Herkesin vakitleri & ldquobarrel & rdquo:
 Kişilerin konuşmalarını dinlemek için, onların sıkıntıya sahip olduklarını düşünürsünüz. Gerçek şu ki, her insanın gittiği ve hoş olmadığı durumlar var. Hastalık, maddi zorluk ve ölüm, bugün birçok insanı hayatlarının değişik evrelerinde etkiliyor. Bu konuda benzersiz olduğunuza inanmak için günaha karşı koyun. Olumsuz durumlar ortaya çıktığında, diğer milletten haberdar olmak, ilgili problemlerle uğraşırken başarılıdır.
12.Program size yaşatır ve sizi ikamet eder:
 Yol haritası olmadan ülke genelinde bir gezi yapmanın benzetmesini severim. Bu, çoğu zaman gerçekleştirmeyi hiç düşünmeyecek bir şey. Bununla birlikte, pratikte herkes nereye gideceklerine önceden bir öngörülemeyerek hayatlarına yaklaşacaktır. Nitekim, bireyler, tatillerini, hayatlarını stratejik hale getirmekten daha organize etmek için fazladan zaman harcıyorlar. Çalışmalar, başarı için yazılı bir planla hedef belirleyen kişilerin başarısız olanlardan çok daha yüksek bir dereceye ulaştığını göstermiştir.
13.Failure en iyi öğretmenimizdir:
 Başarısızlık, geçilmesi zor bir faktördür. Öte yandan en avantajlı karşılaşmamız bu olabilir. Müreffeh bireylerin hepsi başarısızlıklarından pay almış görünüyorlar. Onları bu kadar çok kullanışlı kılan, bu senaryodan alınan derslerdir. Sorunların neden bu kadar çok çıktığını analiz etmek için zaman ayırın ve aynı hatayı yapmamaya özümleyin. İşte burada hayat bir sonraki zorluk için bizi hazırlıyor.
14. Bugün çoğu insan yardım etmeye isteklidir:
 Gerçekten bunu kendi başımıza yapmamız gerektiğini hissediyoruz. Bu, bugün birçok insanın umurunda olmadığı inancından kaynaklanmaktadır. Gerçek şu ki çoğu millet ellerinden geleni yapmaya hazırlar. İnsanlar temel çekirdeğinde güzeller. Katkıda bulunmak istiyorlar. Bizi gerçekten farklı bir hayata üstün kılmak eğilimindedir. Kendinizi kişisel olarak yapmak ve diğer insanlara yardım istemekten kurtulun. Aldığınız sıcak tepkiye şaşıracaksınız.
15.Başlangıç ​​noktası ilgisizdir:
 Kötü koşullardan başlayarak büyüklüğü başarmak için yüzlerce hikaye var. Başarı eksikliği nedeniyle çevrelerini suçlayan kişiler bunu bir koltuk değneği olarak kullanıyor. Onların peşinden gitmeye hazır olanlar için hayatın her alanında fırsatlar vardır. Nereye gittiğiniz önemli değil, nereden başlamaya başladığınıza değil.
16. Her şey bir düşünce olarak başlar:
 İnsanlığın bu dünyada başkasının kafasında bir fikir olarak başlamayan hiçbir şey yoktur. Günlük olarak, her birimizin, büyük oranda atılmış önerileri vardır. Bu fikirlerden 1 tanesini yakalamak, dünyanın nasıl çalıştığını ayarlayabilir. Aynı zamanda, doğru zihniyetin olması başka bir özellikten daha başarılı olmamız için daha fazla şey yapacaktır. Kendi kafanızda nokta gerektiren şeyleri düşününce harcayın.
17. Hepimizin keşfedebileceğimizden fazla yetenekleri vardır:
 Bu gezegendeki herkes, inanılmaz miktarda yetenekle üretilir. Yine de biz normalde bizlerin ideal bir şey yapmadığına inanıyoruz & rdquo. Bu, canlarımızı mahvetmeye izin verilen zarar verici niteliktedir. Şu andaki inanılmaz bir yetenek var. Hayatta olasılıklara & ldquoyes & rdquo söylemeye başlarsanız, bu yeteneklerin ne olduğunu keşfedeceksiniz. Genellikle zorlu bir duruma zorlanana kadar neler yapabileceğimizi anlamıyoruz.
18. Her şey bakış açısıdır:
 Gerçeğe yemin edersen bile, kesinlikle yalnızca sizin bakış açınızdır. Bakış açımız, tipik olarak prosedürlerin nasıl yürüdüğünü belirleyen şeydir. Cam yarısı tamam mı yoksa yarısı boş mu? Her cevabınız, bakış açınıza bağlı olarak uygundur. Kendinizi uygun bulmaya kararlı olduğunuzda ve bir başkası yanlış yaparsa bunu göz önünde bulundurun.
19. Doğru kişiliğinize dokunun:
 Bazı temas tutku, diğerleri hayat amacı. Terim ne olursa olsun, hayatta yalnızca sizin uygulayabileceğiniz bir şey var. Bunun ne olduğunu öğrenmek için biraz zaman ayırın. Bütün büyüklük bu noktadan geliyor. Ekonomik tazminat konusunda endişe etmeyin. Dünyadaki yeteneklerini serbest bırakırken doğru öze giren insanlar güzel para kazanırlar. Neyin olduğunu öğrenin ve takip edin.
20.Büyük bir ayrım yapabilirsin:
 Sahip olabileceğiniz etkiye sınır yoktur. Tarihteki en büyük rakamlardan bazıları başlangıçların en küçüklerinden geliyordu. Aradıklarında olağandışı harekete geçen tipik milletçilerdi. Benzerini yapabilirsiniz. Şu an sahip olduğunuz öneriler binlerce, ancak değilse milyonlarca insanı etkileyebilir. Bunu gerçekiniz olarak kabul etmeye başlayın.
 İşte tam burada herkesin başarısına götüreceğini düşündüğüm fikirler listesi. Her gün birkaç hayatınızı nasıl uygulayabileceğinizi görün. Tamamlamış millet, başarılarını, mutluluğunu, üretkenliğini ve özgürlüğünü olağanüstü bir şekilde artırdığını bildirir.