İstediğim 20 İpucu 20 yaşındayken söylediğim şeyler

Başarı, birkaçı için zor bir hazine gibi görünüyor. Bunu başarmak için birçok stratejimiz var, ancak çoğumuz kendimizi anlamaya çalışırken yakalanmış oluyoruz. Bu, başarıya ulaşmak için gerekli olan & ldquoexperience & rdquo’yu elde etmek için çok zaman kaybına neden olur. Geriye dönüp baktığımızda, birinin hayatta doğru olan zorlu bilgilerin bir listesini toplu olarak vermesini istiyorum. Bunun benim için başarılmadığını düşündüğümde, iyi sonuçlar listemi paylaşmak istiyorum & rdquo.
1.Accomplishment bir grupla çok daha kolaydır:
 İyi sonuçlar vakum içinde tasarlanmamıştır. Pek çok kişinin, tek bir şeyin mükemmel bir şekilde gerçekleştirilmesine yönelik çabaları gerekiyor. En etkili bireylerin, sonunda sonuçta ellerinden gelen ortakları, antrenörleri, takım arkadaşları ve iş arkadaşları vardır. Ayrıca, diğer milletlerin yeteneklerini ve çabalarını bir araya getirdiğimizde, olası başarı seviyemiz önemli ölçüde artmaktadır. Marc Victor Hanson, & ldquoone artı birini söylemekten hoşnut olduğuna göre, on bir kat yetenek ve rdquo vardır. Elinizden gelen en etkili insanlarla bir takım oluşturun.
İki yerde fırsatlar vardır:
 Her yerde bir ikilem var, bir şans var. Gezegen, çözülmeyi bekleyen zorluklarla dolu. İleriye doğru ilerledikçe, her gün engeller geliştiriliyor. Bu zorlukları çözmek için inisiyatif kullanan kişiler tarafından büyük servet oluşturuluyor. Toplumun gereksinimlerini bir kişinin daha büyük ve ldquomousetrap & rdquo yapması ve o birey sizsiniz. Yaşamınızda size verilen fırsatları görün.
3. & ldquoise & rdquo söyleyerek & ldquoño & rdquo diyerek hayatta çok daha fazla şey elde edin:
 Bu Richard Branson’un sözlerinden biridir. Endişe hayatta etkili bir etkendir. Bu, her zaman en etkili ilgimiz olmayan kararlar vermemize neden olur. Tipik olarak, hayatımızı yeni bir düzeye çıkaracak fırsatları geri çeviririz. Yaşama & ldquo’lar söylemek onun mucizelerine katılmamızı sağlar. Bununla birlikte ayakta ilerleyerek elde ettiğiniz çok şey var. Elbette örneklerde de kaybedeceğiz. Fakat kayba uğrama korkusunun üstesinden gelmek bize maliyetsiz kalmamızı sağlar. Hayatınızda sunulan imkanlara & ldquoyes & rdquo söylemeye başlayın.
4.Like gibi çekiyor:
 Fizik, aynı frekanstaki güç hakkında karşılaştırılabilir güç çekici hale geliyor. Bu bizim bakış açımız için doğrudur. Yapıcı tutum iyimser sonuçlar kazandırır. Zarar tutumlarının yarattığı sonuç aynıdır. Hayatta ekstra yapıcı menfaatler elde etmek için iyimser bir tutumla çok daha fazla zamana yatırım yapın. Bu, hayatınıza istenen faydaları da beraberinde getirecektir.
Başarıya giden yol zaten açıklanmıştır:
 Tekerleği yeniden icat etmek zaman kaybıdır. Okulda okuduğumuzun aksine, kopyalama büyük bir noktadır. Bugün insanlar iyi sonuçlar elde etmenin yolunu açmışlardır. Yaptıkları işlemleri ve prosedürleri inceleyerek aşağıdaki davayı takip edin. Her sanayide başarı için süreci belirleyen bir model vardır. Yaşam ortaya çıktığı zaman oldukça basitleşiyor.
six.Have eğlenin:
 Yapmamız gereken her şeyin içine kapanmak karışık değildir. Sorumluluklar elde ettiğimiz başarıdan daha fazla başarı elde etmenizi sağlar. Yaşamın her aşamasında heyecan verici olması önemlidir. Genellikle insanlar bugün belirli bir varış noktasına gelene kadar sevincini ertelerler. Kendimize vakit ayırmak, bütüncül bençikler olarak çok önemlidir. Aydınlatın ve faktörleri birazcık daha az ciddiye alın.
7.Fonksiyon daha zeki değil daha zeki:
 Hendek kazma zorlu bir iştir ancak düzgün telafi edilmemiş bir ticaret değildir. Dünya, zihinsel güce fizikselden daha fazla para öder. Kendinizi tamamen serbest bırakmak için yapmanız gereken şeyleri sistematize etme yaklaşımlarını araştırmaya çalışın. Soylu daha zor değil, daha akıllıca çalışıyor.
sekiz.Faktörler mutluluğa eşit değildir:
 En zenginler normalde en mutlu değildir. Her şeyin birikimi harika. Bunu söyleyerek, önemli olanı düşüncelerimize saklamamız çok önemlidir. & Ldquothings & rdquo’nun bize verdiği mutluluk geçici. Mutluluk içimizden gelmeyen, dışardan neredeyse hiç gelmeyen bir devlettir.
9. Jones’u önemseyen:
 Joneses & rdquo ile çalışmaya ne kadar zaman yatırıyoruz? Egolarımız tipik olarak diğer insanların görüşüne bağlıdır. Kişisel özel kişi ol. Diğer insanların sana karşı neler hissettiğini görmezden gelin. Bizi tatmin eden gayretleri sürdürmek en iyisidir. Ayrıca, başkalarının istediği noktalara çok sayıda katılıyor. Hayatınızı uygun gördüğünüz şekilde yaşayın.
10. Aşağıdakiler için sürekli minnettar olacak bir şey var:
 Hayatınızda ne kadar zavallı olursa olsun, normalde için minnettar olacak bir şey var. Şükran, bizi kızgınlıktan kurtarmak için harika bir araçtır. Senaryoların iyimser yönü üzerinde çalışmak, genelde istenmeyen etkilerin sona erdirilmesine daha çabuk yardımcı olacaktır. Unutmayın, senden daha kötü olan bir kişi sıklıkla bulunur.
11.Herkesin vakitleri & ldquobarrel & rdquo:
 Millet konuşmalarını dinlemek için, zorlukları olanların onlar olduklarını hissedersiniz. Gerçek şu ki, herkesin hoşuna gitmeyen şartlar vardır. Hastalık, maddi zorluk ve ölüm, çoğu erkek ve kadını hayatlarının çeşitli aşamalarında etkiliyor. Bu konuda benzersiz olduğunuzu düşünmek için günaha karşı koyun. Olumsuz koşullar ortaya çıktığında, başkalarının karşılaştırılabilir zorluklarla baş etmeyi başardığının farkına varılması için ilerleyin.
12. Yaşadığınız ve planınızda bulunduğunuz strateji:
 Hiçbir yol haritası olmadan ulus genelinde bir gezi yapmanın benzetmesini gerçekten çok beğendim. Bu, çoğunun hiçbir şekilde gerçekleştirilmesini tasarlamayacağı bir şeydir. Bununla birlikte, hemen hemen hepsi, nereye gideceklerine önceden bir öngörü olmaksızın hayatlarına yaklaşacaktır. Aslında, insanlar bugün tatillerini, hayatlarını stratejikleştirmekten çok hazırlamak için daha fazla zaman ayırıyorlar. Çalışmalar, başarı için yazılı bir programla hedef belirleyen kişilerin başarısız olanlardan çok daha büyük bir başarı derecesine ulaştığını göstermiştir.
13.Failure en iyi öğretmenimizdir:
 Başarısızlık zor bir noktadır. Bununla birlikte, en yararlı deneyimimiz olabilir. Kâr eden millet başarısızlıklarından payını aldı. Onları o kadar değerli yapmaya eğilimli olan bu senaryodan alınan dersler. Sorunların neden bu kadar çok çıktığını analiz etmek için zaman ayırın ve aynı hatayı yapmamaya özümleyin. İşte burada hayat bir sonraki zorluk için bizi hazırlıyor.
14. Bugün çoğu insan yardıma hazır:
 Hepsini kişisel olarak yapmamız gerektiğini düşünüyoruz. Bu, çoğu insanın umurunda olmadığı inancından kaynaklanmaktadır. Gerçek şu ki, çoğu erkek ve kadın, nerede olursa olsun yardıma hazır. Temel çekirdeği olan insanlar hoştur. Katkıda bulunmak istiyorlar. Bize birinden daha fazla yardım etmekten daha üstün hissettirme eğilimindedir. İsteğinizden kurtulun, hepsini kendi başınıza yapın ve diğer insanlara yardım isteyin. Aldığınız sıcak tepkiye şaşıracaksınız.
15. Başlangıç ​​noktası alakasızdır:
 En büyük durumdan başlamak için baştan çıkarmak için yüzlerce hikaye var. Sonuçlarının olmaması için çevrelerini suçlayan millet bunu bir koltuk değneği olarak kullanıyor. Onların peşinden gitmeye hazır olanlar için tüm yaşam alanlarında olanaklar vardır. Nereye gittiğiniz önemli, tam olarak nerede başladığınızdan değil.
16.Her şey iman eden biri gibi başlar:
 İnsanlığın bu dünyada başkasının kafasında bir fikir olarak başlamamış hiçbir şey yoktur. Her geçen gün, çoğunlukla işten çıkarılan kavramlarımız var. Bu kavramlardan 1 tanesini yakalamak, dünyanın nasıl çalıştığını değiştirebilir. Aynı zamanda, ideal zihniyetin olması başka bir özellikten daha iyi başarı elde etmemizi sağlayacaktır. Kendi kafanızın içinde yer gerektiren şeylere ilgi gösterin.
17. Hepimiz keşfedebildiğimizden çok daha fazla yetenek sahibiz:
 Kesinlikle bu gezegendeki herkes, inanılmaz miktarda yetenekle yaratıldı. Bununla birlikte, sıklıkla & ldquocan’t doğru bir şey yapmadığımızı düşünüyoruz & rdquo. Bu, yaşamlarımızı mahvetmesine izin verilen negatif şartlandırmadır. Şu andaki inanılmaz bir yetenek var. Hayatta fırsatları söylemek ve ldquoyes & rdquo başlamak bu yeteneklerin ne olduğunu ortaya çıkaracaktır. Genellikle zor durumda olan bir duruma gelene kadar neler yapabileceğimizi anlamıyoruz.
18. Her şey bakış açısıdır:
 Gerçeğe yemin ederseniz bile, bu yalnızca sizin bakış açınızdır. Görüşümüz yaygın olarak, sorunların nasıl işlediğimizi belirleyen şeydir. Cam yarısı tamam mı yoksa yarısı boş mu? Görüşünüze bağlı olarak, her iki cevap da uygundur. Kendinizi uygun ve bir başkası yanlış yapmaya kararlı olduğunuzda bunu hatırlayın.
19. Doğru kişiliğinize dokunun:
 Bazı temas tutku, diğer millet hayat gol. Terim ne olursa olsun, hayatta yalnızca yapabileceğiniz bir şey var. Neyin ne olduğunu bulmak için zaman ayırın. Bütün büyüklük buradan geliyor. Mali tazminat konusunda endişe etmeyin. Yeteneklerini gezegende bırakmalarına rağmen doğru özüne dokunan insanlar etkili bir şekilde ödenir. Bunun ne olduğunu ve ona bağlı olduğunu öğrenin.
20.Büyük bir ayrım yapabilirsin:
 Sahip olabileceğiniz etkiye sınır yoktur. Tarihteki en büyük figürlerin çoğu, başlangıçtaki en küçüklerden geliyordu. Bunlar, üzerine anıldığı zaman olağandışı bir eylemde bulunan sıradan insanlardı. Aynı şeyi yapabilirsiniz. İdeal olduğunuz fikirler binlerce, ancak değilse milyonlarca insana etki edebiliyor. Bunu gerçekiniz olarak kabul etmeye başlayın.
 İşte gerçekte hissedeceğim ipuçlarının bir listesi, herhangi birini sonuçlandıracaktır. Her gününüzde kaçına hayatınızı uygulayabileceğinizi görün. Bunu gerçekleştiren millet, iyi sonuçlarını, mutluluğunu, üretkenliğini ve özgürlüğünü olağanüstü bir şekilde artırdığını bildirir.