iPhone X Sunuldu

İPhone X 3 yıl içinde ilk yeni iPhone ve Apple akıllı telefon geleceği için bir planı olduğunu söylüyor. Tasarım ve stil özelliklerini epeyce basına sadece bugünkü açıklamadan önce sızdı telefon ön yüzü daha belirgin derecede gergin karşısında yeni bir gösteri ve marka ev düğmesi ile yapacağı bu olurdu duymuş. İPhone X ( iPhone 8 başına 8 iPhone Plus gibi) bu tür pil ömrü iki daha fazla saat, kablosuz şarj gibi serin fonksiyonları tam ve çift lens dikey Optik Görüntü Sabitleyici, Dört ile TrueTone flaş, ve bir Elma video kodlayıcı oluşturulan LED kamera hizalanır.

İPhone 8 ve İPhone 8 Plus üzerinde artan yükseltmeleri 7 ve 7 Plus şimdi 4K 60fps ve 1080p 240fps ulaşır kablosuz şarj, daha hızlı bir şekilde tamamen Apple tarafından tasarlanan yonga ve güncel video kayıt olanağı sağlayan yeni cam sırtlı geliyorlar. Temel olarak iPhone kullanmak nasıl açısından, yeni Face ID iPhone X en önemli yeni özelliği olabilir Başlangıçta bir iPhone X Kılıf kullanmaya başlayabilirsiniz, kısa bir kurulum, ön bakan kamera, eş, sadece, sonra başınızı sola doğru yani iPhone ‘un sensörleri mükemmel bir görünüm elde edebilirsiniz yüzünü çerçeve olacak parmak izi kayıt yüz versiyonu üzerinden gidersiniz. Kimlik yüz tanıma özelliği Önce iPhone müşterilere parmak izi kullanarak cihazı açmak ya da uygulamalar içinde şifre kilitli eylemleri yürütmek izin harika işlev Dokunmatik bir Kimliği vardır.

Bloomberg bir rapor Apple Touch ID değiştirmek için kullanılan olabilir, yeni bir yüz tarama işlevi üzerinde çalışıyor diyor. Rapora göre, 3D sensör, Apple Pay ile iPhone X olarak yetki ödemeler kilidini açmak için kullanılacaktı. Samsung iPhone X vay yetenekleri akıllı telefonlar ve çeşitli kablosuz Yüz Tanıma için şarj en büyük Satıcısı, zaten müşteriler Samsung için tanıdık. Apple ayrıca, iPhone 8, iPhone 8 Plus ve 12 megapiksel kamera çift kameralar lanse. Bir işlev için makine öğrenme yoluyla gerçek zamanlı değerlendirme ile fotoğraf Portre Aydınlatma değişiklikleri aydınlatma etkisi olarak adlandırılır.

“Face ID ‘fonksiyonu satır, yüz kilit açma işlevi cihaz kullanıcıları onu almak için de gawp olmayacak anlamına gelen, ya da düz, dinleniyor işlevi olabileceğini gösteren bazı kod dizeleri buldu iHelp BR rapor nezaket ortaya çıktı iPhone 8 yani 7/8/17 Biraz daha fazla. Yüz Tanıma, Face ID destek dublajlı benzeri Dokunmatik Kimliği değiştir beklenmektedir altında geliyor, Apple iPhone 10. yıl dönümü adına ek olarak, iOS 11 sızıntısı da iPhone X adlı doğruluyor (On iPhone belirgin) iPhone X şirket başlangıçta Galaxy Note 8 seviyor ve aynı zamanda kablosuz şarj için yeni ‘Süper Retina’ bir çözüm, güçlendirilmiş cam tasarım ve stil ve yardım, iPhone X Qi desteği ile normal şarj ile gelen güzelliklere ayarlar tam ekran görüntüleme işlevi, Akıllı Telefon var.

Kamera onun için mümkün olduğunca çok sayıda iyileştirmeler, iPhone 7 daha iki saat daha uzun ve ev düğmesi olmadan ilk iPhone olan iPhone X fonksiyonları kullanıcı kamera ve telefon kilidini açmak için burada görünür ID, Yüz pil ömrü geliştirilmiş. Sadece telefonun en büyük çizmek kullanıcılar aradı Face ID Yüz Tanıma tekniği ile çalışan telefon kilidini açmak için sağlayan TrueDepth kamera Derinliği algılama teknolojileri kullanarak, tekniği harita ve kullanıcının yüzünü tanıyor, karanlıkta bile. Ama yıllardır Samsung cihazlar ile Ekran görüntüler kullanıyor, iPhone X bunu yapmak için Apple’dan ilk cihazdır. ip ‘leri görüntüler Apple genellikle kullandığı inanılmaz muhteşem LED ama Ekran teknolojisi daha zengin renkler ve daha derin siyahlar için sağlar, ya da gerektiğinde, her tek tek piksel çevirme yeteneği sayesinde.