IPhone veya IPad Üzerindeki Beş Muhteşem 3D Dokunmatik Kısayol

IPhone veya IPad Üzerindeki Beş Muhteşem 3D Dokunmatik Kısayol

12. Oeago Samsung Galaxy Tab S2 9.7 Kılıf Kapağı: Oeago Samsung Galaxy Tab S2 9.7 Kılıf Kapağı, hap cihazınızı hem dikey hem de panorama görünümünde kullanmanıza olanak tanıyan 360 derecelik döner bir stand sunar. Moko Samsung Galaxy Tab E 9.6 Case, darbelere dayanıklı, darbelere karşı mükemmel koruma sağlayan darbeye dayanıklı polikarbonat ve darbeye dayanıklı silikon iç kılıfın iki katlı yapısına sahiptir. Ek olarak size bol miktarda saklama alanı sağlayan yeni Belkin 2’si 1 arada Cüzdan Folyosu Kılıfı ile düşme ve çizilmelere karşı inanılmaz bir güvenlik elde edin. MicroSD kartı kullanarak depolama ölçümünü dört yüz GB’a kadar yükseltmek iyidir. Diğer cilt, 16 GB boyutundaki kartların desteğiyle yedeklemeli Bluetooth 2.1, microSD lisans yuvasıdır. Ekran gürültüsü, bazı sorunlu veya dumanlı sahnelerde bile, düzgün bir şekilde bastırılır ve gözenekler ve cilt tonları gibi pürüzsüzlüğü ikna eder. Ekranı silmek için Daha Sonra ya da Kapat üzerine dokunun. Samsung Galaxy S7 S-View Flip Cover, Clear kullanımda değilken, el cihazınızı ekranınızla birlikte korur ve cihazınıza tam giriş için kolayca açılabilir.

Kapatıldığında, S-View Cover, Clear, Samsung ID çipi nedeniyle önemli bilgilere anında ve tam ekran erişim sağlıyor. Çevrimiçi alışveriş, daha fazla seçeneğe erişim sağlar ve değer karşılaştırmasını daha hızlı ve basit hale getirir. Akıllı, etkileşimli pencereli Kapak çevirin, önemli telefon seçeneklerine hızlı giriş sağlar ve kapağı açmadan gelen aramalara ve alarmlara cevap verme potansiyeli sunar. Müşterinin gelen ve cevapsız aramaları veya mesajları, pil ömrü, ses seviyesi monitörü, şimdiki zaman ve ekstraları bildirmek için kapağınızın girişinde LED ışıklar görünüyor. S-View Cover, Clear, tüm giriş folyosunu görebileceğiniz, şık Galaxy S7’niz için mükemmel bir tamamlayıcı olabilir ve gelen aramalar, alarmlar ve olaylarla etkileşime girebileceğiniz anlamına gelir. Vaja, müşterilerin köprü deriden catering deriye, pampa deriden şamandıralı deriye kadar pek çok şeyi tercih ettiklerini belirtiyor. Vaja davalarına bir avantaj, koruyucu ve pratik olmalarıdır.

Madanyu, Hindistan’daki en iyi online mağazalardan biri olarak kabul edilir. Yalnızca Trendy ve HD baskılı Kılıf ve Kapakları ile akıllı telefonlar için tasarımcı ve modaya uygun cep telefonu koşullarını sağlayan Mobil Kılıflar ve Kapaklar için. Birkaç yıldan beri Spigen’i şartlar ve kapaklar için en iyi marka olarak tanıyoruz. Samsung örneklerinde ve kapaklarında elde edilebilecek, bazıları tam giriş ekranı korumalı bir e-kitap gibi açılan birçok alternatif stil vardır. Cep telefonlarına hasara, çizilmeye, ortama ve neme karşı güvenlik sağlama amaçlı temel amaçlarla tasarlanan ve kullanılan kılıflar ve kapaklar. Günümüzde piyasadaki çeşitli örnekler deriye benzer yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır. Müşteriler için ayrıca Galaxy telefonunuza daha fazla model verebilecek kadar deri tabanlı örnekler de sağladıklarından, müşteriler için önemli ölçüde daha iyi bir seçim sunabilir. Samsung’un en yeni Flagship telefonları için firma Amazon’da listelenen çeşitli örnekleri satın aldı.

Birinin bu tasarımı satın alması durumunda, diğerlerinin de muhtemelen satın aldığını düşünüyorum. Her bireyin bir veya daha fazla cep telefonu vardır ve geri kalanından uzak durmak zorlaşmaktadır. Belirlemek için tam bir ay kullandım (iyi, bakalım daha 21 gün gibiydi). Zaten büyük olasılıkla yeni Samsung Galaxy S5’inizi önceden sipariş ettiniz ve sonraki ay kapınıza gelmesini bekleyemezsiniz. Ürün Amazon’da satılıncaya kadar beklerim ve sonra satın alırım. Bu yüzden şimdi Google Chrome ile bunu deneyeceğiz, ve sonra yapmanız gereken tek şey üzerinde kaymak ve sonra ekranda görüntüleyebileceğiniz farklı uygulamalarla birlikte bu küçük kenar çubuğunu alacaksınız. Ve her telefon, çıkar çıkmaz çok sayıda aksesuara sahip olacak. Her zaman Galaxy’de elde ettiğiniz verilerle hazır olacaksınız. Cep telefonunuzdaki perakendeciyi profesyonel ve kişisel yaşamınız arasında ne kadar önemli verileriniz olduğunu düşündüğünüzde, telefonunuzu ani bir düşüş durumunda koruyabilecek bir duruma yatırım yapmak akıllıca olacaktır.

Masraf için devam edeceğiniz zaman, ekranınızda görüntülenecek tüm gerekli bilgileri doldurarak siparişinizi onaylayabilirsiniz. Böylece, son olarak Samsung, Galaxy S7’nin amiral gemisi olduğunu açıkladı, özellikle de her iki telefonun da 11 Mart’a kadar erişebileceğini açıkladı. Samsung Galaxy S7 Smartphone’un sırasıyla 5.1 ve 5.5 inç (S7 Edge) ekran boyutları bulunuyor. Burada, kullanıcı deneyiminizi daha da artırabilecek ve ek olarak Galaxy S7 için maksimum koruma sağlayacak bazı ilginç Galaxy S7 Aksesuarları, kılıfları ve kapaklarını tartışacağız. Burada en iyi güvenlikle karşılaştık Galaxy S7 Kılıfları ve neyse ki çoğu aslında Amazon’da mevcut. OBLIQ, ince fit Kristal Şeffaf Çizilmeye Karşı Direnç, Slim Fit TPU ve iki kat korumalı birçok farklı şartı güzel bir şekilde sağlıyor. Örneğin, bir cep telefonu modelinin üç modeline sahipseniz, altı modeline sığamaz ve bunun tersi de geçerlidir. Bunun yanı sıra, kaputun içinde üç adet iskambil kartı veya nakit para saklamak için tek bir cüzdan cebi vardır. Bu nedenle Galaxy Fold’un çoğu akıllı telefona kıyasla çok büyük bir gösterisi olduğundan, ekranda aynı anda üç uygulamayı çalıştırabilirsiniz.